Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:18 Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Велес

Продавам Renault Scenic 1.9 DCi

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:11 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Велес

CITROEN C3 1,6 HDI SHINE PURETECH - A.C.AVTO ALEX VELES

9 980 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:11 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Велес

PEUGEOT 5008 1,6 HDI AUT. ALLURE-A.C. AVTOALEX

9 890 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:10 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Велес

Opel Insignia 2.0CDTI 96kw A.C Avto Alex Veles

6 680 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 07:40 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Велес

RENAULT MEGAN 1.5dci 95ks LED-NAVI-146 000km

11 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
03 мар. 22:51 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Велес

BMW F30 320d SPORT

12 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 14:00 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Велес

NISSAN QASHQAI 1.5 dci-NAVI-PANORAMA

8 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
02 мар. 08:34 Авто плац Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Lancer  ·  Велес

MITSUBISHI LANSER 1.5i-TNG-2009g

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
01 мар. 16:47 Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Велес

Продавам Toyota Corolla

12 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
01 мар. 13:37 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Велес

Летни гуми 205/55/R16 Continental --Michelin

4 500 МКД

01 мар. 09:30 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Велес

Volkswagen Touran 2.0TDI DSG

85 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
01 мар. 09:29 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Велес

FORD FUSION 1.6TDCI 2009g.

39 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
01 мар. 09:28 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  120  ·  Велес

BMW 120 D

79 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
01 мар. 09:27 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес

VOLKSWAGEN GOLF 6 VI 2.0TDI

69 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 09:26 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Велес

VOLKSWAGEN GOLF V 5 Plus 1.9TDI

54 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 09:25 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Велес

Mercedes-Benz C220 CDI avangard redizajn 2011

14 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 09:25 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес

VOLKSWAGEN GOLF V 5 Plus 2.0TDI ***TOUR***

53 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 09:24 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес

VOLKSWAGEN GOLF 7 VII 1.6TDI

1 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 09:23 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес

Volkswagen Golf 7 1.6TDI

128 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
01 мар. 09:23 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес

VOLKSWAGEN GOLF 6VI 2.0TDI

74 МКД

01 мар. 09:22 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Велес

FORD FIESTA 1.6TDCI econetic

54 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
29 фев. 16:29 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  316  ·  Велес

BMW F30-2.0D-Facelift-2015 god

13 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
29 фев. 15:49 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Велес

PEUGEOT 2008 1.6 e-hdi-ALLURE-2016g-NAVI

9 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
29 фев. 08:45 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Велес

HYUNDAI i20-FACELIFT-1.1 CRDi-EURO 5

5 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
27 фев. 23:21 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Велес

Audi A6 C7 Ultra Prestige 2.0 (Facelift) 136HP

1 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
27 фев. 16:58 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Велес

PEUGEOT 308 1.2 e-THP130ks-full led-NAVI

9 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
27 фев. 12:44 Авто плац Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Велес

SWIFT 1,3 DDIS PRIVILEGE 2015/FACELIFT/ A.C. AVTO ALEX

7 980 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
27 фев. 12:44 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Велес

Toyota Auris Sport 2.2 D4D A.C Avto Alex

4 580 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
27 фев. 12:43 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Велес

OPEL MERIVA 1,7 CDTI 2014 - A.C. AVTO ALEX VELES

5 980 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
27 фев. 12:21 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Велес

PEUGEOT 308 1.6hdi-85kw-NAVI

8 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
27 фев. 11:49 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Capture  ·  Велес

RENAULT CAPTUR 1.5dci-AVTOMAT-NAVI

10 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
27 фев. 11:44 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Велес

Seat Leon 1.6tdi 2016 style navi

8 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
27 фев. 11:29 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Велес

Honda CR-V 2.2i-DTEC 4x4-2013g-CONFORT

14 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
26 фев. 17:30 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Велес

PEUGEOT 308 1.6HDI-80kw- 2008g

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 12:43 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Велес

Audi A6 2.5tdi v6

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
25 фев. 17:17 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Велес

Se Prodava Chevrolet Aveo 2006 godina

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
25 фев. 02:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес

VW Golf 7 1,6 TDI 2014

10 790 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
24 фев. 14:36 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500L  ·  Велес

FIAT 500L 1.3 MultiJet-2013g

7 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
23 фев. 20:34 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 410  ·  Велес

Scania R410

21 000 ЕУР

23 фев. 16:56 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Велес

Peugeot 508 2.0 Bluehdi 163ks avtomat F1 8br 2019

21 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
22 фев. 09:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Велес

VW CADDY Ladilnik-Frigo-2012g-102ks

7 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
22 фев. 09:00 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Велес

CITROEN C4 1,6 HDI 2013 COLLECTION - A.C.AVTO ALEX

7 390 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации