Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | BMW X1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | BMW X1 | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 јан. 17:42
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

BMW X1 2.0d 150ks Automatic 83 000km

23 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 80 000 - 84 999
20 фев. 20:52
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Неготино

BMW X1 S-Drive 18D

10 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999

Денес 11:58 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BMW X1 150ks Xdrive M-paket 8G avtomatik 2016

25 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
01 мар. 09:47 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

BMW X1 2.0 D X-DRIVE AVTO MIRO

18 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
29 фев. 10:58 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW X1 Sdrive 18d 2.0 150ks Business AT

24 200 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
28 фев. 21:26 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW X1-118 - 2.0 DIZEL 105KW 2010 GODINA

10 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
28 фев. 09:36 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

BMW X1 1.6D 2019 x-line navi ptc alu novo

18 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
26 фев. 09:21 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Гостивар

BMW X1 2.0 D X_DRIVE 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA

10 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 17:03 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Куманово

BMW X1 2014 avtomatik 8 facelift

13 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 20:52 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Неготино

BMW X1 S-Drive 18D

10 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
20 фев. 10:39 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Тетово

BMW X1 2.0 D X-DRIVE 2012 GOD

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 08:06 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bmw x1 2.0 177hp automatik

12 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
17 фев. 18:05 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Куманово

Se prodava

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
17 фев. 17:23 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Куманово

Se prodava

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
17 фев. 02:23 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se Prodova BMW X1

12 000 МКД

16 фев. 15:38 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BMW X1 2.0D 150KS AT9 Sport Line

20 490 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
16 фев. 10:46 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Крива Паланка

BMW X1 X-DRIVE 2.0D ODLICEN 09G PERFEKT AUTO

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
15 фев. 08:49 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Гостивар

BMW X1 2.0d x-drive avtomat uvoz od Svajcarija

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 00:52 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Чаир

BMW X1 2.3 D xdrive 4x4 DONESEN E OD SVAJCARIJA FULL OPREMA.

14 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 13:29 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Охрид

BMW X1 2.0D 143 KS X-LINE KOZA NAVI PDC FEJSLIFT -13.MT Auto

12 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 13:24 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Охрид

BMW X1 2.0D 143 KS X-DRIVE NAVI 161000KM - 11.MT Auto

11 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 13:23 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Охрид

BMW X1 2.0D 143 KS M-PAKET X-DRIVE - 11..MT Auto

11 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
11 фев. 00:37 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Битола

BMW X 1 118 DIZEL 143 KS OD GERMANIJA

8 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
04 фев. 01:57 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Чаир

BMW X1 2.3 D xdrive 4x4 DONESEN E OD SVAJCARIJA FULL OPREMA.

14 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 14:14 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Сарај

BMW X1 118d X-drive

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
20 јан. 13:05 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW X1 2.0D S-DRIVE 150KS AVTOMATIK SPORT LINE

19 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
09 јан. 08:40 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Кочани

BMW X1 SDrive 18D 136hp automatic

22 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
07 јан. 17:42 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

BMW X1 2.0d 150ks Automatic 83 000km

23 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 80 000 - 84 999
24 дек. 21:54 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Битола

BMW X1 2.0D 177KS. X-DRIVE *PANORAMA*

10 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
22 дек. 13:04 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Кочани

BMW X1 SDrive 20D 163hp automatic

23 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
20 дек. 18:00 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Ресен

BMW X1 2.0 X-Drive

10 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
14 дек. 21:17 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW X1 xdrive 2.0 d CH

10 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
12 дек. 14:12 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW X1 xDrive Steptronic "M Sport Paket"

28 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
08 дек. 11:55 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Центар

���� BMW X1 20d xDrive (E84) - Automatic/Panorama/CarPlay

13 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 16:04 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Центар

���� BMW X1 20d xDrive (E84) - Automatic/Panorama/CarPlay

13 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 18:42 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA BMW X1. 2012g. X-Drive, Ekstra sostojba

12 699 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
24 ноем. 16:08 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

BMW X1 18d X-Drive Automatic 2012/13 Godina Moze zamena.

1 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
22 ноем. 17:06 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA BMW X1. 2012g. Ekstra sostojba

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
03 ноем. 12:57 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Скопје

bmw x1 2.0 177ps xdrive

13 900 МКД

31 окт. 15:18 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

bmw x1

20 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
24 окт. 08:52 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se Prodava BMW X1 11,500 evra

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
21 окт. 12:34 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Bmw X1

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
12 окт. 23:48 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Битола

BMW X1 2.3D 204KS. XDRIVE AUT. 7G-TRONIK (M PAKET)

11 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
10 окт. 15:13 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава BMW X1 SDRIVE

22 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
23 септ. 14:38 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Крива Паланка

BMW X1 2.0D X-DRIVE 4X4 143ks 6brzini MOZNOST NA RATI - 2011

10 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
12 септ. 11:05 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Штип

BMW X1 xDrive 2.0 177hp

12 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
10 септ. 14:16 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Центар

Bmw X1 s-drive 16D 2019 85KW 116ks vo odlicna sostojba

22 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
22 авг. 20:32 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Струга

BMW X1 xDrive 18d

14 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
16 авг. 22:05 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BMW X1 150 ks 2000cc 1.8 d SDRIVE M Kar

22 199 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
07 авг. 00:23 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Чаир

HITNO SE PRODAVA 2011 BMW X1! OD SWISS, FULL OPREMA

10 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
01 авг. 20:00 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Ресен

BMW X1

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
30 јул. 08:06 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Чаир

Prodavam Bmw x1 X Drive

10 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | BMW X1 | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации