Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Струмица

Aixam , 1
Alfa Romeo , 77
Audi , 252
BMW , 279
Bugatti , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 27
Chrysler , 1
Citroën , 98
Dacia , 5
Daewoo , 11
Daihatsu , 2
Dodge , 1
Fiat , 166
Ford , 207
Honda , 25
Hummer , 1
Hyundai , 34
Jaguar , 8
Jeep , 12
Kia , 26
Lada , 13
Lancia , 15
Lexus , 4
Lincoln , 1
Mazda , 28
MINI , 13
Mitsubishi , 21
Nissan , 17
Opel , 327
Peugeot , 166
Porsche , 6
Proton , 1
Renault , 162
Rover , 17
Saab , 6
Seat , 51
Škoda , 30
Smart , 9
Ssangyong , 10
Suzuki , 4
Toyota , 14
Volvo , 18
Yugo , 9
Zastava , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 јун. 20:13
Линк
Автомобили , Струмица

VW T-Cross 2020

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 45 000 - 49 999
06 јун. 15:31
Линк
Автомобили , Струмица

Kombe Peugeot Expert L2H1 2.0 HDI

6 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
07 јун. 05:40
Линк
Автомобили , Струмица , Босилово

Se Prodava Audi A7

19 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999

07 јун. 13:20 Автомобили , Струмица

Mercedes-Benz C 200d 2016

18 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 05:40
Линк
Автомобили , Струмица , Босилово

Se Prodava Audi A7

19 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
06 јун. 19:06 Автомобили , Струмица

Skoda Octavia 1.2tsi 2013

7 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
06 јун. 15:31
Линк
Автомобили , Струмица

Kombe Peugeot Expert L2H1 2.0 HDI

6 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
05 јун. 14:10 Автомобили , Струмица

Hyundai Accent 1.3i gls 1995

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
01 јун. 20:13 Автомобили , Струмица

VW T-Cross 2020

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 45 000 - 49 999
01 јун. 15:05 Автомобили , Струмица

Audi A6 top sostojba

11 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 05:35 Автомобили , Струмица

VW Volkswagen Beetle 1.9 TDI (DI-crveno) 2001

3 299 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
30 мај 12:09
Линк
Автомобили , Струмица

Nissan Qashqai 1.6 dci blue motion

8 699 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 04:40
Линк
Автомобили , Струмица

Opel Corsa 1.3 CDTI ECO FLEX

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
25 мај 19:54 Автомобили , Струмица

Audi a4 quarto

15 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
16 мај 08:35 Автомобили , Струмица

Skoda Superb 2012

10 850 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 18:25 Автомобили , Струмица

Renault Megane 1.5 dci

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 18:23 Автомобили , Струмица

VW Touran ekstra navi 1.9TDI

3 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
15 мај 13:17 Автомобили , Струмица

BMW 330d GT Xdrive Sport Line moze zamena

19 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 11:28 Автомобили , Струмица

Комбе ФУРГОН

3 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
14 мај 18:06 Автомобили , Струмица

Peugeot 407 coupe V6 204ks

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
14 мај 03:54 Автомобили , Струмица

Range Rover 2009

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 15:14 Автомобили , Струмица

Audi A4 2.7 s-line Tdi 2007 top extra cena

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 10:34 Автомобили , Струмица

Seat ibiza 1.2 tdi

5 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
13 мај 10:23 Автомобили , Струмица

Renault Megane 2006 top

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
12 мај 19:27 Автомобили , Струмица

Renault Scenic 2.0

2 500 МКД

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
12 мај 13:36 Автомобили , Струмица

BMW X1 2.3 Xdrive

12 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
12 мај 10:36 Автомобили , Струмица

VW Passat

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 07:35 Автомобили , Струмица

se prodava avtomobil peugeot

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
10 мај 16:29 Автомобили , Струмица

Nissan Qashqai 1.6dci blue motion

8 750 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 17:59 Автомобили , Струмица

Citroen C-Crosser 2.2 HDiF

8 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 11:56 Автомобили , Струмица , Ново Село

Kamion MAN

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
04 мај 22:39 Автомобили , Струмица

Mercedes GLE350 CDI

55 000 МКД

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
02 мај 14:02 Автомобили , Струмица

VW Golf 2017

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
30 апр. 00:23 Автомобили , Струмица , Босилово

Se prodava Toyota Verso-S

5 150 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
29 апр. 18:26 Автомобили , Струмица

Opel meriva 1.7. 92kw

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 04:20 Автомобили , Струмица

Audi Q5 3.0TDI 2010

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
25 апр. 22:37 Автомобили , Струмица

DELOVI-ZA-VW-AUDI-SEAT-SKODA-TEL:077-865-999

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
21 апр. 13:10 Автомобили , Струмица

Bmw x1 2010 xdrive 4x4 2,0 177

14 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
20 апр. 23:09 Автомобили , Струмица

Opel Vectra C avtomatik redizajn

3 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
14 апр. 11:24 Автомобили , Струмица , Василево

BMW 116i

5 000 МКД

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 10:10 Автомобили , Струмица , Ново Село

Jeep Compas 4x4 2.0

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
08 апр. 22:30 Автомобили , Струмица

Opel insignia 2.0cdti 160hp

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 19:39 Автомобили , Струмица

VW Passat CC 2011

11 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
29 мар. 16:01 Автомобили , Струмица

Audi A4 Avant 2.0. TFSI quattro

10 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
28 мар. 20:30 Автомобили , Струмица

Audi Q7 S-Line

22 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 10:23 Автомобили , Струмица

Bmw 320 E46 2002g

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
21 мар. 13:14 Автомобили , Струмица

Peugeot 307 1.6hdi

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 14:01 Автомобили , Струмица

Ford Transit 2.2 103 kw 2010 god.

9 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 70 000 - 74 999
17 мар. 13:13 Автомобили , Струмица , Ново Село

VW Passat 1.9 TDI

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 11:10 Автомобили , Струмица

VW Golf 7 1.6 TDI

14 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
15 мар. 13:29 Автомобили , Струмица

Audi A6 2010

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 20:59 Автомобили , Струмица , Босилово

VW CC 2.0 TDI

21 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации