Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Makina | Kriva Pallankë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Kriva Pallankë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kriva Pallankë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Shk 15:02
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

VW TIGUAN 2.0BiTDI 240KS DSG7 4Motion PANORAMA

27 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 15:02
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Kriva Pallankë

VW ARTEON 2.0TDI 190KS DSG7 2020g

28 888 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Shk 14:54
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kriva Pallankë

SEAT LEON 2.0TDI 150KS DSG F1 2021g

20 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Dje 21:57 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

Audi A3 2.0TDi Sline SPORTBACK

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:24 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Kriva Pallankë

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110KS 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:22 Auto sallon Vetura  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Kriva Pallankë

DACIA DUSTER 1.5 DCI 110KS 2012 *REGISTRIRAN*

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:18 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Kriva Pallankë

PEUGEOT 5008 1.6 BLUEHDI 120ks AVTOMATIC 7sedista Vip Auto

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:17 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Kriva Pallankë

PEUGEOT 5008 1.6 BLUEHDI 120ks AVTOMATIC 7sedista Vip Auto

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Shk 20:36 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Kriva Pallankë

Opel Insignia 2.0CDTi COSMO/NAVI/XENON/KOZHA - 2010

7 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:36 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Kriva Pallankë

Toyota RAV-4 2.2 D-4D 4X4 150ks NAVI/KOZHA MOZNOST NA RATI

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:36 Auto sallon Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Kriva Pallankë

Mitsubishi Outlander 2.2 Di-D INVITE ClearTec NAVI/KOZHA -14

13 550 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Kriva Pallankë

Audi A7 3.0TDi 204 S-LINE BI-XENON/NAVI - 2012

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Kriva Pallankë

Hyundai ix35 2.0CRDi 135ks AWD 4X4 FULL OPREMA - 2012

11 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Kriva Pallankë

Audi A6 45TDI 231ks 97.000KM - 2019

45 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kriva Pallankë

Audi Q5 2.0TDi 170ks AVTOMATIK QUATTRO 4x4 - 2010

14 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Kriva Pallankë

Ford Focus 1.6TDCi TITANIUM *MOZNOST NA RATI* - 2010

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kriva Pallankë

Seat Leon 1.6TDi 105ks FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 2012

6 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

Audi A3 2.0TDi 140ks 6brzini FACELIFT *M0ZNOST NA RATI* - 11

8 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kriva Pallankë

Seat Leon FR 2.0TDi 170ks NAVI/XENON MOZNOST NA RATI - 2013

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

Audi A3 2.0TDi 140ks S-LINE FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 10

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Kriva Pallankë

BMW F20 116D 116KS XENON *MOZNOST NA RATI* - 2012

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kriva Pallankë

BMW E90 320D 177ks XENON 6BRZINI *MOZNOST NA RATI* - 08

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Kriva Pallankë

Skoda Fabia 1.4TDi 80ks 4L/100km *MOZNOST NA RATI* - 2009

4 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Juke  ·  Kriva Pallankë

Nissan Juke 1.5DCi 110ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2012

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Kriva Pallankë

BMW 118D 143ks E87 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2009

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Kriva Pallankë

Mercedes-Benz B180 CDi 110ks BlueEFFICIENCY/NAVI - 2013

9 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Kriva Pallankë

BMW X3 2.0D 177ks X-DRIVE *AVTOMATIK* REG+SERV - 2009

8 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Antara  ·  Kriva Pallankë

Opel Antara 2.2CDTi 163ks 132.000KM FACELIFT - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kriva Pallankë

Audi A4 2.0TDi 150ks S-LINE NAVI/XENON/KOZHA - 2015

14 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Kriva Pallankë

Fiat 500 1.3JTD PANORAMA/NAVI/KOZHA MOZNOST NA RATI - 10

5 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Kriva Pallankë

BMW F20 116D AVTOMATIK *MOZNOST NA RATI* - 14

10 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Kriva Pallankë

Mercedes-Benz GLK 220CDi 7G TRONIC 4MATIC 170ks - 10

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

AVTOMOBILI NA RATI - 078 359 179

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Kriva Pallankë

Mercedes-Benz GLK 250CDi 204ks AMG 4MATIC AVTOMATIK - 2014

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Kriva Pallankë

BMW 525D F10 204ks 6brzini NAVI/XENON/SHIBER - 2011

13 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Kriva Pallankë

Audi A6 3.0TDi 204ks AVTOMATIK NAVI/KOZHA/XENON - 2012

16 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Kriva Pallankë

Bmw 120d e87 177ks navi xenon facelift moznost na rati - 08

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Kriva Pallankë

Fiat 500 1.3JTD 75ks 4L/100KM *MOZNOST NA RATI* - 2010

5 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Shk 20:34 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kriva Pallankë

Audi A4 2.0TDi 143ks 6brzini NAVI/XENON/ KOZHA - 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:34 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Kriva Pallankë

Audi A6 3.0TDi 245ks QUATTRO XENON/NAVI/KOZHA - 2015

19 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 20:34 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 5 1.9TDi 105ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 06

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 20:34 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kriva Pallankë

Seat Leon 1.6TDi 105ks moznost na rati 2013

9 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 20:34 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kriva Pallankë

BMW E90 320D 163ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2006

5 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 10:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT 2.0TDI 110KS-BLUEMOTION

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 10:01 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C-3 AIRCROSS 1.5 BLUEHDI 100 KS LED NAVI VIP AUTO

12 950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Shk 18:23 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Kriva Pallankë

HYUNDAI ix35 2.0CRDI 140KS 4X4 6BRZINI KOZHA EU-5 MAKSAUTO

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 18:21 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 7 1.6TDI 120ks BLUEMOTION 172000km NAVI MAKSAUTO

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Shk 18:20 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Kriva Pallankë

BMW G30 530xd 3.0d 265ks 4X4 LUXURY LINE-INDIVIDUAL MAKSAUTO

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Shk 18:20 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Kriva Pallankë

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150ks DSG KOZHA NAVI START/STOP MAKSAUTO

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 18:19 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Kriva Pallankë

VW SHARAN 2.0TDI 170ks DSG 7SEDISHTA ALKANTARA NAVI MAKSAUTO

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 18:05 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Kriva Pallankë

BMW F10 520d 190ks navi registriran servisiran mozna zamena

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Shk 18:04 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Kriva Pallankë

PEUGEOT 308 1.6e-HDI NAVI FACELIFT LED EURO-5 NOVO! MAKSAUTO

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 18:04 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kriva Pallankë

AUDI Q7 TDI 3.0TDI 232KS S-LINE PANORAMA 7SEDISHTA REG+SERV

9 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kriva Pallankë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione