Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

BMW , 215
Peugeot , 27
Audi , 23
Renault , 15
Opel , 14
Seat , 10
Citroën , 9
Ford , 7
Volvo , 4
Nissan , 3
MINI , 3
Škoda , 3
Fiat , 3
Mazda , 2
Porsche , 2
Suzuki , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор 7 bmw,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: 7 bmw | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 мај 21:11
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 70KS 2018G AUTOMAKEDONIJA SKOPJE!

7 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
21 мај 21:10
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 70KS 2018G AUTOMAKEDONIJA SKOPJE!

7 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999

Вчера 10:10 Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PEUGEOT 2008 1.2 PURE TECH ALUREE PREMIUM KUPEN MK -21

17 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2021
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 10:10 Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

AUDI Q2 BENZIN 1.5 TFSI BUSSINES MODEL KUPEN MK/21

19 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
21 мај 21:11
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 70KS 2018G AUTOMAKEDONIJA SKOPJE!

7 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
21 мај 21:10
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 70KS 2018G AUTOMAKEDONIJA SKOPJE!

7 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
21 мај 13:46 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 5008 2.0BLUEHDI ALLURE GRIPCONTROL PANORAMA VIP AUTO

20 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
21 мај 13:29 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Крива Паланка

RENAULT CLIO 1.5 BLUEDCI 85KS NAVI FUL-LED PATNICKO VIP AUTO

12 800 ЕУР

Година: 2021
Километража: 85 000 - 89 999
21 мај 08:55 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Скопjе  ·  Илинден

BMW X3 3.0d xDrive AUTOMATIC FACELIFT 2014 EURO6

22 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 19:22 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tikan automobile

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
20 мај 14:19 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Avto Dado Skopje

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
20 мај 13:15 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 5008 1.5 HDI AVTOMATIK 7 MESTA AVTO MIRO

17 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
20 мај 08:21 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6HDI 7 SEDISTA UNIKAT

10 599 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
20 мај 07:26 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Куманово

Bmw 116d . 13g. I Bmw 320 xdrive 2,0d 3g

9 100 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 06:49 Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Куманово

Porsche cayanne 4,5i i Mitsubishi colt 1.1i

6 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 07:38 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 7,5 1.6 TDI 115KS HIGHLINE 2019G

13 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
16 мај 14:12 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Охрид

BMW 530D 2011

17 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 10:21 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI 90KS TRENDLINE 2017G TOYOTA SK

14 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
14 мај 19:02 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A6 BUSINESS-MYLD-HIBRID-DIZEL S-TRONIC KUPEN MK/21

36 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 130 000 - 139 999
13 мај 07:03 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Golf 6 1,6 tdi reg.so zelen karton , servisna 2012g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 17:56 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 7,5 1.6 TDI 115KS DSG HIGHLINE 19G AUTOMATIC

14 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
09 мај 22:04
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A6 2.0 TDI 205KS AUTOMATIC 4.0 DIPLOMAT 2021G

41 999 ЕУР

Година: 2021
Километража: 140 000 - 149 999
09 мај 16:13 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 7,5 1.6 TDI 115KS HIGHLINE 2019G

13 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
07 мај 11:20 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 320 D 163 KS M-PAKET NAVI PDC LED XENON - 07.MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
07 мај 11:00 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Охрид

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105ks STYLANCE NOVA - 07.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
07 мај 10:53 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS GHIA FULL - 07.MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 10:50 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 160000KM NOVO - 07.MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
07 мај 09:55 Авто плац Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Охрид

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS 130000 KM NOVA - 07.MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
05 мај 13:39 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A5 2.0tdi 170ks Coupe Model 2010god

9 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
28 апр. 20:24 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam BMW X5 xDrive 3.0d 2014 GODINA FULL OPREMA

22 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
25 апр. 17:28 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW 318d G20 2.0 150HP - 360 kam/ACC/Laser Led/HarmanKardon

35 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
25 апр. 17:28 Автомобили  ·  BMW  ·  X6  ·  Виница

BMW X6 M50d

54 000 МКД

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
24 апр. 20:56 Автомобили  ·  BMW  ·  418  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW 418d 2.0d 2015 AVTOMATIK

19 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 12:34 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Крива Паланка

SKODA OCTAVIA 2.0 TDI 150 KS DSG FACELIFT VIP AUTO

16 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
18 апр. 09:57 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 3008 ALLURE 2.0 BLUEHDI 150KS LED PANORAMA VIP AUTO

21 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
14 апр. 10:42 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 3008 GT 2.0BLUEHDI 184KS AVTOMATIC PANORAMA VIP AUTO

22 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
11 апр. 10:24 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Крива Паланка

FIAT DOBLO MAXI 2.0 M-JET 135 KS 925KG TOVARNO 2014 VIP AUTO

8 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 09:29 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

Hyundai Kona 1.6crdi 115ks kamera led navi 2020 Vip Auto

16 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2020
Километража: 95 000 - 99 999
09 апр. 09:46 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SEAT ATECA 2.0TDI 150KS 4-DRIVE XCELLENCE FUL-LED "VIP AUTO"

18 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 180 000 - 189 999
06 апр. 23:17 Автомобили  ·  BMW  ·  330  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava BMW F30 facelift 2017

1 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
06 апр. 00:00 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Крива Паланка

SEAT IBIZA 1.6TDI 95KS NEW MODEL NAVI LED DISTRONIC VIP AUTO

11 800 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
05 апр. 23:27 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Крива Паланка

OPEL ZAFIRA 1.6CDTI 136KS INNOVATION 7-SEDISTA NAVI VIP AUTO

13 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
05 апр. 22:53 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Крива Паланка

BMW X-1F48 2.0 D 150 KS X-DRIVE LED NAVI DISTRONIC VIP AUTO

18 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
05 апр. 22:19 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Крива Паланка

RENAULT KANGOO 1.5 BLUEDCI 85KS NAVIGACIJA KAMERA VIP AUTO

11 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 160 000 - 169 999
04 апр. 09:52 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 5008 1.6 BLUEHDI 120ks AVTOMATIC 7sedista Vip Auto

19 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
02 апр. 09:14 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C-3 AIRCROSS 1.5 BLUEHDI 100 KS LED NAVI VIP AUTO

12 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
01 апр. 13:28 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Крива Паланка

Opel Insignia station wagon 2.0cdti 170ks cosmo Vip Auto

13 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 180 000 - 189 999
28 мар. 10:48 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW PASSAT-8 2.0 TDI 150 KS DSG KAMERA FUL-LED 2019 VIP AUTO

21 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
27 мар. 11:25 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Крива Паланка

Peugeot 508 1.5 bluehdi 130ks allure avtomatic led Vip Auto

20 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 160 000 - 169 999
26 мар. 09:24 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW PASSAT-8 1.6 TDI 120 KS DSG FUL-LED KAMERA 2017 VIP AUTO

19 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
25 мар. 09:11 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Крива Паланка

VOLVO XC-60 2.0 D4 190 KS AWD INSCRIPTION AVTOMATIC VIP AUTO

37 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
24 мар. 10:44 Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BMW X3 3.0 xDrive

8 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување 7 bmw | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации