Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Fiat , 759
Opel , 48
Peugeot , 25
Renault , 15
BMW , 10
Ford , 9
Audi , 8
Citroën , 8
Seat , 5
Kia , 4
Hyundai , 3
Honda , 2
Jeep , 2
Lancia , 2
Nissan , 2
Škoda , 2
Chevrolet , 1
Mazda , 1
Toyota , 1
Yugo , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Fiat punto , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Fiat punto | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 фев. 20:03
Линк
, ,

FIAT GRANDE PUNTO

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
01 мар. 18:52
Линк
, ,

Se prodava Fiat Punto

850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999

Вчера 21:44
Линк
, ,

Se prodava Fiat Punto

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:33 , ,

LANCIA Ypsilon 1.2 ful oprema

1 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 20:48 , ,

Mercedes-Benz 200 D -02

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:45 Претпријатие , ,

FIAT PUNTO III

2 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:41 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 M-Jet Dizel 90KS 6 Brzini

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 16:20 , ,

Fiat Punto Grande 1.3 JTD EURO 6 -17

10 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 14:37 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 48KW -10 PERFEKT

2 890 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 12:05 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTD -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:36 Претпријатие , ,

BMW 118D 90KW UNIKAT UVOZ HOLANDIJA

4 899 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:22 Претпријатие , ,

Fiat Grande Punto 1.3 dizel 2007god Avto M&S

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:54 , ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET ABARTH VERSION

5 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
01 мар. 18:52 , ,

Se prodava Fiat Punto

850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
01 мар. 18:11 , ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI 75KS STYLE 2015G

6 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
01 мар. 12:53 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4TDCI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
01 мар. 12:46 Претпријатие , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MJET FULL -08 AVTO NIKI

3 590 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
28 фев. 23:15 , ,

FIAT GRANDE PUNTO

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
28 фев. 20:26 , ,

Fiat Punto cena po dogovor

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
28 фев. 13:18 , ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET FULL OPREMA SERVISIRANO

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
27 фев. 13:26 Претпријатие , ,

FIAT PUNTO EVO 1.2 ATESTIRAN PLIN AVTO MIRO

4 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
20 фев. 20:03
Линк
, ,

FIAT GRANDE PUNTO

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
19 фев. 10:42 Претпријатие , ,

OPEL CORSA D 1.4 benz FULL NOVO AVTO NIKI UNIKAT

3 790 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
18 фев. 19:02 Претпријатие , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i PLIN AUTOBERN

4 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
18 фев. 19:01 Претпријатие , ,

FIAT GRANDE PUNTO -06 1.9 MJT AUTOBERN

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
18 фев. 09:34 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
17 фев. 10:52 Претпријатие , ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

2 899 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
16 фев. 14:03 Претпријатие , ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET UNIKAT REGISTRIRANA

4 390 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
15 фев. 16:17 Претпријатие , ,

FIAT PUNTO EVO 1.3MULTIJET 2010GOD!!!

3 890 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
12 фев. 10:38 , ,

Prodavam Fiat Punto Evo 1.4 multiair 2010 god

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
09 фев. 06:48 , ,

Fiat Punto 1.9 Diesel

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
08 фев. 18:04 , ,

Prodavam neuvezeno Fiat Punto

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување Fiat punto | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации