Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила | Крива Паланка

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 мај 23:57
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Крива Паланка

RENAULT TALISMAN 1.7DCI 150ks 2020g

16 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
13 мај 22:43
Линк
Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 7.5 1.6TDI 115KS 2018g SPORTLINE

14 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
20 мај 13:29
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6TDI 115KS DSG7 2020g

14 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999

Вчера 19:15 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Крива Паланка

Audi A4 1.9TDi 116ks REG+SERV - 2006

5 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:15 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

Seat Leon 1.6TDi 105ks *MOZNOST NA RATI* - 2013

9 850 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:15 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Крива Паланка

Renault Twingo 1.0benzin 112.000km 4L/100KM - 2015

6 350 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 19:15 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Крива Паланка

BMW F20 116D AVTOMATIK *MOZNOST NA RATI* - 14

10 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:15 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Крива Паланка

Fiat 500 1.3JTD 75ks 4L/100KM *MOZNOST NA RATI* - 2010

5 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 19:15 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Крива Паланка

Mercedes-Benz B180 CDi 110ks BlueEFFICIENCY/NAVI - 2013

9 750 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:15 Авто плац Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Крива Паланка

Mitsubishi Outlander 2.2 Di-D INVITE ClearTec NAVI/KOZHA -14

12 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:15 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 6 2.0TDi 110ks HIGHLINE *MOZNOST NA RATI* - 2010

7 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:15 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Крива Паланка

BMW 318D 143ks E90 FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 2010

8 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:15 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Крива Паланка

Audi A6 3.0TDi 245ks QUATTRO XENON/NAVI/KOZHA - 2015

19 550 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:15 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Крива Паланка

Mercedes-Benz C220 CDi AVANTGARDE AVTOMATIK - 2013

12 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:15 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 6 GTD 2.0TDi 170ks *MOZNOST NA RATI* - 2011

9 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:15 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

Audi A3 2.0TDi 140ks 6brzini FACELIFT *M0ZNOST NA RATI* - 11

7 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:15 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Крива Паланка

Nissan Juke 1.5DCi 110ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2012

8 650 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:15 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Крива Паланка

Hyundai ix35 2.0CRDi 135ks AWD 4X4 FULL OPREMA - 2012

11 350 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:15 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Крива Паланка

Audi A7 3.0TDi 204 S-LINE BI-XENON/NAVI - 2012

18 350 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:15 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Antara  ·  Крива Паланка

Opel Antara 2.2CDTi 163ks 132.000KM FACELIFT - 2013

10 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 19:15 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Крива Паланка

BMW 118D 143ks E87 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2009

5 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:14 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  120  ·  Крива Паланка

Bmw 120d e87 177ks navi xenon facelift moznost na rati - 08

5 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:14 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Крива Паланка

Citroen C CROSSER 2.2HDi 156ks AVTOMATIK 4X4 REG+SERV - 12

8 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:14 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Крива Паланка

Fiat 500 1.3JTD PANORAMA/NAVI/KOZHA MOZNOST NA RATI - 10

5 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:14 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Крива Паланка

Citroen C5 1.6HDi 110ks *MOZNOST NA RATI* - 2010

5 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:14 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Крива Паланка

BMW E90 318D 143ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2010

7 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:14 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Крива Паланка

Audi A6 3.0TDi 204ks AVTOMATIK NAVI/KOZHA/XENON - 2012

16 550 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:14 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

Citroen C4 1.6HDi 110ks AVTOMATIK REG+SERV - 07

4 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:14 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Крива Паланка

BMW 320D E90 177ks NAVI/XENON/SHIBER REG+SERV - 2009

8 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:14 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW Passat B7 1.6TDi 6brzini REG+SERV - 2014

11 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:14 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Крива Паланка

Opel Astra H 1.7CDTi 110ks EURO 5 FACELIFT REG+SERV - 2011

3 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:14 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW Passat B7 2.0TDi 140ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2012

9 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:14 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Крива Паланка

BMW 116D E87 6brzini FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 2011

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:14 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Крива Паланка

Ford Fiesta 1.6TDCi 95ks FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 14

6 650 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:14 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

Audi A3 1.6TDi 105ks FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 2012

8 550 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:14 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

Citroen DS4 1.6HDi 110ks AVTOMATIK *MOZNOST NA RATI* - 2013

9 550 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:14 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Крива Паланка

BMW E90 318D 143ks LCI FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 11

8 450 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:14 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Крива Паланка

Opel Insignia 2.0CDTi COSMO/NAVI/XENON *MOZNOST NA RATI* -10

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:14 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Крива Паланка

Mercedes-Benz GLK 250CDi 204ks AMG 4MATIC AVTOMATIK - 2014

19 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:14 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Крива Паланка

Ford Mondeo 1.8TDDi 115ks - 2002

1 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:14 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Крива Паланка

BMW F20 116D 116KS XENON *MOZNOST NA RATI* - 2012

9 650 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:44 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

Audi A3 1.6TDI -105HP -2014

11 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 17:42 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Крива Паланка

BMW X3 XDrive 20d -190HP -2017

26 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:41 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Крива Паланка

VW Touareg 3.0 V6 TDI blue motion 245ks 2012

17 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:40 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X2  ·  Крива Паланка

BMW X2 SDrive 18d -2019 -150HP

26 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:39 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Крива Паланка

Mercedes A 180 CDI -109hp -2014

12 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:37 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Крива Паланка

BMW X3 20d -184hp -2013

14 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 23:57 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Крива Паланка

RENAULT TALISMAN 1.7DCI 150ks 2020g

16 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
23 мај 23:50 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Крива Паланка

RENAULT KADJAR 1.5DCI 115ks EDC 2021g FACELIFT

16 990 ЕУР

Година: 2021
Километража: 150 000 - 159 999
23 мај 23:45 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6 TDI 77KW. STYLE LINE MODEL 2013G.

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
23 мај 23:30 Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Крива Паланка

PEUGEOUT 5008 115 KS.

9 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 14:27 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Крива Паланка

OPEL ASTRA K 1.6CDTI 81KW SPORTS TURER 2018G PERFEKT AUTO

10 400 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
23 мај 12:26 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 2008 1.6HDI 2015G REG 11.24G PERFEKT AUTO

8 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации