Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Shkup

Alfa Romeo , 113
Audi , 243
BMW , 270
Chevrolet , 81
Chrysler , 3
Citroën , 235
Dacia , 11
Daewoo , 34
Daihatsu , 6
Dodge , 3
Fiat , 263
Ford , 344
Honda , 44
Hyundai , 64
Jaguar , 5
Jeep , 19
Kia , 59
Lada , 24
Lancia , 22
Land Rover , 12
Lexus , 2
Lincoln , 1
Mazda , 59
MINI , 31
Mitsubishi , 31
Nissan , 29
Opel , 754
Peugeot , 351
Porsche , 17
Renault , 351
Rover , 19
Saab , 1
Seat , 161
Škoda , 66
Smart , 18
Ssangyong , 5
Subaru , 4
Suzuki , 42
Tata , 2
Toyota , 58
Volvo , 7
Wartburg , 1
Yugo , 45
Zastava , 16

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 09:27
Link:
Shitorja , ,

Audi A8 Porshe Skopje

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:31
Link:
, ,

Peugeot 4007 4x4 2.2 HDI Platinum

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 08:12
Link:
, ,

Opel Zafira Tourer Ecoflex 2015

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 10:05 Shitorja , ,

Skoda Roomster 1.4TDI 59kw nova 122000KM

4 899 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:05 Shitorja , ,

Audi A3 2.0tdi 140ks perfektna servisna so kniska

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:03 Shitorja , ,

Opel Astra 1.7cdti 81kw Servisna Kniska unikat

6 899 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:39 , ,

Kia Rio 1.4 crdi 66kw 2012 perfektna

6 299 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:27
Link:
Shitorja , ,

Audi A8 Porshe Skopje

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:27 , ,

Mini one D

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:31
Link:
, ,

Peugeot 4007 4x4 2.2 HDI Platinum

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 , ,

Opel Meriva 1.7CDTi 110hp 6 brzini 2012 fabrika

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:03 , ,

Se prodava

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:03 , ,

Peugeot 207SW 1.6eHDi 92hp 2010/11g MILLESIM 200

4 690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:02 , ,

Opel Tigra 1.3CDTi 70hp 2005g PERFEKTNA

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:02 , ,

Mini Cooper D 1.6HDi 109HP 2008 nova kola

5 690 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:01 , ,

Mazda 2 1.3i 55kw 2008 staklo

4 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:01 , ,

VW Golf 6 1.6tdi bluemotion 2011 Germanija nova kola

8 190 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:00 , ,

Peugeot 2008 1.6eHDi 92hp 2014g ALLURE PREMIUM

11 390 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:31 , ,

Opel Antara 2.2CDTI 4X4 neuvezuvana 98 000km 2012

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 10:26 Shitorja , ,

Citroen C3 1.6hdi unikat uvoz Belgija

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:25 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3 CDTI perfektna uvoz Belgija

3 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:04 Shitorja , ,

Citroen DS4 1.6e-hdi 82kw euro 5 Auto Kodeks

8 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:04 Shitorja , ,

Seat Leon 1.9tdi 105ks navi Auto Kodeks

4 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:03 Shitorja , ,

Hyundai ix35 1.7crdi 85kw Euro 5 moze zamena

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:03 Shitorja , ,

Toyota Auris 1.4 D4D 90ks Auto Kodeks

4 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:01 , ,

Skoda Fabia 1.2 ben ne uvezena

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 08:57 , ,

Opel Corsa 1.2 benzin plin 2016 ne uvezena

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 01:15 , ,

Seat Leon 1.9

4 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:45 , ,

Porsche Panamera 4.8 4s pdk full

45 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Gush 23:47 , ,

Ford Focus 1.6TDCI 80KW 2005 registriran

2 599 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 23:46 , ,

Seat Leon 1.9TDI 77kw 2007 full oprema

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 22:20 , ,

Mazda 6 2002 1.8

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Gush 18:43 , ,

СЕ ПРОДАВА АУДИ А6

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Gush 15:51 , ,

BMW 320 d Automatic

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 15:36 , ,

Ford Mondeo MK3 2.0 tdci

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 15:28 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.4 16V servisna kniska perfektna

4 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Gush 15:28 Shitorja , ,

Bmw 120D 120ks sport unikat

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Gush 15:20 , ,

Golf 5 2.0 TDI 140ks 4 motion

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 15:13 , ,

Gol 5 GT 1.9 TDI 105KS

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 14:34 Shitorja , ,

VW Golf 1.6tdi 105ks unikat uvoz Belgija

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Gush 14:33 Shitorja , ,

VW Golf 2.0tdi 110ks servisna kniska uvoz Germanija

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Gush 14:33 Shitorja , ,

Suzuki Grand Vitara 1.9D 95kw 4x4 unikat

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Gush 13:47 , ,

Volkswagen Sharan

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Gush 13:21 , ,

Perfekten Seat Leon redovno servisiran i odrzuvan

4 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 13:15 Shitorja , ,

Seat Altea XL 1.9 tdi Stylance Style

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Gush 09:29 Shitorja , ,

Skoda Superb 2.0TDI 150ks 2018

19 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Gush 09:29 Shitorja , ,

PEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6i 80KW FABRICKI PLIN

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 09:28 Shitorja , ,

Suzuki SX4 1.6 DDiS 90KS Auto Kodeks

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Gush 09:28 Shitorja , ,

VW Golf 6 2.0tdi 110ks Auto Kodeks

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 09:28 Shitorja , ,

Bmw 118D 143KS euro 5 Auto Kodeks

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 09:27 Shitorja , ,

OPEL ASTRA J 1.7CDTI 92KW COSMO NAVI AUTO KODEKS

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Gush 09:27 Shitorja , ,

Skoda Octavia1.6tdiI 105ks dsg avtomatik Auto Kodeks

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione