Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

BMW , 5
Audi , 5
Mazda , 3
Opel , 2
Peugeot , 2
Nissan , 1
Toyota , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Renault , 1
Jeep , 1
Chevrolet , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор mercedes,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: mercedes | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 09:25 ,

Mercedes-Benz C 220 cdi

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:46 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS 153000 KM NOV - 08 MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 17:06 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B-Klasse B 180 CDI

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:29 ,

MERCEDES-BENZ ML 320 CDI 4 MATIC

11 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 03:12 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI Elegance Itno

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
11 јун. 18:54 ,

Mercedes-Benz CLK 270

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 17:23 ,

Mercedes-Benz E 200 cdi w211

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 06:06 Претпријатие ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS 167000 KM NOV - 10. MT Auto

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
11 јун. 05:54 Претпријатие ,

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NAVI -12..MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
11 јун. 05:34 Претпријатие ,

PEUGEOT 107 1.0 70 KS 101000 km AVTOMATIK - 08 MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
11 јун. 05:26 Претпријатие ,

TOYOTA YARIS 1.0 70 KS 145000 KM NOVA - 07 MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
10 јун. 21:58 ,

Mercedes-Benz S320 Long

13 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
10 јун. 15:27 ,

Mercedes-Benz ML 320

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
10 јун. 15:23 ,

Mercedes-Benz C 300

30 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
10 јун. 13:04 ,

Restavriran Mercedes-Benz W110 1966

Година: 60-тите
Километража: 75 000 - 79 999
09 јун. 16:20 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C-Klasse C 200 CDI Avantgarde

8 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 09:16 Претпријатие ,

AUDI A5 2.7 TDI S-LINE ABT 300 KS AVTOMATIK- 09 MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
08 јун. 09:09 Претпријатие ,

Mazda 2 1.4 D 70 KS 89000 KM NOVA 2010 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
08 јун. 09:09 Претпријатие ,

Renault Clio 1.2 75 ks LUX OPREMA 2009 MT Auto

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
08 јун. 09:06 Претпријатие ,

Audi a4 20 tdi 145 ks 155000 km novo 2009 MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
08 јун. 09:06 Претпријатие ,

BMW X3 2.0 d 177 ks koza X-drive NOV 2009 MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 09:05 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6 HDI 90 ks 155000km NOVA 2010 MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
07 јун. 16:39 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 tdi 75 ks Highline novo 12 MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
07 јун. 16:37 Претпријатие ,

FIAT BRAVO 1.9 JTDM 120 KS NOVO- 08.MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
07 јун. 16:36 Претпријатие ,

CITROEN C3 1.4 ECO ENERGY BENZ-PLIN - 11.MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
07 јун. 16:36 Претпријатие ,

BMW X3 2.0d 150ks 4x4 fejslift 2008 MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
07 јун. 13:53 Претпријатие ,

HYUNDAI I20 1.2 80 KS 109000 KM - 10..MT Auto

4 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
06 јун. 20:42 ,

Mercedes Benz C200 Avantgarde 136ps model 2010

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
30 мај 18:51 ,

Mercedes-Benz E 250 avantgarde 2009

12 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 16:27 ,

Mercedes-Benz E 200 cdi

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
07 мај 16:23 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E Class E 220 CDI BlueEfficiency Elegance

13 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
07 мај 16:21 Претпријатие ,

Mercedes-Benz Class B 180 CDI

11 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
04 мај 15:53 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B Klasse B 180 CDI

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 13:28 ,

Mercedes Benz ML 350 BlueTec 4Matic 2014

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
06 апр. 23:19 ,

Mercedes ML 270

5 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 02:40 ,

Mercedes-Benz C 200 avangarde 100kw 136ks euro 5

9 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 20:19 ,

Mercedes-Benz E 350

19 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
28 мар. 18:16 ,

Mercedes-Benz C 180 class

1 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 20:46 ,

OPEL VECTRA 1.8 TNG I MERCEDES C200 CDI

1 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 18:58 ,

Mercedes w123 300d

1 500 ЕУР

Година: 1981
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 20:42 ,

Мерцедес Ц200 Компресор / Mercedes C200 Kompressor

6 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 04:34 ,

Mercedes w123 300d

Година: 1981
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 09:22 ,

Mercedes w123 300d

Година: 1981
Километража: 190 000 - 199 999
27 јан. 13:49 ,

Mercedes-Benz C220-CDI originalni KM

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
29 дек. 19:18 ,

Mercedes a160 cdi Avantgarde

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
29 дек. 19:10 ,

Mercedes B180 cdi sport

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
22 дек. 09:50 ,

VW POLO 1.2 TDI -13 NOV REGISTRIRAN SERVISNA

6 150 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување mercedes | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации