Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!23 фев. 15:46
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Гарсоњера во Дебар Маало * Cutest studio in Debar Maalo

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 1

Денес 18:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Apartman strog centar

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
27 фев. 15:50 Станови  ·  Прилеп

Se izdava celosno renoviran nenamesten/polunamesten stan

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
27 фев. 11:30 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Апартмани во Центар - Дебар Маало - Со Паркинг

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 6
24 фев. 08:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzni apartmani za kratok prestoj Osa 4

3 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
23 фев. 15:46 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Гарсоњера во Дебар Маало * Cutest studio in Debar Maalo

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
23 фев. 15:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Гарсоњера во Дебар Маало * Cutest studio in Debar Maalo -

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
20 фев. 23:32
Linku:
Станови  ·  Гостивар

Se iznajmuva stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
17 фев. 12:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАЛИКРАТИЈА

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
16 фев. 18:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava stan vo Kisela Voda

Број на соби: 3
13 фев. 21:12 Станови  ·  Охрид

Urban Vista - Novi Apartmani Ohrid Centar

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 6
13 фев. 20:48 Станови  ·  Кавадарци

Се изнајмува

Број на соби: 2
13 фев. 20:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Garsonjera vo taftalidze 1

Број на соби: 1
12 фев. 20:41 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se bara za iznajmuvanje

Број на соби: 4
12 фев. 12:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava prazen dvosoben stan vo Ostrovo-Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
11 фев. 22:03 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Izdavam kompletno opremena PICERIJA

Број на соби: 1
09 фев. 21:53 Станови  ·  Прилеп

Se izdava luksuzen stan

Број на соби: 3
09 фев. 09:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Издавам гарсоњера под кирија

Број на соби: 1
08 фев. 12:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Гостивар

Se izdavaat Stanovi Pod Kirija-Naem-Qira

111 111 111 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
02 фев. 22:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava prazen stan vo Daimond so 2 spalni i 2 parkinga

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
01 фев. 12:33 Станови  ·  Велес

Се изнајмува стан-деловен простор

Број на соби: 2,5
31 јан. 17:09 Станови  ·  Битола

Stan za stranci

Број на соби: 3
30 јан. 14:12 Станови  ·  Охрид

Se iznajmuva garsonjera

Број на соби: 1,5
27 јан. 09:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Extra sreden stan do BUGARSKA AMBASADA

700 ЕУР /

Број на соби: 2
17 јан. 20:00 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Издавам стан

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
17 јан. 19:40 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се издава стан

Број на соби: 3
15 јан. 12:25 Станови  ·  Струмица

Se izdava kompletno opremen stan

Број на соби: 5
10 јан. 01:18 Станови  ·  Битола

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КЛАНИЦА

Број на соби: 3
04 јан. 20:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Нов невселлив

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
04 јан. 14:43 Станови  ·  Битола

Se izdava stan vo Bitola

Број на соби: 2
26 дек. 10:42 Станови  ·  Кичево

Се издава

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
25 дек. 22:25 Станови  ·  Штип

Издавам стан

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
25 дек. 19:47 Станови  ·  Охрид

Се издава стан во Охрид

Број на соби: 2
25 дек. 15:56 Станови  ·  Охрид

Се издава стан

Број на соби: 2
15 дек. 13:19 Станови  ·  Кочани

Sobi studio apartmani

Број на соби: > 10
07 дек. 12:58 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

IZDAVAM TROSOBEN NAMESTEN STAN VO CENTAR DO DIAMOND MALL

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 4

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации