Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf 4,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf 4 | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:32
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW GOLF 7, LOUNGE, 1.6 TDI, 81 KW, SO 179.000 KM, PERFEKTEN

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999

Вчера 22:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW GOLF 7, LOUNGE, 1.6 TDI, 81 KW, SO 179.000 KM, PERFEKTEN

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:11 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW Golf 6, 2009, 1.6 bifuel (benzin - plin)

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:41 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENO CLIO 1.2i BENZ+PLIN .FULL.AVTO NIKI.2012g

4 790 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:15 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI BLUEMOTION NAVI GOD -10 FABRIKAAA

6 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 07:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW Volkswagen Golf 6 2.0 tdi

5 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 07:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

GOLF.4.1.9.TDI.101.KS 02.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 699 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
28 мај 22:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кичево

Golf 7 DSG 2.0 TDI BLUEMOTION 2015 150ks

1 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
28 мај 10:26 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Центар

Otkup na avtomobili

28 мај 08:27 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

5 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
28 мај 02:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

Volkswagen golf 5 1.9Tdi 105ks 2006god

4 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
27 мај 20:36 Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A7 S-LINE MATRIX 3.0TDI QUATTRO 245KS

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 12:32 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Карпош

AUDI A5 40TDI 190KS MATRIX / VIRTUAL COCKPIT

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
27 мај 11:10 Авто плац Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  GT  ·  Куманово

Alfa romeo 2,0 gt i Peugeot 206 sedan 1,4 plin

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 10:32 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Куманово

Mercedes B180 cdi reg.do 03.2015g.ekstra sostojba

9 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 10:09 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Куманово

Bmw 116d . 13g. I Bmw 320 xdrive 2,0d 3g

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 21:18 Автомобили  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT DUCATO 2.2 HDI KIPPER 3 STRANI KOMBE KAMJONETA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
26 мај 14:14
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Golf 7 2.0 TDI 150 ks -2013

12 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 08:37 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 190 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
24 мај 19:15 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 6 2.0TDi 110ks HIGHLINE *MOZNOST NA RATI* - 2010

7 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
24 мај 15:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava Golf 5

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
21 мај 14:37 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Astra J - 1.7 125ks 2011 - kupena vo MK

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
20 мај 18:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS 08 TOUR AUDI BMW MERCEDES

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
20 мај 06:49 Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Куманово

Porsche cayanne 4,5i i Mitsubishi colt 1.1i

6 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 18:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

golf 6 4 motion 2013 uvozeno ch

8 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 18:28 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Охрид

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 KS 4X4 NAVI XENON KAMERA - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
14 мај 18:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Велес  ·  Градско

GOLF 4 TDI 1.9/90 GARAZIRAN ODLICNO SOCUVAN

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 22:43 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 7.5 1.6TDI 115KS 2018g SPORTLINE

14 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
13 мај 22:19 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 5 1.9TDi 105ks REG+SERV - 2005

4 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 22:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Golf 4

1 899 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
12 мај 10:41 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
11 мај 19:54 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Задно стакло за GOLF 4

11 мај 17:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струга

Golf 4

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 03:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Штип

Golf 6

6 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 11:00 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Охрид

CHEVROLET CRUZE 2.0D 150 KS STYLANCE NOVA - 11..MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
07 мај 11:00 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Охрид

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105ks STYLANCE NOVA - 07.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
07 мај 10:42 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Охрид

BMW 118 D 122ks koza nov uvoz 2007 MT Auto

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf 4 | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • golf 4 во категорија Возила
  • Golf 4 во категорија Автомобили | BMW | X3 | X-модели
  • Golf 4 во категорија Автомобили | Ford | Galaxy
  • Golf 4 во категорија Автомобили | Hyundai | Coupe
  • Golf 4 во категорија Резервни делови
  • golf 4 во категорија Автомобили | Rover
  • golf 4 во категорија Автомобили | BMW | 730 | 7-серии
  • golf 4 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Vento
  • Golf 4 во категорија Автомобили | Ford | Escort
  • golf 4 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Tiguan

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации