Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Makina

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polo , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: polo | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 15:48
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Vw Polo 1.2 TDI BLUEMOTION

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 18:16
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VW Polo 1.2TDI 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online

Dje 20:06
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW POLO 1.2mpi (60hp)TRENDLINE-11g.

5 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë

VW POLO 1.0 75 PS 2016 - MOZE ZAMENA

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 15:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Vw Polo 1.2 TDI BLUEMOTION

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:00 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:58
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

POLO 1.2TDI``bluemotion``KLIMATRONIK -178.214km- so SERVISNA

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:58 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

9 899 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:46 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Feel Edition

10 250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:45 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

27 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:46 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Far za Audi Volkswagen Vw

Dje 10:46 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 81KW COSMO PERFEKTNA

6 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:46 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VW POLO FACELIFT 1.4 TDI BLUEMOTION 75ks TRENDLINE EU6 2015

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:46 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup

RENO CLIO 1.2i BENZ+PLIN .FULL.AVTO NIKI.2012g

4 190 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

POLO 1.9TDI DPF

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:36 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup

PEUGEOT 208 1.4hdi.GT-LINE.FULL.NOVO.AVTO NIKI

7 590 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:35 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

5 290 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 03:49 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Koçan

VW POLO 1,2 BENZIN 2010 EXTRA SOSTOJBA !

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 19:41 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Manastir

FORD FOKUS SW 1.6 TDCI. !!!! - MOZI I ZAMENA

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
17 Pri 19:30 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkup

MERCEDES B 180 CDI.FULL''BLUE EFFICIENCY''TOP.

9 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 17:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volkswagen Polo 1.0 NEUVEZENO

11 590 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Pri 16:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Polo 1.2 tdi 55kw 2011g

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 15:06 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Hyundai IX35 1.7CRDI 85kw PERFEKTNA

11 299 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 14:41 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 70KS 2018G AUTOMAKEDONIJA SKOPJE!

8 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Pri 14:39 Vetura  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CROSSLAND 1.2 PETROL 82KS 2018G STYLE 118.000KM!

10 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Pri 14:18 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A3 1.6TDI 105KS PERFEKTNA

7 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 14:17 Auto sallon Vetura  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CHEVROLET AVEO 1.3CDTI LT+ PERFEKTNA

4 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 14:16 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi Crossway UNIKAT

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 13:10 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 13:09 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 3008 1.6HDI 84KW 94000KM Allure

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Pri 09:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Koçan

VW POLO 1,6 TDI DIZEL 90 KS 2009 EKSTRA !

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 07:49 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

20 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 07:48 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 2008 1.4HDI 50kw SERVISNA KNISKA

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 23:22 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VW POLO 1.6 TDI NAJ FUL OPREMA 2012 FABRIKA

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 22:42 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Butel

VW POLO 1.4TDI - 2008G. BLUEMOTION

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 21:05 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Polo 1.2TDI Bluemotion 75ks Uvoz Holandija 2012 EXTRA

6 199 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 20:54 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

Opel Corsa 1.3cdti 5 brzini cosmo 2008 Avto Niki

3 790 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 20:46 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VW POLO 1.2 TDI SALON FUL OPREMA 2010 GOD

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 17:19 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VOLKSWAGEN POLO 1.6 TDI 80KS COMFORTLINE 2018G 66.000KM!

11 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
16 Pri 17:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VOLKSWAGEN POLO 1.6 TDI 80KS COMFORTLINE 2018G

11 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
16 Pri 16:59 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 09:32 Vetura  ·  Shkup  ·  Centar

Otkup na avtomobili

16 Pri 09:10
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW POLO 1.0mpi(75hp)-TRENDLINE-*NEUVEZENO*17g.

7 799 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj polo | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione