Seat - Огласи за продажба на автомобили од брендот Seat!

Alhambra , 132
Altea , 372
Arosa , 51
Cordoba , 242
Exeo , 10
Ibiza , 804
Inca , 12
Leon , 646
Mii , 5
Terra , 2
Toledo , 182

Сакате да ги продадете вашите seat автомобили по одлични цени, и за најкратко можно време, без притоа да плаќате големи цени за рекламирање? Доколку вашиот одговор е потврден, ние имаме одлични вести за Вас!


На нашот сајт, се што треба да направите е да објавите оглас за продажба на оние модели на seat кои што ги поседувате - seat leon, seat ibiza, seat altea, seat arosa, seat cordoba, и тн, а откако ќе го сторите тоа, бидете сигурни дека нема да помине долго пред да бидете контактирани од страна на голем број на заинтересирани купувачи!

22 јун. 22:55
Линк
, ,

Seat Leon 1.6 tdi 90ks

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 21:27
Линк
, ,

Seat Ibiza sport coupe 1.4 TDI

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
23 јун. 08:25
Линк
, ,

Seat Ibiza 2009 registrirana

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999

Вчера 23:59 , ,

Seat Leon 2.0 140ps

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:09 , ,

Seat Alhambra vo delovi vrsime i montaza

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 22:48 Претпријатие ,

Seat Altea 2.0TDI DSG -05 Germanska Navigacija

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:53 ,

Seat Leon 2.0 tdi Ch

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:27 , ,

SEAT ALTEA XL 2.0TDI 140KS DSG6

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:29 , ,

Seat Leon 2.0TDi sport 2010

6 590 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:06 , ,

Seat Leon 1.6tdi 77kw 105hp

9 699 МКД

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 18:00 Претпријатие , ,

Seat Ibiza 1.2 benzin 2012

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 16:04 ,

SEAT LEON 1.6 TDI

7 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 14:52 Претпријатие , ,

Seat Leon 2.0 TDI neuvezen

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 14:52 Претпријатие , ,

Seat Toledo 1.6 TDI neuvezeno

8 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:36 ,

Seat Leon FR sport 2.0 dizel 2006 125kw 70ps

5 090 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:30 ,

Seat Leon FR sport 2.0 dizel 2006 125kw 70ps

5 090 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:08 Претпријатие , ,

Seat Arona 1.6 tdi nova Avto Miro

13 290 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 11:54 Претпријатие , ,

Seat Arona 1.6 tdi nova Avto Miro

13 290 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 08:00 Претпријатие , ,

Seat Ibiza 1.0mpi 70ks style 2018

9 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 07:29 Претпријатие , ,

Seat Toledo 1.4tdi 90ks style 2017 automatic

9 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 02:29 ,

Seat Ibiza 1.4

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
23 јун. 20:42 ,

Seat Toledo 1.9 TDI so komplet taxi licen

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 20:22 , ,

Seat Leon 2.0 tdi FR14 187.000km so servis

13 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
23 јун. 19:36 ,

Seat Ibiza

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 19:30 , ,

Seat Altea 2.0TDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
23 јун. 18:41 ,

SEAT ALHAMBRA SARAN

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 18:14 ,

Seat Altea 2.0 tdi 140 ks DSG

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 16:53 ,

Seat Leon 2.0 TDI 103kw 140hp

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 16:32 Претпријатие ,

Seat ibiza 1.4TDI 75ks redizajn 2008 unikat

3 599 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
23 јун. 16:14 , ,

Seat Leon 2.0

4 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 16:13 Претпријатие , ,

Seat Ibiza 1.4 TDI 2009

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 12:38 , ,

Seat Leon 1.9tdi 77kw full oprema 2007

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
23 јун. 12:38 Претпријатие ,

Seat Mii Style 1.0Mpi 60hp

7 200 ЕУР

Година: 2018
Километража: 60 000 - 64 999
23 јун. 11:43 , ,

Seat Ibiza 1.4 MPI 1999 registrirana

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
23 јун. 10:09 , ,

Seat Altea2.0 dizel vo odlicna sostojba

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 08:25 , ,

Seat Ibiza 2009 registrirana

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
23 јун. 07:42 , ,

Seat Leon 1.9 Tdi 110 ks

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 03:17 ,

Seat Alhambra 1.9 TDI cela ili na delovi

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
23 јун. 02:52 , ,

Seat Leon

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 23:22 , ,

Seat leon 1.4

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 22:55
Линк
,

Seat Ibiza 1.4 benzin

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 22:55 , ,

Seat Leon 1.6 tdi 90ks

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 22:49 , ,

Seat Leon 1.6tdi fr 2013

10 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
22 јун. 22:32 Претпријатие ,

Seat Ibiza 1.2 70ks benzin plin euro 5 2012 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
22 јун. 22:27 Претпријатие ,

Seat Ibiza 1.2 70ks benzin plin euro 5 2012 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
22 јун. 21:27 , ,

Seat Ibiza sport coupe 1.4 TDI

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999

Факт кој можеби не сте го знаеле: "seat", "seat mk", "seat leon mk", "seat ibiza mk" се најчестиот избор на фрази од страна на многубројни посетители и продавачи кои што најчесто ги користат за да пребараат автомобили од овој бренд или пак да продадат!Причини поради кои треба да одберете seat автомобил?


Голем избор на модели - шпанскиот производител seat нуди речиси секаков тип на автомобили - компактни, мали автомобили, SUV возила, седан, и тн, од кои најпознати се seat leon, seat ibiza, seat altea, seat arosa, seat cordoba, seat tarraco, seat alhambra, и уште многу други кои што секогаш се во тренд!


Без разлика дали продавате или пак барате некои од моделите на seat, бидите сигурни дека на нашиот сајт ќе можете да ја исполните вашата долгоочекувана желба за навистина кратко време!


Популарен бренд - seat опстојува на пазарот повеќе од 70 години, а до ден денеска, овој бренд ги нуди своите автомобили во преку земји 70 земји, а главната причина е големата побарувачка од страна на купувачите односно потенцијалнтие возачи кои го фаворизираат токму овој бренд на возила.


Квалитет - квалитетот на seat возилата, особено на поновите модели е повеќе од причина плус која што би требало да Ве натера да одберете некои од моделите на seat leon, seat ibiza, seat altea, seat arosa, а откако ќе го сторите тоа, Вие сигурно нема да зажалите, во тоа сме уверени!


Впрочем, изборот го оставаме на вас, дали ќе одберете нови автомобили, или пак ќе ја погледнете нашата богата понуда на користени возила од seat, чиј цени сигурно ќе соодејствуваат со вашиот буџет.Причини поради кои што треба да го одберете Пазар3 за пронаоѓање и продажба на seat автомобили


Рекордна посетеност - посетеноста на Пазар3 на дневно ниво ја надминува бројката од над 70 000 посетители, а тоа Ви оди во прилог и на вам продавачите, но и на оние кои што сакаат да ја погледнат понудата на seat автомобили која што е позната на Пазар3.


Зошто? Бидејќи откако ќе објавите оглас за продажба на вашиот seat leon, seat altea, seat ibiza, seat arosa, seat cordoba и сл, истиот тој оглас ќе допре до голем број на заинтересирани клиенти, наместо да помине незабележано на нашиот сајт.


Најголемо купопродажно место - Пазар3 е најголемиот огласувачки но и купопродажен сајт во Македонија, во кој што ќе можете да пронајдете или продадете што и да посакате - seat автомобили, живеалишта, електроника, разни видови на возила, спортска опрема, и се останато!


Во ова ќе можете да се уверите и самите откако ќе започнете да ги користите нашите услуги!


Фантастична побарувачка - побарувачката за seat автомобили е навистина голема на нашиот сајт, а тоа е повеќе од одлична прилика за секој продавач на seat leon, seat ibiza, seat altea, seat arosa, кој што сака да профитира од продажбата без воопшто да се мачи!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации