Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:21
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава Volkswagen Golf 7, 2.0, 150hsp

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 10:12
Линк
Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

VW Volkswagen Golf 6 2.0 TDI DSG Highline

9 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 17:52 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Охрид

AUDI A5 2.0 TDI 170 KS S-LINE NAVI LED XENON - 11.MT AUTO

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 17:49 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Охрид

AUDI A4 2.0 TDI 145 KS XENON LED NAVI AVTOMATIK - 09.MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:07 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

golf gti kako nov inter guma

Година: 2022
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 16:05 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FORD FIESTA 1.6TDCI 66KW TITANIUM

4 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:26 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 3 2.0D 184 KS F30 LUXURY XENON NAVI LED - 13.MT Auto

11 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:01 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7CDTI 81KW PERFEKTNA

7 250 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:00 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

se prodava VW Golf 5 1.4 trendline

3 000 МКД

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:37 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Astra J - 1.7 125ks 2011 - kupena vo MK

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 13:13 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

DOBRO GOLFCE 3 1.9TD/ REGISTRIRANO DO 23.10.2024

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 12:34
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кавадарци

WV GOLF 7 BLUEMOTION TRENDLINE

10 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:04 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 208 1.4hdi.GT-LINE.FULL.NOVO.AVTO NIKI

7 590 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:03 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENO CLIO 1.2i BENZ+PLIN .FULL.AVTO NIKI.2012g

4 490 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:02 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT MEGANE 1.5DCI.SPORT.LIMITED.FULL.2016

8 490 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:01 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

5 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:26 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI 105KS PERFEKTNA

7 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Центар

Redok model na Golf GTI

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:06 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Илинден

VOLKSWAGEN GOLF 2.0 TDI 150HP 2013

12 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW Volkswagen Golf 6 2.0 tdi

5 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:34 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI BLUEMOTION NAVI GOD -10 FABRIKAAA

6 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW GOLF 8 2.0 TDI 150KS R LINE -2021

28 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 22:21
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава Volkswagen Golf 7, 2.0, 150hsp

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW Golf 6, 2009, 1.6 bifuel (benzin - plin)

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Volkswagen Golf 7 1.6TDI 105Hp Automatik DSG BLUEMOTION

11 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:21 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW GOLF 7 1.6 tdi 2014

11 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 6 2.0 TDI 81 KW 110 KS 2009 HIGHLINE MODEL EURO 5

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 7 2.0 TDI 150HP 4MOTION "HIGHLINE" BLUEMOTION

14 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:45 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

VW GOLF 7 2.0 TDI 150 PS HIGHLINE PANORAMA DSG 2013

15 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS 08 TOUR AUDI BMW MERCEDES

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 16:57 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW GOLF 1.6 TDI Neuvezen

7 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

Golf 6 2.0 TDI-81KW-2009-climatronic

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:19 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Avto Dado Skopje

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 13:26 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Hyundai IX35 1.7CRDI 85kw PERFEKTNA

11 299 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:25 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3CDTI 70KW COSMO SPORT

5 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:17 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.6 HDI GT-LINE 104 000KM. AVTO MIRO

18 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 13:17 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.5 HDI ALLURE AVTO MIRO

16 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 13:16 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.5 HDI BISNIS LINE AVTO MIRO

15 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 13:15 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 5008 1.5 HDI AVTOMATIK 7 MESTA AVTO MIRO

17 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 13:10 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Илинден

Vw GOLF 8 2.0tdi 85 115ks 2020 LED VIRTUAL COCKPIT KAKO NOV

20 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:34 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Виница

VW GOLF 7 1.6 tdi 2014 god registriran MK tabli

9 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:19 Автомобили  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT DUCATO 2.2 HDI KIPPER 3 STRANI KOMBE KAMJONETA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:36 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi Crossway UNIKAT

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:36 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

8 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf Golf 7 GOLF golf 4 golf Golf 4 Golf 4 Golf 4 Golf golf 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации