Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Opel Corsa

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Opel Corsa | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 17:09 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.6 GSI 150ks Autobern

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:28 , ,

Opel Corsa 1.2 2009 odlicno socuvan avtomobil

3 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:54 , ,

Opel Corsa OPC 1.6 turbo perfektna moze zamena

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 08:42 Претпријатие ,

Opel Corsa D 1.3 CDTI 75ks ecoflex cosmo

3 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 07:35 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.0

7 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
19 мај 20:10 ,

Opel Corsa E 1.2 70ks cosmo navi full 2016 hatchback

7 899 ЕУР

Година: 2016
Километража: 5 000 - 9 999
19 мај 18:23 ,

Opel Corsa D 1.2 benzin i plin LPG 2011

3 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
19 мај 15:50 , ,

Opel Corsa C 1.0 44kw

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 11:49 Претпријатие ,

Opel Corsa C 1.4 benzin euro 4

2 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
17 мај 16:50 , ,

Opel Corsa 1.2 85ks 2014 godina

7 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999
17 мај 13:22 , ,

Opel Corsa 1.3 cdti 2005

1 800 МКД

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 11:21 , ,

Opel Corsa 1.2 benzin i plin 2016 neuvezena

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
17 мај 09:50 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3cdti 6 brzini cosmo Avto Niki

5 390 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
16 мај 12:44 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3cdti 2011 Avto M&S

4 690 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
16 мај 12:42 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3 cdti 2009 Avto M&S

4 150 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
16 мај 12:01 Претпријатие , ,

Opel Corsa-e edition 50kwh

27 100 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
16 мај 11:59 Претпријатие , ,

Opel Corsa Edition 1.4 90ks MT

10 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
16 мај 10:20 Претпријатие ,

Opel Corsa D 1.2 benzin 59kw 80ks euro 4

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
15 мај 23:20 ,

OPEL CORSA 1.4 16V COLOR EDITION OPC

5 490 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 22:41 ,

Opel Corsa 1.2 16V full odlicna

2 690 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 12:23 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.2 benzin 2004 automatik

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
15 мај 10:16 , ,

Opel corsa 1.2 twinport full oprema klima odlicna

2 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
15 мај 10:01 , ,

Opel corsa 1.2 twinport atest plin full oprema 2005god.

2 399 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
13 мај 21:30 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.4 i enjoy 100ps 88000km CH

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 85 000 - 89 999
13 мај 13:37 , ,

Opel Corsa C 1.2 atest plin registrirana full oprema klima

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 11:25 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3cdti 95ks fejslift euro 5 2012 MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
13 мај 11:22 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.2 80ks nov uvoz 2008 MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
13 мај 09:56 ,

Opel Corsa 1.3cdti cosmo

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
09 мај 15:53 , ,

Opel Corsa 1.3CDTI odlicna sostojba eco-flex

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
09 мај 15:26 Претпријатие , ,

Opel Corsa gsi 1.6 turbo Ch

4 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 13:03 , ,

Opel Corsa 2000

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 11:07 , ,

Opel Corsa 1.0

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
08 мај 22:24 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 55KW UVOZ CH

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 11:01 , ,

Opel Corsa 1.2 twinport atest plin full oprema 2005

2 399 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
08 мај 11:01 , ,

Opel Corsa 1.2 twinport atest plin full oprema 2005

2 399 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
07 мај 10:27 ,

Opel Corsa 1998

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
06 мај 13:49 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3 CDTI Edition

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
06 мај 11:06 , ,

Opel Corsa 1.3

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
05 мај 11:48 Претпријатие ,

Opel Corsa D 1.3cdti 55kw 75ks euro 4

4 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
05 мај 09:50 ,

Opel Corsa 1.4 sport

1 111 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
04 мај 16:52 ,

Opel Corsa 1.2 benzin 2006

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
01 мај 22:10 Претпријатие ,

Opel Corsa D 1.2i uvoz od Svajcarija

4 550 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
01 мај 01:11 , ,

Opel Corsa 1.2 Twin Sport 57Kw

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Opel Corsa | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации