Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Ohër

Alfa Romeo , 35
Audi , 113
BMW , 122
Chevrolet , 21
Chrysler , 2
Citroën , 72
Dacia , 9
Daewoo , 22
Daihatsu , 1
Dodge , 2
Fiat , 80
Ford , 98
Honda , 6
Hummer , 1
Hyundai , 31
Jaguar , 11
Jeep , 9
Kia , 19
Lada , 31
Lancia , 6
Land Rover , 12
Lincoln , 1
Mazda , 8
MINI , 14
Mitsubishi , 10
Nissan , 17
Opel , 174
Peugeot , 117
Piaggio , 1
Porsche , 10
Renault , 95
Rover , 8
Saab , 4
Seat , 16
Škoda , 13
Smart , 7
Ssangyong , 1
Suzuki , 13
Tata , 1
Toyota , 16
UAZ , 1
Volvo , 16
Yugo , 31
Zastava , 21

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Ohër , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Ohër ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

09 Pri 17:44
Линк
,

Bmw 320d coupe 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 19:56
Линк
,

Se prodava VW Jetta 2008 godina

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 21:58 ,

Mercedes-Benz S320 Long

13 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:57 ,

MITSUBISHI OUTLANDER

9 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:39 ,

PEZO 207 - PLIN .. REG .. PRVA BOJA

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:36 ,

Mercedes-Benz E220 cdi avantgarde into

5 900 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:27 ,

Mercedes-Benz ML 320

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:23 ,

Mercedes-Benz C 300

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:25 ,

Mercedes-Benz C 220 cdi

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:09 ,

Mazda 626 DITD Hatchback

2 800 MKD

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 22:27 ,

Toyota Rav4

5 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Pri 18:31 ,

VW Golf 6 1.6 TDI

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 17:11 ,

ALFA ROMEO 159 VO ODLICNA SOSTOJBA

2 900 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 16:50 Shitorja ,

ALFA ROMEO 159 TOP SOSTOJBA

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 15:45 ,

VW Golf 5

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 14:21 ,

Opel Vectra 1,8 benzin i plin 1998

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 13:04 ,

Peugeot 206cc 1.6 -01

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 09:29 ,

MERCEDES-BENZ ML 320 CDI 4 MATIC

11 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 03:12 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI Elegance Itno

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 00:47 ,

BMW X5 Xdrive 3.5 d

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 23:42 ,

VW Golf -06

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 22:58 ,

Zastava 101

600 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 20:30 Shitorja ,

VW GOLF 1.6 TDI COMFORTLINE NOV -10..MT Auto

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 19:18 ,

VW PASSAT 1.9 TDI

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 18:54 ,

Mercedes-Benz CLK 270

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 17:44
Линк
,

Bmw 320d coupe 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 17:23 ,

Mercedes-Benz E 200 cdi w211

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 13:12 ,

MINI COPER

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 12:55 ,

AUDI A4 QUATRO 3.0

1 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 09:25 ,

AUDI A6 ODLICNA SOSTOJBA

11 200 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 05:33 ,

Renault Laguna 2.0dci -07

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 05:33 Shitorja ,

MINI COOPER D 1.6D 110 KS 121000 KM NOV - 09.MT Auto

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Pri 19:54 ,

Prodavam pezo 206 vo odlicna sostojba

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 23:19
Линк
,

Mercedes ML 270

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 22:51 ,

CITROEN C4 TONIC 1.6HDi FACELIFT 2010 EURO 5

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Pri 11:50 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 cdti 160ks cosmo koza 2011 MT Auto

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 11:38 Shitorja ,

Bmw X3 2.0D 177ks avtomatik navi 2008 MT Auto

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 10:58 Shitorja ,

Fiat Sedici 1.9 jtdm 120ks 4x4 nov 2008 MT Auto

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Pri 10:42 Shitorja ,

VW Golf 1.9 tdi 105ks 171.000km 2005 MT Auto

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 10:38 Shitorja ,

Fiat 500 1.2 70ks 119000km 2009 MT Auto

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Pri 10:15 Shitorja ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 100000 KM - 11..MT Auto

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Pri 10:09 Shitorja ,

FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 137000 KM - 10..MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Pri 10:08 Shitorja ,

FIAT 500 1.2 70 KS PANORAMA 99000 KM - 10..MT Auto

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Pri 10:07 Shitorja ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS 155000 KM 2010 MT Auto

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 10:07 Shitorja ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS NOV 173000 KM - 08..MT Auto

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 10:06 Shitorja ,

MITSUBISHI COLT 1.1 75 KS 154000 KM 08 MT Auto

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 10:05 Shitorja ,

VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS NOV UVOZ 2008 MT Auto

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Ohër nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione