Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Hyundai | Getz

Вчера 18:58 Претпријатие ,

HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI 11 -06

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 05:52 ,

Hyundai Getz vo top sostojba

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
09 фев. 11:15 Претпријатие ,

HYUNDAI GETZ 06g 1.4i

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
14 јан. 18:38 , ,

Hyndai Getz 1.1

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 10:45 Претпријатие ,

Hyundai Getz 1.1 -07

2 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
07 дек. 13:57 , ,

Hyundai Getz

1 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
30 ноем. 04:08 , ,

Hyundai Getz

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
04 ноем. 10:28 Претпријатие , ,

HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI -07 PLAC DIRALA PRODADENO

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
23 окт. 12:59 , ,

Hyundai Getz

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 окт. 21:34 ,

HYUNDAI GETZ 1.1 FULL ODLICEN

2 490 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
29 септ. 03:19 , ,

Hyundai Getz

2 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 13:40 Претпријатие , ,

HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI 05 AVTOPLAC DIRALA PRODADENO

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
15 јул. 14:03 , ,

Hyundai Getz 1.5

2 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
08 јун. 06:54 ,

Hyundai Getz

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
24 мај 21:21 , ,

Hyundai Getz 1.5 CRDI Nov Uvoz CH

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
23 фев. 12:04 , ,

Hyundai Getz 1.4 -97ks

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
30 јан. 01:39 ,

Hyndai Getz 1.5crdi

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 дек. 13:24 ,

Hyundai Getz 1.5 crdi

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
07 окт. 19:57 ,

HYUNDAI GETZ 1.1 FULL

2 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
05 септ. 09:52 , ,

Hyundai Getz

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
22 авг. 19:04 ,

Hyundai Getz

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
12 јул. 15:05 , ,

Hyundai Getz 1.5 dizel

1 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 22:00 , ,

Hyundai Getz

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 13:15 ,

Hyundai Getz

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
14 мар. 12:23 ,

Hyundai Getz

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
08 фев. 22:21 ,

Hyundai Getz

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
07 фев. 15:22 , ,

Hyundai Getz 1.4 vo odlicna sostojba

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
27 јан. 17:42 , ,

Hyundai Getz 1.1

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
20 ноем. 22:14 , ,

Hyundai Getz kako novo

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
19 ноем. 20:43 , ,

Hyundai Getz EKONOMICNO

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
19 ноем. 16:57 ,

Hyundai Getz

2 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
28 септ. 11:58 ,

Hyundai Getz

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
29 авг. 11:35 Претпријатие , ,

HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI 88ks PLAC DIRALA PRODADENO

3 050 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
11 авг. 13:50 ,

Hyundai Getz

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 јул. 22:00 ,

Hyundai Getz 1.5

Година: 2006
Километража: 10 000 - 14 999
29 апр. 19:38 , ,

Hyundai Getz

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
21 мар. 16:56 , ,

Hyundai Getz

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 15:00 , ,

HYUNDAI GETZ 1.5 DIZEL ekstra

2 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
06 фев. 21:32 ,

Hyundai Getz 1.5 crdi

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
27 јан. 12:52 ,

Hyundai Getz

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
12 ноем. 15:19 ,

Hyndai Getz -03

800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 15:19 ,

Hyndai Getz -03

800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 15:15 ,

Hyndai Getz -03

800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 19:44 ,

Hyundai Getz 1.5 crdi Najekonomicen i izdrzliv -04

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
26 септ. 16:48 ,

Hyundai Getz -04

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
26 авг. 04:04 ,

HYUNDAI GETZ so atest PLIN -04

2 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 17:48 , ,

Hyundai Getz -03

1 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 10 000 - 14 999
Кон почеток