Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

BMW , 4
Seat , 4
Fiat , 4
Opel , 2
Ford , 2
Mazda , 1
Toyota , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Audi , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf 5,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf 5 | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:46 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 520 D G30 200 KS SPORT M-PAKET X-DRIVE -19..MT Auto

40 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
31 мај 10:18 Претпријатие Автомобили , Охрид

Volkswagen Golf 6 1.6 TDI BlueMotion

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 09:59 Претпријатие Автомобили , Охрид

Volkswagen Golf VI 2.0 TDI

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 22:16 Претпријатие Автомобили , Охрид

MERCEDES B 180 CDI 110 KS AVANTGARDE KOZA - 06.. MT AUTO

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
09 мај 08:52 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz A 180 CDI 110ks elegance nov uvoz 2005 MT Auto

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
03 мај 18:44 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 320 D 177 KS XENON FEJSLIFT AVTOMATIK- 10.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
02 мај 16:19 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW X1 2.0 D 143 KS NAVI PDC LED XENON FULL - 12.MT Auto

11 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
02 мај 16:16 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NAVI PDC -13.MT Auto

10 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
02 мај 16:15 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 KS 4MOTION NAVI XENON DVD - 08.MT Auto

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 16:11 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 7 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION R-LINE - 13.MT Auto

11 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
02 мај 16:10 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 520 D F10 184 KS NAVI PDC XENON UVOZ CH - 12.MT Auto

13 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 16:07 Претпријатие Автомобили , Охрид

Toyota Avensis 2.0 D4D 126ks euro5 nova 2011 MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
02 мај 16:05 Претпријатие Автомобили , Охрид

AUDI A4 2.0 tdi 143ks 181000km unikat uvoz Ch 2009 MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 16:04 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE LED NAVI XENON -12.MT Auto

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 16:03 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel CORSA 1.2 80ks 119000km facelift eu 5 2012 MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
02 мај 16:00 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE NOV UVOZ - 05.MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 15:59 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS KOZA NAVIGACIA 4X4 - 09.MT Auto

9 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
02 мај 15:58 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE KOZA NOV - 10.MT Auto

7 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 15:55 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS 135000 KM HIGHLINE NAVI - 11..MT Auto

7 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
02 мај 15:54 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Passat 2.0 TDI 8V 140ks highline koza uvoz CH 2006

6 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 15:49 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.3 CDTI 75 KS nov uvoz Germany 05.MT Auto

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 15:49 Претпријатие Автомобили , Охрид

Seat Leon 1.9 TDI 105 KS stylance nov uvoz 08.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 15:39 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Golf 1.6 TDI highline navi unikat nov 10.MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
02 мај 15:25 Претпријатие Автомобили , Охрид

Seat Leon 1.9 TDI 105ks stylance uvoz CH 2007 MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
02 мај 15:23 Претпријатие Автомобили , Охрид

Hyundai I30 1.6 CRDI 90 KS facelift 160000km 10.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
02 мај 15:22 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 2.0 TDI 140 KS 6 BRZ HIGHLINE NAVI- 10..MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
02 мај 15:19 Претпријатие Автомобили , Охрид

DAIHATSU TERIOS 1.3 86 KS 4X4 130000 KM - 07.MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
02 мај 15:17 Претпријатие Автомобили , Охрид

Fiat 500 1.2 70 KS 95000 km novo uvoz France 09.MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
02 мај 15:16 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mazda CX-7 2.2D 175ks 4x4 kamera TV navi full 2010 MT Auto

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 15:13 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT 500 1.2 70 KS KOZA PANORAMA EU-5 135000KM - 10.MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
02 мај 15:09 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 139000 KM NOVO - 09.MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
02 мај 15:01 Претпријатие Автомобили , Охрид

Seat Altea 1.9 TDI 105ks stylance nova 2007 MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
02 мај 15:01 Претпријатие Автомобили , Охрид

Land Rover Freelander 2 TD4 160ks 4x4 2008 MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 14:57 Претпријатие Автомобили , Охрид

Citroen C3 1.2 60 KS 173000 km nov 10 MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
02 мај 14:49 Претпријатие Автомобили , Охрид

Peugeot 508 2.0hdi 140ks navi pdc lux 2012 MT Auto

8 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
02 мај 14:43 Претпријатие Автомобили , Охрид

Lancia Delta 1.6htdm 120ks koza led 2010 MT Auto

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
11 јан. 15:59 Автомобили , Охрид , Центар Жупа

SE PRODAVA GOLF 5 NOV MNOGU MALKU VOZEN!!!!

65 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 65 000 - 69 999
19 дек. 09:01 Автомобили , Охрид

VW Golf 5 2004

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
24 авг. 16:05 Автомобили , Охрид

VW Golf 5

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
05 авг. 17:14 Автомобили , Охрид

VW Golf 5 TDI 2006

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 00:48 Автомобили , Охрид

Golf 5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
04 авг. 00:47 Автомобили , Охрид

Golf 5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
04 авг. 00:47 Автомобили , Охрид

Golf 5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
04 авг. 00:47 Автомобили , Охрид

Golf 5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
31 јан. 12:21 Автомобили , Охрид

VW Golf 5 prva boja registrirana

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 22:42 Автомобили , Охрид

VW Golf -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 20:19 Автомобили , Охрид

PRODAVAM GOLF 5 1.6 FSI 85 KW SO FUL OPREMA FABRIKA

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 19:01 Автомобили , Охрид

Ford Focus 1.8 TDCI

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 дек. 05:38 Автомобили , Охрид

071-803-009

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
10 ноем. 08:59 Автомобили , Охрид

VW Golf 6 2.0 maksimalno opremen

7 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf 5 | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • golf 5 во категорија Автомобили | Jaguar
  • GOLF 5 во категорија Автомобили | Fiat | Stilo
  • golf 5 во категорија Автомобили | Fiat | Croma
  • Golf 5 во категорија Автомобили | Renault | Laguna
  • Golf 5 во категорија Автомобили | Škoda | Octavia
  • golf 5 во категорија Автомобили | Mitsubishi | Pajero
  • Golf 5 во категорија Автомобили | Mitsubishi | Lancer
  • golf 5 во категорија Возила
  • golf 5 во категорија Автомобили | Audi | A1
  • golf 5 во категорија Автомобили | Chevrolet | Captiva

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации