Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

BMW , 9
Mazda , 7
Audi , 6
Ford , 4
Hyundai , 4
Peugeot , 4
Toyota , 4
Fiat , 3
Chevrolet , 2
Kia , 2
Opel , 2
Seat , 2
Suzuki , 2
Citroën , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Passat,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Passat | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 07:18 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Охрид

BMW X3 2.0D 177 KS X DRIVE KOZA PDC - 08. MT Auto

7 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
22 јун. 15:20 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Passat b6 2.0tdi 8v 140ks od CH

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
18 јун. 11:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Passat 1.9 tdi

Година: 1998
Километража: 400 000 - 449 999
Онлајн
15 јун. 12:32 Авто плац Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Охрид

PORSCHE CAYENNE 3.0D 245 KS NAVI LED NOV UVOZ NOV-11.MT Auto

28 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
15 јун. 12:17 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW PASSAT 1.6 TDI 120 KS R-LINE NAVI LED PDC - 17.MT Auto

17 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
13 јун. 21:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Volkswagen Passat 1998 dizel

2 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999
31 мај 18:13 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 95 KS NOV MODEL - 12.MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
31 мај 17:54 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 115 KS 6 BRZ ECONETIC - 13..MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
29 мај 23:30 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Охрид

AUDI A4 2.0 TDI 145 KS S-LINE LED NAVI XENON NOV- 09.MT Auto

9 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
29 мај 22:47 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Охрид

AUDI Q5 2.0 TDI 170 KS QUATTRO 170000KM NOV - 11.MT Auto

13 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
29 мај 18:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Passat B6 2006 2.0 TDI 103 KW komplet servis

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 мај 16:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Passat b6 2.0tdi 8v 140ks od CH

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
29 мај 09:56 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Volkswagen Passat 2.0 TDI Comfortline

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 19:11 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat B6 racen menuvac

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 мај 18:28 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Охрид

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 KS 4X4 NAVI XENON KAMERA - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
13 мај 09:25 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Охрид

MERCEDES E 220 CDI W212 AVANTGARDE KOZA NAVI PDC- 12.MT Auto

12 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
12 мај 20:23 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Охрид

AUDI A5 2.7 TDI 190 KS S-LINE LED NAVI AVTOMATIK- 12.MT Auto

13 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
12 мај 10:56 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Охрид

BMW X1 2.0D 143 KS M-PAKET X-DRIVE - 11..MT Auto

10 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
12 мај 10:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Se Prodava Passat b6 2.0

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
07 мај 11:20 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 320 D 177 KS FEJSLIFT LED XENON KOZA - 10.MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
07 мај 11:18 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Охрид

BMW X1 2.0D 143 KS X-LINE KOZA NAVI PDC FEJSLIFT -13.MT Auto

11 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
07 мај 11:16 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 320 D 184 KS F30 AVTOMATIK 8G NAVI PDC - 13.MT Auto

14 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
07 мај 11:10 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Охрид

FORD KUGA 2.0 TDCI 140 KS EURO-5 UNIKAT NOV UVOZ- 12.MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
07 мај 11:09 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 320 D 177 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

7 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
07 мај 11:05 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Охрид

AUDI Q5 2.0 TDI 170 KS QUATTRO NAVI PDC XENON - 10.MT Auto

13 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
07 мај 11:03 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Охрид

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS LED NAVO XENON NOV UVOZ- 09.MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
07 мај 11:02 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Охрид

MAZDA 6 2.2D 150 KS SKYACTIV AVTOMAT NAVI XENON - 14.MT Auto

12 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
07 мај 11:00 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Охрид

CHEVROLET CRUZE 2.0D 150 KS STYLANCE NOVA - 11..MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
07 мај 11:00 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Охрид

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105ks STYLANCE NOVA - 07.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
07 мај 10:58 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Охрид

Fiat 500 1.2 70KS 116000KM ABARTH LOOK CH - 08 MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
07 мај 10:55 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Охрид

AUDI A6 3.0 TDI 224 KS QUATTRO S-LINE NAVI LED CH - MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
07 мај 10:53 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS GHIA FULL - 07.MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
07 мај 10:50 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 160000KM NOVO - 07.MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
07 мај 10:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW PASSAT 1.6 TDI 105 HIGHLINE NAVI PDC- 12..MT Auto

10 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
07 мај 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS GERMANY - 09.MT Auto

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
07 мај 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Охрид

TOYOTA AYGO 1.0 60 KS 144000KM UVOZ CH- 09.MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
07 мај 10:43 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  107  ·  Охрид

PEUGEOT 107 1.0 60 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
07 мај 10:43 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  207  ·  Охрид

PEUGEOT 207 206 + 1.1 60 KS 157000KM NOVO - 12.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
07 мај 10:42 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Охрид

BMW 118 D 122ks koza nov uvoz 2007 MT Auto

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
07 мај 10:41 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Охрид

PEUGEOT 308 1.6 E-HDI 120 KS LED NAVI ALLURE - 16.MT Auto

9 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
07 мај 10:40 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Охрид

BMW 5 3.0D 204 KS F10 NAVI KOZA AVTOMATIK - 11..MT Auto

15 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
07 мај 10:40 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Охрид

SEAT LEON 1.6 TDI 110 KS STYLANCE 102000KM - 17.MT Auto

10 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Онлајн
07 мај 10:37 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Охрид

CHEVROLET AVEO 1.3 CDTI 75 KS 98000 KM - 14.MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
Онлајн
07 мај 10:37 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  2  ·  Охрид

MAZDA 2 1.3 85 KS NOV UVOZ UNIKAT NOVA - 09.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
07 мај 10:36 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Agila  ·  Охрид

OPEL AGILA 1.3 CDTI 75 KS NOV UVOZ - 09.MT Auto

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
07 мај 10:36 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

MAZDA 3 1.6D 110 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
07 мај 10:35 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW PASSAT 2.0 TDI 8V 140KS HIGHLINE KOZA NAVI - 06.MT Auto

6 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
07 мај 10:34 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Охрид

HYUNDAI IX35 2.0 CRDI KOZA LED GREACI FULL - 11.MT Auto

11 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
07 мај 10:34 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Охрид

KIA CEED 1.6 CRDI 90 KS NOV UVOZ PERFEKTNA - 09.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
07 мај 10:33 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Охрид

MAZDA 3 1.6D 90 KS EXCLUSIVE FEJSLIFT - 08.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Passat | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

passat Passat Passat Passat passat Passat Passat Passat passat Passat

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации