Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

Fiat , 3
Opel , 2
BMW , 1
Ford , 1
Mazda , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор mercedes c220,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: mercedes c220 | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 04:30 Претпријатие ,

VW GOLF 1.9 TDI 105 KS KLIMATRONIK NOV - 06..MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 04:18 Претпријатие ,

FIAT GR PUNTO 1.3 JTD 75 KS MULTIJET - 09.MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
16 окт. 09:34 Претпријатие ,

Opel Astra 1.3 CDTI 95ks ecoflex 131000km 2012 MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
16 окт. 09:34 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 CDTI 101ks cosmo koza 2007 MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
16 окт. 09:28 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 tdi 75 ks 143000 km novo 2012 MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
16 окт. 09:26 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto Evo 1.2 70ks 107.000km 2011 MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
16 окт. 09:25 Претпријатие ,

Fiat Bravo 1.9 JTDm 120ks 153000km nov 2009 MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
15 окт. 15:52 Претпријатие ,

Ford Focus 1.6 TDCI 90ks titanium 153.000km 2009 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
15 окт. 15:51 Претпријатие ,

Mazda 6 2.0 D 140ks facelift 139000km 2009 MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
30 авг. 22:32 ,

Mercedes C220

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 13:49 ,

Mercedes-Benz C220-CDI originalni KM

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
13 јан. 13:35 ,

Mercedes C220 AMG paket neuvezuvan

12 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
12 ноем. 22:16 ,

Mercedes C 220

2 950 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 17:47 ,

MERCEDES C220 NAJZACUVAN VO MK

5 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
31 мај 14:44 ,

Mercedes C 220 najdobar vo mk

5 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
24 јан. 19:32 ,

Mercedes C220 CDI

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 20:25 ,

Mercedes 220 -00

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
12 мај 13:06 ,

Mercedes C 220 elegance koza -02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
08 мај 12:13 ,

Mercedes C 220 -95

2 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 350 000 - 399 999
17 дек. 22:48 ,

MERCEDES C 220 AVANTGRADE DISEL -04

9 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
08 септ. 11:55 ,

MERCEDES C220 CDI -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 23:22 ,

MERCEDES C220 -05 EKSTRA ODRZAN KAKO NOV

9 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
24 мај 02:26 ,

MERCEDES C220 -02 MOZE ZAMENA

5 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 15:36 ,

Mercedes C 220 DIZEL -96

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан. 04:14 ,

BMW 325tds -96

2 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување mercedes c220 | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • mercedes c220 во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | E 290 | E-класа
  • Mercedes c220 во категорија Автомобили | Audi | A4
  • Mercedes c220 во категорија Автомобили | Mercedes-Benz
  • mercedes c220 во категорија Автомобили | Pontiac
  • mercedes c220 во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | B-класа
  • Mercedes c220 во категорија Автомобили | VW Volkswagen
  • mercedes c220 во категорија Автомобили | Audi | A3
  • mercedes c220 во категорија Автомобили | Opel | Insignia
  • Mercedes c220 во категорија Станови
  • mercedes C220 во категорија Автомобили

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации