Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Caddy

Денес 09:10 , ,

VW CADDY NOVO VOZILO

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 20:11 ,

VW CADDY 1.9TDI 105KS 219000km SPORTLINE MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:11 ,

VW CADDY VAN 1.9TDI 105KS 1+1-TOVARNO MAKS AUTO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:38 ,

VW CADDY 2.0 SDI

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
09 авг. 18:22 ,

VW Caddy Maxi 1.9 tdi full oprema so DDV

7 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
09 авг. 17:40 ,

VW Caddy

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
09 авг. 16:56 ,

VW Caddy maxi dsg 1.6 tdi 102ps

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
09 авг. 10:42 , ,

VW Caddy 1.9 TDI 55Kw

4 970 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
08 авг. 22:46 ,

VW CADDY -05

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 10:57 ,

VW Caddy 2.0sdi -06

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
05 авг. 00:00 Претпријатие ,

VW CADYY MAXI 1.9 TDI 105 ks.2009 god.

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
01 авг. 15:32 , ,

VW Caddy-13

10 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
29 јул. 10:19 , ,

VW CADDY 1.9 SDI

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
24 јул. 11:11 Претпријатие , ,

VW CADDY MAXI 1.9 TDI PATNICKO

7 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 јул. 10:45 ,

VW Caddy 1.9

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
21 јул. 12:20 ,

VW Caddy -10

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 14:53 Претпријатие , ,

CADDY LIFE 2006g

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 јул. 14:52 Претпријатие , ,

VW CADDY 2.0 TDI -18

12 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 14:52 Претпријатие , ,

VW CADDY 2.0 CNG -14

9 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
20 јул. 14:51 Претпријатие , ,

VW CADDY 1.9 TDI -08

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
17 јул. 14:39 Претпријатие , ,

VW GOLF 1.9TDI 4 MOTION -07

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул. 21:29 Претпријатие , ,

VW CADDY 1.6 tdi CH

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
10 јул. 12:59 , ,

VW Caddy 1.6 avtomatski menuvac

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 20:49 ,

VW Caddy 2.0 - 2006

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
26 мај 19:40 ,

VW Caddy

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
07 мај 22:59 , ,

VW Caddy 1.6 avtomatik

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 08:56 , ,

VW Caddy

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 14:22 , ,

VW CADDY 2.0 TDI

7 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
02 апр. 08:37 , ,

VW Caddy 2.0sdi

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 350 000 - 399 999
28 мар. 11:18 Претпријатие ,

VW CADDY LIFE 1.9TDI 105HP

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар. 21:29 , ,

VW CADDY -99 TOVARNO 1.9

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар. 17:02 ,

VW Caddy 1.9

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
14 фев. 12:43 , ,

VW Caddy -08

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
09 фев. 21:24 ,

VW Caddy -11

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
06 фев. 15:33 , ,

VW Caddy 1.9 Tdi Klima 7 Sedista

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
05 фев. 03:36 ,

VW CADDY 1.9

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 20:15 ,

VW Caddy -97

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 јан. 23:36 ,

VW Caddy -99

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
28 јан. 18:44 , ,

VW Caddy 2.0

5 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
25 јан. 20:39 ,

VW CADDY

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 19:35 , ,

Volkswagen Caddy 1.9 tdi

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
19 јан. 23:10 , ,

Volkswagen Caddy -15

12 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 85 000 - 89 999
18 јан. 08:49 Претпријатие ,

VW CADDY 1.9 TDI 105KS DSG ZA INVALIDI

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 30 000 - 34 999
14 јан. 17:42 , ,

VW Caddy live 19tdi -09

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
06 јан. 19:27 , ,

VW Caddy life 1.6i 102hp za hendikepirani lica

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 50 000 - 54 999
25 дек. 08:23 Претпријатие ,

VW Volkswagen Caddy

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
Кон почеток