Македонски | Shqip | English |

Денес 03:19 Автомобили , Куманово

VW Passat 1.9 -03

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 01:25 Автомобили , Куманово

Mercedes-Benz C 300 Hybrid -17

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 00:13 Автомобили , Куманово

BMW 525d

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:25 Автомобили , Куманово

BMW X1

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 23:10 Станови , Куманово

Stan vo centar na Kumanovo

Број на соби: 5
Површина: 90
Вчера 22:22 Автомобили , Куманово

Suzuki Maruti

Година: 1991
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 21:54 Куќи/Вили , Куманово

KUKA VO KUMANOVO

70 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
Вчера 21:34 Автомобили , Куманово

REUGEOT 107 1.0 BEN -08

2 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:33 Автомобили , Куманово , Липково

FIAT BRAVO multijet 1.9 - 07

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:26 Автомобили , Куманово

BMW 535d M PAKET BI TURBO

8 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:18 Автомобили , Куманово

VW Passat 2.0 tdi .ps.170 kw 125

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 21:18 Претпријатие Автомобили , Куманово

VW Passat 1.9 tdi

2 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:14 Автомобили , Куманово

VW TOURAN 2.0

4 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:45
Линк
Автомобили , Куманово

Audi A6 QUATTRO 2.7 TDI

10 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:36 Автомобили , Куманово

Lada Niva 1.7

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 19:22 Автомобили , Куманово

BMW 420D GRAN COUPE

20 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:49 Автомобили , Куманово

Range Rover Sport 3.6 Diesel

17 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:48 Станови , Куманово

Stan od 60m2

33 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 18:35 Автомобили , Куманово

MINI Cooper

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:30 Автомобили , Куманово

VW Golf 5

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток