Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Audi | A3

Вчера 22:57
Link:
,

Audi A3 1.9 registrirano cela godina

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 17:27
Link:
, ,

Audi A3 2.0 140hp

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 11:05
Link:
, ,

Audi A3 1.9 tdi 105 HP -08 S-line

5 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 00:45 ,

Audi A3 -19

20 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
Вчера 23:11 ,

SE PRODAVA AUDI A3 2.0 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:08 , ,

Audi A3 kupeno vo Porse mk

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 22:57
Link:
,

Audi A3 1.9 registrirano cela godina

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:56 , ,

Audi A3 -09

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:39 ,

Audi A3

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:22 , ,

AUDI A3 2.0 TDI -14 S LINE FULL

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:58 , ,

Audi A3 -02 MK na registracii

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:08 , ,

Audi A3 2.0tdi 170ks quatro s line -06

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 18:04 , ,

AUDI A3 2.0 TDI -09 S-LINE AVTOMATIK

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:04 , ,

AUDI A3!

7 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 16:56 Претпријатие ,

Audi A3 2.0TDI Sport Back Led Pack

7 299 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 16:52 Претпријатие ,

Audi A3 2.0TDI Sport Back Led Pack

7 299 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 14:03 , ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:43 Претпријатие ,

AUDI A3 19 TDI 105 KS XENON 155000 KM - 06.MT Auto

5 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:39 Претпријатие ,

AUDI A3 19 TDI 105 KS XENON 155000 KM - 06.MT Auto

5 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:09 Претпријатие , ,

Audi A3 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

13 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:05 Претпријатие , ,

Audi A3 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

12 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 07:45 , ,

Audi A3

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 22:23 Претпријатие , ,

AUDI A3 2.0 TDI 8V DSG 2007 GODINA

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
28 окт. 22:22 Претпријатие , ,

AUDI A3 1.9 TDI 2008 GODINA

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
28 окт. 22:21 Претпријатие , ,

AUDI A3 1.9 TDI DSG 2007 GODINA

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
28 окт. 21:16 Претпријатие , ,

AUDI A3 2.0 TDI 103KW 140KS -10 SUPER TOP CENA

7 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
28 окт. 21:12 Претпријатие , ,

AUDI A3 2.0 TDI 103KW 140KS -10 SUPER TOP CENA

7 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
28 окт. 20:53 Претпријатие , ,

AUDI A3 SPORTBACK 2.0 TDI 150KS ULTRA LED FACELIFT

15 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
28 окт. 20:53 Претпријатие , ,

AUDI A3 SPORTBACK 1.6 TDI 81KW PRO LINE FACELIFT

14 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
28 окт. 20:53 Претпријатие , ,

AUDI A3 1.9 TDI 77KW AMBIENT FACELIFT EURO 5

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
28 окт. 20:46 , ,

Audi A3 2.0 Sportback redizajn full oprema

3 499 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
28 окт. 20:18 ,

Audi A3

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 18:29 ,

Audi A3 1.9 tdi -04

3 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
28 окт. 12:26 Претпријатие , ,

Audi A-3 2.0 tdi 2004god Avto M&S

4 490 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
28 окт. 11:05 , ,

Audi A3 1.9 tdi 105 HP -08 S-line

5 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 08:55 Претпријатие ,

AUDI A3 1.6 TDI 105 KS S-LINE FEJSLIFT -11 MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
28 окт. 08:41 Претпријатие ,

AUDI A3 1.6 TDI 105 KS S-LINE FEJSLIFT -11 MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
28 окт. 08:32 , ,

AUDI A3 1.9 TDI 131KS 6 BRZINI REG 10 2021

2 199 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
28 окт. 00:57 ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS

3 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
27 окт. 14:40 ,

AUDI A3 -09 1.6 benzin i plin 102ks

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 12:52 , ,

Audi A3 Limousine

14 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
27 окт. 11:39 ,

Audi A3

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
27 окт. 08:04 Претпријатие ,

AUDI A3 -06

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
26 окт. 14:23 ,

AUDI A3 -06 2.0 TDI 103KW

5 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
26 окт. 10:42 , ,

AUDI A3 -03 Diesel 3 vrati

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
25 окт. 18:19 ,

AUDI A3 1.9 TDI 77 KW 105 KS 2006 SPORTBACK EURO 4

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
25 окт. 09:47 Претпријатие ,

AUDI A3 SPORTBACK 2,0 TDI 140 KS 8V MOTOR, S-LINE

4 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
24 окт. 23:02 Претпријатие , ,

Audi a3 1.9 tdi sportback 2007 Pro Avto Market

5 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999


Кон почеток