Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Makina

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a4 , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Audi a4 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

19 Shk 19:09
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Butel

Audi A4 3.0 BiTurbo Quattro

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Shk 15:22
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Vinicë

Audi a4

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 14:10
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Butel

Audi a4

1 MKD

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 11:29 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup

AUDI A4 B8 2.0 TDI 2009 GOD ODLICNA SOSTOJBA

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:57 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 207 1.4HDI 50KW SPORT

4 399 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:32 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

RENAULT TALISMAN 1.7 DCI ZEN 2019 AVTO MIRO

14 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:32 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C3 AIRCROSS 1.5 HDI FEEL BIZNIS AVTO MIRO

11 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:31 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI DSG 2020 AVTO MIRO

24 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:31 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW X1 2.0 D X-DRIVE AVTO MIRO

18 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:25 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

9 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:57 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A4 TFSI Americki pazar

10 500 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:34 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i.8V benz.FULL.AVTO NIKI.

2 960 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:33 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW Golf 6 highline 1.6TDI Avto Niki 2012 full

6 790 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:31 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

4 990 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:30 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A4 2.0TDI 105KW PERFEKTNA

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:29 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 1.6 TDI 77kw UNIKAT SERVISNA KNISKA

6 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:34 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup

AUDI A4 S-LINE 2.0 TDI 103KW 140KS 2007 GODINA

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:26 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kriva Pallankë

AUDI A4 B8 2.0 TDI 143KS.S-LINE MODEL AVTOMATIK

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:34 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:33 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW POLO 1.2TDI 55KW UNIKAT

6 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:33 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150KS DSG 7 SEDISTA BUSINESS

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:12 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Karposh

AUDI A4 2.0 TDI 177HP QUATTRO DSG

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:25 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Vinicë

AUDI A4 2.0 tdi 143 ks 2008 godina

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:41 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

10 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:40 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA YETI 2.0 tdi 81KW 4X4 PERFEKTNA

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:39 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup

OPEL MERIVA 1.3 CDTI.ECOFLEX 2011gAvto Niki

5 590 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:38 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

6 890 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:37 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup

RENO CLIO R 1.5 DCI.FULL.NAVIGACIJA.AVTO NIKI

4 290 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:36 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup

PEUGEOT 208 1.4hdi.GT-LINE.FULL.NOVO.AVTO NIKI

7 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:35 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup

Ford Focus 1.6tdci full prefektna Avto Niki

4 790 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:18 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Automatic Feel Edition

10 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:13 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 78KW NOVA

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 21:47
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A4 Allroad

1 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 16:45 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Shk 16:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 15:56 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 15:55 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi Crossway UNIKAT

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 15:05 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kriva Pallankë

AUDI A4 2.0TDI 150KS S-Tronic 2020g FACELIFT

22 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 14:24 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CITROEN C3 1.4hdi 50kw PERFEKTNA

5 399 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 14:23 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 11:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Golf 6 Plus 2.0tdi 140ks High Line mod.2010g.

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 10:49 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 2008 1.4HDI 50kw SERVISNA KNISKA

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Shk 10:43 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Polovni delovi za Audi A2 A3 A4 A6

20 Shk 10:41 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Far za Audi Volkswagen Vw

20 Shk 09:49 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

21 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 19:09
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Butel

Audi A4 3.0 BiTurbo Quattro

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Shk 16:39 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Shk 15:22 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Vinicë

Audi a4

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Shk 12:21 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kriva Pallankë

Audi A4 2.0TDi 143ks 6brzini NAVI/XENON/ KOZHA - 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 12:15 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi a4 2013god redizajn

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Shk 12:13 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Kriva Pallankë

Audi A4 2.0TDi 150ks S-LINE NAVI/XENON/KOZHA - 2015

14 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a4 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi A4 во категорија Vetura | Fiat | Punto Evo
  • Audi A4 во категорија Vetura | Audi | 200
  • Audi a4 во категорија Makina
  • Audi a4 во категорија Vetura | Hyundai | Sonata
  • audi a4 во категорија Vetura | Yugo
  • Audi a4 во категорија Vetura | BMW | 530 | 5-серии
  • Audi a4 во категорија Vetura | Audi | QUATTRO
  • Audi a4 во категорија Vetura | Mercedes-Benz | A 170 | А-класа
  • audi A4 во категорија Vetura | Mercedes-Benz | А-класа
  • Audi a4 во категорија Vetura | Toyota | RAV 4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione