Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор 7 bmw,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: 7 bmw | Сите | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:19
Linku:
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI115KS 6MT ULTRA 2015/2016G

13 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр. 11:50
Linku:
Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT LEON 1.6 TDI, MATRIX, 6 BRZINI, NAVI, KOŽA, REG+SERVIS

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
22 апр. 10:44
Linku:
Автомобили  ·  Hyundai  ·  Lantra  ·  Скопjе  ·  Скопје

HYUNDAI ELANTRA 1.6 VVT-I 130KS EXECUTIVE 2015g

10 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999

Вчера 20:56 Автомобили  ·  BMW  ·  418  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW 418d 2.0d 2015 AVTOMATIK

19 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Вчера 19:19 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI115KS 6MT ULTRA 2015/2016G

13 490 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр. 22:35 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Илинден

BMW X1 2.0D 150HP XDRIVE X-LINE AUTOMATIC 2019

24 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
23 апр. 17:40 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A4 2.0 TDI, FACELIFT, LED+BI-XENON, 2011, NAVI PERFEKT

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр. 15:46 Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PEUGEOT 2008 1.2 PURE TECH ALUREE PREMIUM KUPEN MK -21

18 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 85 000 - 89 999
23 апр. 15:32 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Скопjе  ·  Илинден

BMW X3 3.0d xDrive AUTOMATIC FACELIFT 2014 EURO6

22 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 11:50 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT LEON 1.6 TDI, MATRIX, 6 BRZINI, NAVI, KOŽA, REG+SERVIS

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр. 09:14 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW 318d G20 2.0 150HP - 360 kam/ACC/Laser Led/HarmanKardon

35 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
22 апр. 10:44 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Lantra  ·  Скопjе  ·  Скопје

HYUNDAI ELANTRA 1.6 VVT-I 130KS EXECUTIVE 2015g

10 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
22 апр. 08:52 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI 90KS TRENDLINE 2017G TOYOTA SK

14 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
22 апр. 08:39 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 7,5 1.6 TDI 115KS HIGHLINE 2019G

13 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
21 апр. 13:35 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A6 BUSINESS-MYLD-HIBRID-DIZEL S-TRONIC KUPEN MK/21

36 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 130 000 - 139 999
20 апр. 11:20 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 5008 1.5 HDI AVTOMATIK 7 MESTA AVTO MIRO

17 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
19 апр. 16:49 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A5 2.0tdi 170ks Coupe Model 2010god

9 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 12:34 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Крива Паланка

SKODA OCTAVIA 2.0 TDI 150 KS DSG FACELIFT VIP AUTO

16 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
18 апр. 09:57 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 3008 ALLURE 2.0 BLUEHDI 150KS LED PANORAMA VIP AUTO

21 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
17 апр. 17:27 Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

AUDI Q2 BENZIN 1.5 TFSI BUSSINES MODEL KUPEN MK/21

19 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
16 апр. 13:37 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Охрид

BMW 530D 2011

17 900 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 09:58 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Куманово

Bmw x1 1,8 od 2011g. i Bmw 116d . Od 2013g.

9 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 07:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Куманово

Vw Touareg 3,0 tdi i Porsche cayanne 4,5i

7 990 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 10:42 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 3008 GT 2.0BLUEHDI 184KS AVTOMATIC PANORAMA VIP AUTO

22 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
11 апр. 22:15 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam BMW X5 xDrive 3.0d 2014 GODINA FULL OPREMA

25 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
11 апр. 10:24 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Крива Паланка

FIAT DOBLO MAXI 2.0 M-JET 135 KS 925KG TOVARNO 2014 VIP AUTO

8 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
10 апр. 09:29 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

Hyundai Kona 1.6crdi 115ks kamera led navi 2020 Vip Auto

16 800 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2020
Километража: 95 000 - 99 999
Онлајн
09 апр. 12:26 Автомобили  ·  BMW  ·  218  ·  Тетово

BMW 218 D GranTourer 110 Kw

15 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
09 апр. 09:46 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SEAT ATECA 2.0TDI 150KS 4-DRIVE XCELLENCE FUL-LED "VIP AUTO"

18 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
07 апр. 11:20 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  120  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW 120d Sport Automatic

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
06 апр. 23:17 Автомобили  ·  BMW  ·  330  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava BMW F30 facelift 2017

1 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
06 апр. 00:00 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Крива Паланка

SEAT IBIZA 1.6TDI 95KS NEW MODEL NAVI LED DISTRONIC VIP AUTO

11 800 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
05 апр. 23:27 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Крива Паланка

OPEL ZAFIRA 1.6CDTI 136KS INNOVATION 7-SEDISTA NAVI VIP AUTO

13 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
05 апр. 22:53 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Крива Паланка

BMW X-1F48 2.0 D 150 KS X-DRIVE LED NAVI DISTRONIC VIP AUTO

18 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
05 апр. 22:19 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Крива Паланка

RENAULT KANGOO 1.5 BLUEDCI 85KS NAVIGACIJA KAMERA VIP AUTO

11 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
04 апр. 09:52 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 5008 1.6 BLUEHDI 120ks AVTOMATIC 7sedista Vip Auto

19 600 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
03 апр. 14:47 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Охрид

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105ks STYLANCE NOVA - 07.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
03 апр. 14:41 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS GHIA FULL - 07.MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
03 апр. 14:39 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 160000KM NOVO - 07.MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
03 апр. 11:01 Авто плац Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Охрид

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS 130000 KM NOVA - 07.MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
02 апр. 09:14 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C-3 AIRCROSS 1.5 BLUEHDI 100 KS LED NAVI VIP AUTO

12 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
01 апр. 13:28 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Крива Паланка

Opel Insignia station wagon 2.0cdti 170ks cosmo Vip Auto

13 950 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2018
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување 7 bmw | Сите | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации