Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Крива Паланка

Peugeot , 34
Renault , 25
Audi , 22
Citroën , 18
Opel , 13
Seat , 9
Ford , 7
Volvo , 5
Nissan , 4
BMW , 4
Škoda , 3
Fiat , 3
Toyota , 2
Hyundai , 2
Kia , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор vip auto,по категорија Автомобили,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: vip auto | Сите | Автомобили | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 мај 13:46 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 5008 2.0BLUEHDI ALLURE GRIPCONTROL PANORAMA VIP AUTO

20 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
21 мај 13:29 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Крива Паланка

RENAULT CLIO 1.5 BLUEDCI 85KS NAVI FUL-LED PATNICKO VIP AUTO

12 800 ЕУР

Година: 2021
Километража: 85 000 - 89 999
19 апр. 12:34 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Крива Паланка

SKODA OCTAVIA 2.0 TDI 150 KS DSG FACELIFT VIP AUTO

16 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
18 апр. 09:57 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 3008 ALLURE 2.0 BLUEHDI 150KS LED PANORAMA VIP AUTO

21 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
14 апр. 10:42 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 3008 GT 2.0BLUEHDI 184KS AVTOMATIC PANORAMA VIP AUTO

22 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
11 апр. 10:24 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Крива Паланка

FIAT DOBLO MAXI 2.0 M-JET 135 KS 925KG TOVARNO 2014 VIP AUTO

8 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 09:29 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

Hyundai Kona 1.6crdi 115ks kamera led navi 2020 Vip Auto

16 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2020
Километража: 95 000 - 99 999
09 апр. 09:46 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SEAT ATECA 2.0TDI 150KS 4-DRIVE XCELLENCE FUL-LED "VIP AUTO"

18 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 180 000 - 189 999
06 апр. 00:00 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Крива Паланка

SEAT IBIZA 1.6TDI 95KS NEW MODEL NAVI LED DISTRONIC VIP AUTO

11 800 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
05 апр. 23:27 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Крива Паланка

OPEL ZAFIRA 1.6CDTI 136KS INNOVATION 7-SEDISTA NAVI VIP AUTO

13 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
05 апр. 22:53 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Крива Паланка

BMW X-1F48 2.0 D 150 KS X-DRIVE LED NAVI DISTRONIC VIP AUTO

18 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
05 апр. 22:19 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Крива Паланка

RENAULT KANGOO 1.5 BLUEDCI 85KS NAVIGACIJA KAMERA VIP AUTO

11 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 160 000 - 169 999
04 апр. 09:52 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 5008 1.6 BLUEHDI 120ks AVTOMATIC 7sedista Vip Auto

19 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
02 апр. 09:14 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C-3 AIRCROSS 1.5 BLUEHDI 100 KS LED NAVI VIP AUTO

12 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
01 апр. 13:28 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Крива Паланка

Opel Insignia station wagon 2.0cdti 170ks cosmo Vip Auto

13 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 180 000 - 189 999
28 мар. 10:48 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW PASSAT-8 2.0 TDI 150 KS DSG KAMERA FUL-LED 2019 VIP AUTO

21 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
27 мар. 11:25 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Крива Паланка

Peugeot 508 1.5 bluehdi 130ks allure avtomatic led Vip Auto

20 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 160 000 - 169 999
26 мар. 09:24 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW PASSAT-8 1.6 TDI 120 KS DSG FUL-LED KAMERA 2017 VIP AUTO

19 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
25 мар. 09:11 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Крива Паланка

VOLVO XC-60 2.0 D4 190 KS AWD INSCRIPTION AVTOMATIC VIP AUTO

37 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
23 мар. 18:02 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Крива Паланка

OPEL CORSA 1.5 D 100 KS NEW NAVIGACIJA KAMERA LED VIP AUTO

12 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 95 000 - 99 999
23 мар. 17:42 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW PASSAT-7 2.0 TDI 140 KS LED-XENON 2014 HIGHLINE VIP AUTO

13 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 08:38 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Крива Паланка

FORD FIESTA 1.5 D 85 KS EURO-6dT NEW-MODEL 2020G VIP AUTO

10 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
19 мар. 10:01 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

Peugeot 3008 1.5bluehdi 130KS manuel active busines Vip Auto

17 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
18 мар. 13:15 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Arona  ·  Крива Паланка

Seat Arona 1.6 TDI 95ks DSG avtomatik navi 2020 Vip Auto

16 400 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
14 мар. 22:32 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Крива Паланка

VW TOURAN 2.0 TDI 150 KS DSG 7-SEDISTA NAVI KAMERA VIP AUTO

18 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
08 мар. 10:44 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

Citroen C3 Picasso 1.6 bluehdi 95ks n-1 tovarno Vip Auto

6 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
25 фев. 22:13 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6 TDI 115 KS DSG FUL-LED KAMERA 2019 VIP AUTO

12 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 12:26 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

Peugeot 3008 2.0bluehdi 150ks allure full kamera Vip Auto

20 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
09 фев. 09:53 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 7 1.6 TDI FACELIFT NAVI LED COMFORTLINE VIP AUTO

13 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
01 фев. 08:56 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Capture  ·  Крива Паланка

RENAULT CAPTUR 1.5 DCI 90KS INTENS FUL-LED KAMERA "VIP AUTO"

13 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
30 јан. 23:32 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Крива Паланка

CITROEN BERLINGO 1.6 BLUEHDI 100 KS L-2 N-1+3 MESTA VIP AUTO

10 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
24 јан. 12:49 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Крива Паланка

LAND ROVER EVOGUE HSE 2.2 TD4 150 KS 4WD LED VIP AUTO

18 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 11:29 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Крива Паланка

VW Polo 1.4tdi 90ks comfortline 2017 navigacija Vip Auto

9 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
20 јан. 10:30 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Крива Паланка

RENAULT CLIO 1.5 DCI 90 KS M-1 FACELIFT LED NAVI VIP AUTO

9 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
16 јан. 10:40 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS  ·  Крива Паланка

DS-7 CROSSBACK 2.0 BLUEHDI 180KS AVTOMATIC FUL-LED VIP AUTO

24 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
13 јан. 09:06 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Крива Паланка

FORD FOCUS 1.5D 120KS TITANIUM LED NAVI KAMERA 2020 VIP AUTO

14 400 ЕУР

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
05 јан. 09:33 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Крива Паланка

AUDI A-4 35 2.0 TDI 150 KS S-TRONIC FUL-LED KAMERA VIP AUTO

23 600 ЕУР

Година: 2020
Километража: 160 000 - 169 999
30 дек. 10:31 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

AUDI A-3 30 1.6 TDI 115 KS SPORTBACK S-TRONIC LED VIP AUTO

18 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
17 дек. 10:58 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Крива Паланка

RENAULT TALISMAN 1.6DCI 130KS ESC INITIALE FUL-LED VIP AUTO

17 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек. 09:24 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Крива Паланка

SKODA OCTAVIA KARAVAN 1.6TDI 115KS CLEVER FACELIFT VIP AUTO

13 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
03 ноем. 09:13 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

Skoda Karoq 1.6tdi 115ks dsg7 style led kamera 2020 Vip Auto

19 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999
01 ноем. 09:07 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 208 1.2PURETECH 85KS AVTOMATIK LED NAVIG. VIP AUTO

10 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
24 окт. 09:25 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SEAT ATECA 1.6 TDI 115 KS DSG FUL-LED MATRIX KAMERA VIP AUTO

19 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999
23 окт. 09:29 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

AUDI A-3 1.6 TDI 115 KS SEDAN S-TRONIC LED NAVIG. VIP AUTO

17 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
13 окт. 22:17 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 5008 GT-LINE 1.6 BLUEHDI AVTOMATIK FUL-LED VIP AUTO

23 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
13 окт. 21:59 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Крива Паланка

VW CADDY 2.0TDI 102KS EURO-6d TOVARNO N-1 NEW MODEL VIP AUTO

13 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
10 окт. 11:33 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Крива Паланка

RENAULT MEGAN KARAVAN 1.5 DCI 110 KS LED DISTRONIC VIP AUTO

12 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
22 септ. 11:42 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Крива Паланка

RENAULT KANGO 1.5DCI 90KS EU-6dT N-1 TOVARNO 2019G VIP AUTO

10 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
12 септ. 09:58 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Крива Паланка

Audi A4 2.0tdi 150ks s-tronic avant full led sport Vip Auto

18 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
09 септ. 10:59 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Крива Паланка

RENAULT CLIO 1.5 DCI 90 KS FACELIFT NAVI LED 2018G VIP AUTO

10 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување vip auto | Сите | Автомобили | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации