Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Chevrolet | Spark

Вчера 08:38 , ,

CHEVROLET SPARK -06 SERVO 85.000KM KAKO NOV

1 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 08:36 , ,

CHEVROLET SPARK -05 SERVO KAKO NOV

1 699 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
11 јул. 23:29 , ,

Chevrolet Spark

1 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
08 јул. 18:10
Линк
,

Chewrolet Spark

2 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 55 000 - 59 999
25 јун. 03:05 , ,

Chevrolet Spark

1 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
17 јун. 21:11 ,

Chevrolet Spark -06

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
29 мај 02:05 , ,

Chevrolet Spark 1.0 so 1700km

Година: 2012
Километража: 0 - 4 999
25 мај 01:48 ,

chevrolet spark

1 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
19 мај 12:15 ,

CHEVROLET SPARK 0.8 TNG

2 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
10 мај 21:09 ,

Chevrolet Spark

Година: 2007
Километража: 65 000 - 69 999
22 фев. 10:35 ,

Chevrolet Spark -06

2 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
15 јан. 21:50 , ,

Chevrolet Spark

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
22 дек. 13:09 , ,

Chevrolet Spark

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
22 дек. 12:41 , ,

Chevrolet Spark

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
10 дек. 02:33 , ,

Chevrolet Spark

1 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
03 дек. 23:47 , ,

Shevorlet Spark

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
24 окт. 21:51 ,

Chevrolet Spark

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
24 окт. 17:38 , ,

Chevrolet Spark -07

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
29 септ. 09:36 , ,

Chevrolet Spark -08

1 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
12 септ. 01:38 ,

Chevrolet Spark

1 949 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
01 септ. 17:29 , ,

Chevrolet Spark

Година: 2006
Километража: 40 000 - 44 999
13 авг. 23:37 ,

Kola

2 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 5 000 - 9 999
09 авг. 15:13 ,

Chewrolet spark

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
16 јул. 12:43 , ,

Chevrolet Spark 0.8L KLIMA

1 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 60 000 - 64 999
01 јул. 11:44 , ,

Chevrolet Spark vo odlicna sostojba

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 60 000 - 64 999
13 јун. 09:01 ,

Chevrolet Spark -06

2 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
05 јун. 17:35 , ,

Chevrolet Spark -07 socuvan prv gazda atest plin

1 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
30 мај 14:51 , ,

OTKUPUVAM VOZILA OD SITE MODELI DAJTE PONUDA.

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
27 мај 14:42 ,

Chevrolet Spark -06

1 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
17 мај 16:52 , ,

CHEVROLET SPARK -08 PLIN BENZIN

1 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
21 апр. 22:16 ,

Chevrolet Spark

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
04 мар. 11:58 , ,

Chevrolet Spark

2 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
01 мар. 16:45 , ,

Chevrolet spark 800cc bez dokumenti

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
24 фев. 23:51 ,

CHEVROLET SPARK

3 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 45 000 - 49 999
16 јан. 19:57 , ,

CHEVROLET SPARK 1.0 BENZIN NEUVEZUVANA

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
05 дек. 22:10 ,

Chevrolet Spark od prv gazda lizing na 24 rati

2 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
26 ноем. 19:34 ,

Chevrolet Spark

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
26 окт. 15:34 , ,

Chevrolet Spark

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 45 000 - 49 999
16 авг. 19:30 ,

Chevrolet Spark plin benzin Itno

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
11 авг. 10:56 , ,

Chevrolet spark -06

600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 70 000 - 74 999
09 авг. 17:46 , ,

Chevrolet Spark 0.8 prv gazda

2 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
08 јул. 14:23 , ,

Chevrolet Spark

1 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
06 јул. 13:20 ,

Chevrolet Spark -05 plin atest registriran

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
27 мај 13:08 , ,

CHEVROLET SPARK

1 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
23 апр. 22:18 , ,

Chevrolet Spark kako od salon

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 45 000 - 49 999
15 јан. 05:51 , ,

Chevrolet Spark registriran

1 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
05 јан. 05:28 , ,

CHEVROLET SPARK -07 KAKO NOVO SO KLIMA

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
18 дек. 20:10 ,

Chevrolet Spark Matiz 1.0

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток