Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Скопjе

Alfa Romeo , 116
Audi , 238
BMW , 268
Chevrolet , 83
Chrysler , 3
Citroën , 231
Dacia , 11
Daewoo , 34
Daihatsu , 5
Dodge , 3
Fiat , 265
Ford , 330
Honda , 44
Hyundai , 65
Jaguar , 5
Jeep , 19
Kia , 61
Lada , 24
Lancia , 24
Land Rover , 12
Lexus , 2
Lincoln , 1
Mazda , 55
MINI , 25
Mitsubishi , 31
Nissan , 31
Opel , 715
Peugeot , 349
Porsche , 7
Renault , 353
Rover , 18
Saab , 1
Seat , 158
Škoda , 62
Smart , 17
Ssangyong , 5
Subaru , 4
Suzuki , 41
Tata , 2
Toyota , 57
Volvo , 8
Wartburg , 1
Yugo , 42
Zastava , 17

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 мај 15:31
Link:
Претпријатие , ,

Citroen Berlingo 2021godina

Година: 2021
Километража: 50 000 - 54 999
17 мај 06:24
Link:
, ,

Se prodava

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
17 мај 13:35
Link:
, ,

Ford Focus 1.6TDCi 116ks

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999

Вчера 22:35 , ,

Renault Megane GT 1.5dci 110hp 6 brzini 2009g

5 390 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:20 , ,

Mazda 6

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 21:41 , ,

Renault Megane 1.5dci 110hp 2009g NOVA KOLA

5 390 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:53 , ,

Fiat Grande Punto 1.3mjet 2010 euro 5

4 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 14:00 , ,

Bmw e90 automatik

6 899 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:49 , ,

Bmw 118d 122ks registrirano so servisna kniska

4 750 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:35 , ,

Fiat Punto 1.2 44kw 2008 kako novo

2 750 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 10:54 , ,

Opel Corsa OPC 1.6 turbo perfektna moze zamena

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 10:43 , ,

Renault Twingo 1.2 55KW 2012 sport

4 050 ЕУР Price Reduced

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 10:09 , ,

Fiat Punto 1.3mjet 2005 sport

2 799 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:52 , ,

Chevrolet Aveo 1.2 16v full oprema neuvezeno 2013

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:41 Претпријатие , ,

Toyota Auris 1.4 D4D 90ks Auto Kodeks

4 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:27 , ,

Opel Astra J 1.7cdti 2010

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 07:44 Претпријатие , ,

Peugeot 308 1.6HDI 80ks uvoz Germanija

4 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
19 мај 23:16
Link:
, ,

Citroen C3 1.4 benzin/plin 2012

4 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 22:27 , ,

1.5DCI 106KS 08G NISSAN QASHQAI KLIMA,SERVIS+REGIS+ZEL.KARTO

6 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 20:17 Претпријатие , ,

Seat Altea XL 1.9 TDI Stylance Style

6 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
19 мај 20:17 Претпријатие , ,

Peugeot 308 1.6hdi 66kw nova

4 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 18:11 , ,

Seat Ibiza 1.4TDI 80ks 2007

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
19 мај 18:10 , ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 2007

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
19 мај 18:08 , ,

Seat Altea XL 1.9 TDI 105ks 2008

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 17:12 Претпријатие , ,

Peugeot 107 1.0 2010 Mobil Stef

3 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
19 мај 15:50 , ,

Opel Corsa C 1.0 44kw

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 15:07 Претпријатие , ,

VW Fox 1.2 klima servisna kniska nova

3 199 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
19 мај 15:06 Претпријатие , ,

VW Tiguan 2.0 TDI sport 4Motion

10 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 13:54 , ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks klimatronik registriran

4 199 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
19 мај 12:05 Претпријатие , ,

Bmw 116d full oprema uvoz Germanija 2009 novo

6 199 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 11:02 Претпријатие , ,

CITROEN C3 1.6HDI UNIKAT UVOZ BELGIJA

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
19 мај 11:02 Претпријатие , ,

Renault Clio 1.5dci 66kw sport

8 350 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
19 мај 10:11 , ,

Peugeot 208 1.4 Hdi (68hp) Full Oprema! NEUVEZENO!! 13g

5 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
19 мај 09:14 Претпријатие , ,

Peugeot 207 1.4HDI 68ks Auto Kodeks

3 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации