Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила


Денес 11:27 Претпријатие , ,

TOYOTA YARIS 1.0 SERVISNA KNISKA UNIKAT

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 11:27 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4TDCI PERFEKTNA

4 590 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 11:27 Претпријатие , ,

CITROEN C4 1.6 E-HDI EXCLUSIVE NOVA

8 299 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 11:27 Претпријатие , ,

FIAT PANDA 1.2 44kw 110000km PERFEKTNA

2 690 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 11:03 Претпријатие ,

VW Passat 1.6tdi -11

10 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:55 Претпријатие ,

FORD GALAXY 1.8 TDCI

6 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:47 Претпријатие , ,

PEUGEOT 508 1.6 HDI BIZNIS EVRO 6 AVTO MIRO

11 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:43 Претпријатие , ,

VW PASSAT 2.0 TDI EVRO 5 AVTO MIRO

7 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:40
Линк
Претпријатие , ,

Mercedes Benz E250 CDI blueefficiency Panorama AMG

18 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:53 , ,

HONDA CR-V 1,6Disel 4WD 160ks -17

30 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 09:33 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.3 CDTi -04 NOVO AVTO ALEX

2 580 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:33 Претпријатие ,

PEUGEOT 1007 1.4 HDI -08 AVTO ALEX VELES

2 880 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:23 Претпријатие ,

Audi A4 2.0 TDI Navi 6M

14 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток