Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Peugeot , 9
Opel , 8
Audi , 7
BMW , 6
Ford , 4
Seat , 4
Chevrolet , 1
Fiat , 1
Renault , 1
Subaru , 1
Toyota , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор touran , по категорија Автомобили , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: touran | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 мар. 12:24
Линк
, ,

VW Golf 5 1.9 Tdi Klimatronic

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 08:19 , ,

TOURAN.2.0.TDI.14.GOD.DSG.XENON.LED.KAKO.NOV.FULL

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 08:09 , ,

touran 1.6 tdi so 7 sedista kako nov inter guma

15 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
06 мар. 23:24 , ,

VW Touran 1.9 tdi

7 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 16:13 , ,

VW Touran 2.0TDI -06 -05

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 17:17 , ,

VW Turan 2.0 7 sedista

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
05 мар. 10:45 Претпријатие , ,

OPEL CORSA D 1.4 benz FULL NOVO AVTO NIKI UNIKAT

3 790 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
04 мар. 23:01 Претпријатие , ,

Touran 2.0 TDI 7 Sedista

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 12:24 , ,

VW Golf 5 1.9 Tdi Klimatronic

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 12:16 , ,

VW Sharan 2.0 Tdi 7 Sedista -15 Klimatronic

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
03 мар. 10:03 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
03 мар. 10:00 Претпријатие , ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

2 899 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
01 мар. 18:37 Претпријатие , ,

VW TOURAN 1.9 TDI 77KW 105KS -07

5 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
01 мар. 12:53 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4TDCI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
28 фев. 07:51 Претпријатие , ,

vw.TOURAN 1.6 TDI 2013 g. KAKO NOVA

11 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
25 фев. 21:46 , ,

touran 2.0

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 21:18 , ,

touran 2.0

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 14:40 , ,

VW touran 2.0

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 00:12 , ,

VW Touran 2.0 Dizel -07

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 18:43 , ,

Vw Touran 1.9 tdi 7 sedista

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 12:07 Претпријатие , ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG CH

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 21:39 Претпријатие , ,

VW Touran 1.9 servisiran i registriran

4 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
12 фев. 01:08 , ,

SE PRODAVA VW VOLKSWAGEN TOURAN

3 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
03 фев. 04:18 , ,

Audi A6 3.0 TDI V6 QUATTRO

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 00:58 , ,

Touran 2009 1.9

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
24 јан. 16:45 , ,

VW Touran 1.9tdi -10 со 5 sedista+kuka

8 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
24 јан. 12:30 , ,

Touran 1.9 2003

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
20 јан. 09:10 , ,

VW Touran 1.9 tdi

6 666 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување touran | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

touran touran Touran Touran Touran touran Touran Touran Touran touran

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации