Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Oglasi mk - Продажба на автомобили по најдостапни цени досега!

Peugeot , 28
Renault , 22
Audi , 19
Citroën , 18
Opel , 9
Ford , 7
Seat , 7
Volvo , 5
Nissan , 4
BMW , 3
Fiat , 3
Hyundai , 2
Škoda , 2
Kia , 1
Toyota , 1

"oglasi mk" - често ja користите оваа фраза со цел да бидете во тек со богатата понуда на користени возила, но и на автомобили за продажба која што ја нуди Пазар3? Или пак, сакате да објавите огласи за продажба на автомобили кои ќе Ви донесат сигурна продажба во најкус можен рок? Одлично!


На Пазар3, "oglasi mk" може да биде една од фразите кои можете да ги искористите за да бидете во тек со сите огласи за половни автомобили но и нови од најпознатите брендови на пазарот како Audi, BMW, Mercedes, Volkswagen, Opel, Peugeot, Renault, Fiat, Ford, Seat, но и да имате успешна продажба со само еден клик!

19 фев. 23:19 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Крива Паланка

VOLVO XC-60 2.0 D4 190 KS AWD INSCRIPTION AVTOMATIC VIP AUTO

38 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
19 фев. 22:42 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Крива Паланка

FORD FIESTA 1.5 D 85 KS EURO-6dT NEW-MODEL 2020G VIP AUTO

10 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
18 фев. 09:55 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

Citroen C3 Picasso 1.6 bluehdi 95ks n-1 tovarno Vip Auto

6 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
Онлајн
15 фев. 13:50 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Arona  ·  Крива Паланка

Seat Arona 1.6 TDI 95ks DSG avtomatik navi 2020 Vip Auto

16 400 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
14 фев. 10:07 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

Hyundai Kona 1.6crdi 115ks kamera led navi 2020 Vip Auto

17 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2020
Километража: 95 000 - 99 999
Онлајн
13 фев. 12:26 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

Peugeot 3008 2.0bluehdi 150ks allure full kamera Vip Auto

20 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
09 фев. 09:53 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 7 1.6 TDI FACELIFT NAVI LED COMFORTLINE VIP AUTO

13 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
06 фев. 15:54 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SEAT ATECA 2.0TDI 150KS 4-DRIVE XCELLENCE FUL-LED "VIP AUTO"

18 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
01 фев. 08:56 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Capture  ·  Крива Паланка

RENAULT CAPTUR 1.5 DCI 90KS INTENS FUL-LED KAMERA "VIP AUTO"

13 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
31 јан. 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Крива Паланка

Peugeot 5008 1.6 bluehdi 120ks 7sedista active Vip Auto

19 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
30 јан. 23:32 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Крива Паланка

CITROEN BERLINGO 1.6 BLUEHDI 100 KS L-2 N-1+3 MESTA VIP AUTO

10 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
30 јан. 23:20 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Крива Паланка

FIAT DOBLO MAXI 2.0 M-JET 135 KS 925KG TOVARNO 2014 VIP AUTO

8 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
27 јан. 12:42 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C-3 AIRCROSS 1.5 BLUEHDI 100 KS LED NAVI VIP AUTO

12 950 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
26 јан. 09:39 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Крива Паланка

Opel Insignia station wagon 2.0cdti 170ks cosmo Vip Auto

13 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
24 јан. 12:49 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Крива Паланка

LAND ROVER EVOGUE HSE 2.2 TD4 150 KS 4WD LED VIP AUTO

18 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
23 јан. 08:51 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Крива Паланка

Peugeot 508 1.5 bluehdi 130ks allure avtomatic led Vip Auto

21 400 ЕУР

Година: 2020
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
21 јан. 11:29 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Крива Паланка

VW Polo 1.4tdi 90ks comfortline 2017 navigacija Vip Auto

9 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
20 јан. 10:30 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Крива Паланка

RENAULT CLIO 1.5 DCI 90 KS M-1 FACELIFT LED NAVI VIP AUTO

9 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
16 јан. 10:40 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS  ·  Крива Паланка

DS-7 CROSSBACK 2.0 BLUEHDI 180KS AVTOMATIC FUL-LED VIP AUTO

24 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
13 јан. 09:06 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Крива Паланка

FORD FOCUS 1.5D 120KS TITANIUM LED NAVI KAMERA 2020 VIP AUTO

14 400 ЕУР

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
05 јан. 09:33 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Крива Паланка

AUDI A-4 35 2.0 TDI 150 KS S-TRONIC FUL-LED KAMERA VIP AUTO

23 600 ЕУР

Година: 2020
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
30 дек. 10:31 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

AUDI A-3 30 1.6 TDI 115 KS SPORTBACK S-TRONIC LED VIP AUTO

18 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
17 дек. 10:58 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Крива Паланка

RENAULT TALISMAN 1.6DCI 130KS ESC INITIALE FUL-LED VIP AUTO

17 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
12 дек. 09:24 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Крива Паланка

SKODA OCTAVIA KARAVAN 1.6TDI 115KS CLEVER FACELIFT VIP AUTO

13 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
24 ноем. 09:13 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW Passat 8 1.6 TDI 120 KS DSG comfortline kamera Vip Auto

18 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
03 ноем. 09:13 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

Skoda Karoq 1.6tdi 115ks dsg7 style led kamera 2020 Vip Auto

19 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
01 ноем. 09:07 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 208 1.2PURETECH 85KS AVTOMATIK LED NAVIG. VIP AUTO

10 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
24 окт. 09:25 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SEAT ATECA 1.6 TDI 115 KS DSG FUL-LED MATRIX KAMERA VIP AUTO

19 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
23 окт. 09:29 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

AUDI A-3 1.6 TDI 115 KS SEDAN S-TRONIC LED NAVIG. VIP AUTO

17 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
13 окт. 22:17 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 5008 GT-LINE 1.6 BLUEHDI AVTOMATIK FUL-LED VIP AUTO

23 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
13 окт. 21:59 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Крива Паланка

VW CADDY 2.0TDI 102KS EURO-6d TOVARNO N-1 NEW MODEL VIP AUTO

13 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
10 окт. 11:33 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Крива Паланка

RENAULT MEGAN KARAVAN 1.5 DCI 110 KS LED DISTRONIC VIP AUTO

12 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
22 септ. 11:42 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Крива Паланка

RENAULT KANGO 1.5DCI 90KS EU-6dT N-1 TOVARNO 2019G VIP AUTO

10 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
12 септ. 09:58 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Крива Паланка

Audi A4 2.0tdi 150ks s-tronic avant full led sport Vip Auto

18 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
09 септ. 10:59 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Крива Паланка

RENAULT CLIO 1.5 DCI 90 KS FACELIFT NAVI LED 2018G VIP AUTO

10 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
18 авг. 10:26 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Крива Паланка

Mercedes-Benz C 220d 170ks 9g executive led 2018 VipAuto

27 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
13 авг. 09:59 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Крива Паланка

Mercedes-Benz GLC 220d 170KS 4-matic airmatic panorama

38 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
10 авг. 06:37 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 2008 ALLURE 1.5 BLUEHDI 100KS NAVI LED 2019 VIP AUTO

13 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
29 јул. 20:00 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW Passat 8 1.6TDI 120ks manuel comfortline kamera Vip Auto

17 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
20 јул. 18:08 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Крива Паланка

Mercedes-Benz E 220cdi 177ks avantgard bi xenon led Vip Auto

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
24 јун. 09:54 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

Peugeot 3008 1.6bluehdi 120ks allure ful led manuel Vip Auto

20 200 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
15 јун. 09:31 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Крива Паланка

Opel Corsa 1.2 i 70ks euro-6b 25.000km ne e uvoz Vip Auto

9 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 25 000 - 29 999
Онлајн
07 јун. 12:34 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Крива Паланка

Citroen C4 Picasso 1.6bluehdi 120ks panorama kamera Vip Auto

10 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
04 јун. 10:43 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  V40 CC  ·  Крива Паланка

VOLVO V-40 CROSS COUNTRY 2.0 D3 150 KS FUL-LED 2018 VIP AUTO

15 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
04 мај 09:24 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Крива Паланка

VW Arteon 2.0 TDI 150 KS DSG elegance ful led Vip Auto

26 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
19 апр. 18:31 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

Peugeot 3008 1.5 bluehdi 130ks avtomatic full led Vip Auto

21 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
30 мар. 19:56 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

Citroen C3 aircross 1.5 bluehdi 100ks bitone kamera Vip Auto

14 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 75 000 - 79 999
Онлајн
15 мар. 13:02 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Крива Паланка

Ford Mondeo 2.0 TDCI 150ks avtomatik led Vip Auto

17 400 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
14 мар. 12:12 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Крива Паланка

Renault Talisman 1.6DCI 130KS kamera distronic Vip Auto

16 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Онлајн
13 мар. 21:53 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Крива Паланка

VW TOURAN 2.0 TDI 150 KS DISTRONIC PANORAMA KAMERA VIP AUTO

17 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн

Интересен факт: "oglasi mk", "oglasi makedonija", "oglasi avtomobili", "продажба на автомобили" е најчестиот избор на фрази од страна на огромен број на посетители кои ги користат за пребарување на огласи но и за објавување на огласи.Зошто "oglasi mk" е толку популарна фраза на нашиот сајт?


Најголем огласувачки сајт - Пазар3 е најголемиот огласувачки сајт во Македонија, а тоа значи дека тука ќе можете да следите огласи за продажба на автомобили - нови автомобили, користени автомобили, но и на се останато - електроника, инвентар за дом и семејство, живеалишта, огласи за работа, и се останато!


Оттаму, не треба воопшто да Ве чуди зошто "oglasi mk" e често поистоветувана фраза токму со Пазар3.


Oдлична понуда на возила - "oglasi mk" e исто така популарен кај посетителите благодарејќи и на богатата понуда на користени возила, но и на нови возила, бидејќи на Пазар3 би можеле да ги пронајдете и продадете токму оние автомобили кои ги сакате - passat b7, seat ibiza, seat leon, peugeot 308, peugeot 3008, mercedes b klasa, renault captur, opel corsa, volkswagen golf, volkswagen polo, и тн без никаков проблем!


Се што треба да направите за да ја остварите вашата цел е да објавите оглас за продажба на автомобили, а останатото препуштете ни го нам!


Рекордна посетеност - имајќи го предвид фактот што Пазар3 го посетуваат над 70 000 посетители на дневна основа, и тоа поради најразлични цели, не е ни чуднo зошто "oglasi mk" e толку популарно пребарување на нашиот сајт.


Од друга страна, другата предност што ја нудиме за секој продавач на автомобили е тоа што откако ќе се огласите, вашите огласи нема никогаш да бидат незабележани!Како до oglasi mk кои што ветуваат брза продажба на автомобили?


За да објавите оглас на Пазар3 е потребно само еден клик на алатката за регистрирање на огласи, но, за да имате успешна продажба на автомобили, би требало да внимавате на следниве 3 работи, бидејќи тие се клучот за успехот:


Правила за огласување - секогаш стремете се кон тоа вашите oglasi mk да бидат секогаш во склоп со правилата за огласување на нашиот сајт, бидејќи во спротивно, Вие ризикувате вашиот оглас да не биде одобрен од нашите адиминистратори.


Фотографија - секогаш прикачувајте фотографија од вашите автомобили, бидејќи на тој начин, вашата продажба на автомобили ќе биде далеку поуспешна.


Зошто? Бидејќи потенцијалните купувачи сакаат секогаш да видат како изгледа оној модел или производ кој што го продавате, без разлика дали се работи за автомобили или пак за нешто друго.


Уредување - уредувањето на огласите треба да биде секогаш ваш приоритет, бидејќи само добро уредените oglasi mk со јасно дефиниран наслов, главен дел и завршен дел ќе Ви помогнат да имате успешна продажба на автомобили!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации