Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Bmw 320 - Одберете го посакуваното возило по најдобри цени!

Пазар3 е најдоброто место за продажба на bmw 320, како и за следење на понудата која што вклучува многубројни, одлично сочувани модели како bmw 320d, bmw 320d 2006, bmw 320 2007, bmw 320 2003, bmw 320d 2012, bmw 320 2010 чија што цена со сигурност ќе биде во склад со вашите барања!


Затоа, направете го вистинскиот чекор и објавете оглас за продажба на вашето bmw 320 уште веднаш, бидејќи тоа ќе Ви помогне да стапите во директен контакт со многубројни посетители и потенцијални купувачи кои се спремни да Ви понудат одлични цени!

17 фев. 11:08
Линк
Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Куманово

Bmw F30 320 Dizel 135 kw Auto Plac Zurich

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 18:39
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Центар

BMW 320i, 2012 год, 198.000 км

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 22:26
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Bmw E90 320d 163ps

4 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 18:39
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Центар

BMW 320i, 2012 год, 198.000 км

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:56 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW F30 320D

1 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:05 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

13 499 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:04 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW.320.DIZEL.184.KS.8G 12.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

12 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:17 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Куманово

BMW 320d 2.0 2000

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
28 фев. 20:35 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Крива Паланка

BMW E90 320D 177ks XENON 6BRZINI *MOZNOST NA RATI* - 08

7 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 фев. 20:34 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Крива Паланка

BMW E90 320D 163ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2006

5 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
28 фев. 19:12 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW e90 320 xDrive facelift - 177ks

9 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
28 фев. 15:22
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

Se prodava

6 000 МКД

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
26 фев. 22:26 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Bmw E90 320d 163ps

4 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
26 фев. 20:47 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Струга

Bmw 320d 2013 facelift 8g m performance

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 09:28 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BMW-320dizel 2010god Avto M&S

6 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
25 фев. 14:11 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Крива Паланка

BMW E90 320D 163KS.6-BRZINI DINAMIK LINE MODEL

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
25 фев. 13:17 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

BMW 320d 135kw AVTOMATIK 2011god. "AVTOCENTAR"

11 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 13:16 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

BMW 320d 130kw AVTOMATIK 2010god. "AVTOCENTAR"

9 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 23:09 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Bmw

14 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 11:08 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Куманово

Bmw F30 320 Dizel 135 kw Auto Plac Zurich

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
16 фев. 18:47 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Ресен

BMW 318GT 2.0D 2015 MODEL KAKO NOVO !!!

14 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 250 000 - 299 999
14 фев. 12:03 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 320 D 177 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
14 фев. 09:33 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW 320d 163 KS AVTOMATIK REG 09 2024 MAX SOCUVANA

6 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 12:28 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 3 2.0D 122 KS E90 PDC UNIKAT NOV UVOZ - 08.MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
10 фев. 09:15 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Крива Паланка

BMW 320D 184KS X-DRIVE AVTOMATIK 2013G NOVO PERFEKT AUTO

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 17:02 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Штип

Bmw E46 320 136ks

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
08 фев. 08:17 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW 320d, 184ks, Xdrive, 2013 god, sport line, uvoz CH ����

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 20:25 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

BMW 320Xdrive

Година: 2020
Километража: 70 000 - 74 999
05 фев. 18:00 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Гостивар

Bmw F30 dizel 2014

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
03 фев. 18:39 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Виница

Bmw 320d xDrive M Sport Touring

17 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
27 јан. 09:38 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW 320d 2009 REDIZAJN

8 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 19:39 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bmw 320d FACELIFT M PACKET

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 11:06 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW 320 GT- X drive -M paket Facelift model KAKO NOVO!!!

19 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 18:39 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

Shitet bmw f30 2.0 dizell 184 ps

Година: 2012
Километража: 25 000 - 29 999
20 јан. 16:01 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Крива Паланка

BMW 320D 177ks E90 NAVI/XENON/SHIBER UNIKAT - 2009

8 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан. 04:12 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Радовиш

BMW 320 1999

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 350 000 - 399 999
13 јан. 15:16 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW 320XD FACELIFT M-PACKET AUTOMATIC UNIKAT NOVO -09 !

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан. 06:49 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Сарај

bmw

16 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 14:47 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

BMW 320 diesel 2013 Head Up Display Bi-Xenon

17 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
05 јан. 04:17 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Кочани

BMW 320 D XDRIVE // 2011 GOD//NOV UVOZ //

7 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 12:24 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bmw F30 2013

13 500 ЕУР

03 јан. 10:07 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

BMW 320 100KW!!!

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
22 дек. 12:37 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Куманово

BMW 320d 2006 163hp

6 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
19 дек. 09:47 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

BMW 320 100KW!!!

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
19 дек. 09:46 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Гостивар

Bmw 320

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
15 дек. 16:03 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava Bmw e90 2006/5 2.0 163ks. MOZNA E ZAMENA ZA ZAMEN

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 09:33 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BMW 320D E92

12 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 09:29 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Прилеп

BMW F30 320D 163HP FACELIFT

19 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
11 дек. 19:26 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Куманово

BMW 320D

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 15:09 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Кочани

BMW 320 D AVTOMATIK

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 19:34 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Тетово

Bmw 320 Dizel 2005 Godina Odlicna Registriran Servisiran

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 17:32 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Гостивар

BMW 320 CABRİO 2.2 CABRİO

5 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
25 ноем. 00:02 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BMW 320

2 500 ЕУР

Факт кој можеби ќе Ве интересира: "bmw 320", "bmw 320d" се едни од најпопуларните модели од BMW за кои што постои неверојатно голем интерес на нашиот сајт!Кои се предностите што ги нуди bmw 320 за своите сопственици?


Моќност и стабилност - bmw 320 е неверојатно стабилно возило на патиштата, без разлика дали станува збор за ниски, средни или високи брзини, а тоа го прави да биде одличен избор за секој сопственик кој што ги бара овие карактеристики кај својот иден автомобил.


Ве советуваме да контактирате некои од потенцијалните продавачи уште веднаш, бидејќи тоа ќе Ви овозможи да ги почувствувате овие бенефити и на сопствена кожа!


Квалитетен дизајн и комфор - bmw 320 изгледа естетски речиси и совршено, бидејќи возилото е фантастично изработени однадвор и одвнатре што значи дека вашето присуство ќе биде забележано каде и да одите!


Воедно, bmw 320 е идеално возило и за патување на кракти, но, и на долги релации бидејќи комфорните седишта и убаво дизајнираната кабина ќе Ви помогнат да имате возачко искуство проследено со уживање!


Издржливост - благодарение на квалитетот на моторот и конструкцијата, bmw 320 нема ниту да покаже знаци на стареење дури иако поминете огормен број на километри!Зошто Пазар3 е топ избор за продажба на вашиот bmw 320?


Популарен бренд - Пазар3 е најпознатиот огласувачко-купопродажен сајт во Македонија кој што му овозможува на секој продавач и заинтересиран купувач да го пронајде/продаде тоа што го сака, без никаков проблем!


Тука, ќе можете да објавите огласи за продажба на bmw 320, но, и на се останато, почнувајќи од живеалишта, електроника, возила, автомобили, препрати за дом и семејство, спортска опрема и се останато!


Фантастична посетеност - посетеноста на Пазар3 ја надминува рекордната бројка од над 70 000 дневни посетители, во кои припаѓаат и огромен број на заинтересирани купувачи кои што се во потрага токму по она bmw 320 кое што Вие го нудите за продажба - bmw 320d, bmw 320d 2006, bmw 320 2007, bmw 320 2003, bmw 320d 2012, bmw 320 2010.


Ова ќе имате прилика и самите да го забележите, бидејќи тука, огласите нема да Ви поминат незабележано како што е случајот кај останатите сајтови!


Интуитивен сајт - полето за пребарување, алатката за регистрирање на огласи и филтрите ќе Ви овозможат со само еден клик да пронајдете или продадете bmw 320, без воопшто да се мачите!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации