Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!11 апр. 14:00
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се издава комплетно наместен стан од 90 м2

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Онлајн
Денес 09:03
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava ekskluziven stan vo Capitol Mall

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
18 мар. 09:28
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo centar za kratok prestoj vo blizina na Katolicka

Број на соби: 2

Денес 11:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prazen stan 75m2 za kancelarii Centar pozadi Evropski Univer

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
Денес 11:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dvosoben stan 62m2 Tafta 1 pozadi Gim. Gjorgi Dimitrov

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 11:01 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava 3 soben vo Kozle

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:31 Станови  ·  Охрид

SE IZDAVA STAN VO OHRID

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Izdavam stan 65m2 vo Centar - trosoben

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOS

165 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 10:05
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава НОВ стан во Џевахир

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 09:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Издавам стан во Аеродром 60m2

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 09:48 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава стан 78м2

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 09:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava apartman na plostad Centar

60 ЕУР / дневно

Број на соби: 3,5
Денес 09:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava namesten stan od 100m2 vo Vlae

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 09:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA STAN 40m2 SPROTI KATARSTAR_ POZADI VERO

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 09:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NAMESTEN STAN 40m2 NAD OU KOCHO RACIN_KLINIKA

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 09:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NAMESTEN STAN 60m2 VO NASELBA CRNICE

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 09:03
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava ekskluziven stan vo Capitol Mall

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 08:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava garsonjera

Број на соби: 1
Денес 08:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Centar

Број на соби: 2
Денес 08:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се изава

Број на соби: 3
Денес 06:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Vlae

Број на соби: 2,5
Денес 05:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo mini zgrada vo Vlae

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 05:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Издавам стан

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40
Денес 01:17 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Skopje Centar

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 23:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Debar maalo

Број на соби: 5
Вчера 22:32 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava stan

Број на соби: 2
Површина: 70
Вчера 21:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva stan so 1 spalna soba vo Kisela Voda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:13 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Durres Jepet me qera ditore per plazh

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 20:52 Станови  ·  Гостивар

Se iznajmuva stan, od denes vednas vselliv!

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 19:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava dvosoben stan za kratok prestoj vo Aerodom

1 700 МКД / дневно

Број на соби: 2
Вчера 19:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се изнајмува трособен стан 65м2, Аеродром

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 19:12
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava nov moderno namesten stan Kapistec 58m2

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 18:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов стан во Влае !

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 18:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prekrasna Garsonjera vo Centar Univerzalna sala

310 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 18:32
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava prazen stan 55m.

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 18:22
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ИЗДАВА СТАН 30 M2 ПОЗАДИ СИМПО

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Вчера 16:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben namesten stan vo Debar Maalo

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 16:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Дарма Дома издава нов стан во Карпош !

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 16:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Дарма Дома издава нов 4_собен стан во Карпош !

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 16:22
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

NAMESTEN STAN

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 16:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Luksuzen stan pozadi Univerzalna, 2 spalni, 60 m2

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Вчера 15:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 15:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Luxury 2 bedroom apartment in Centar, Univerzalna hall

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 15:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО КАПИШТЕЦ

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 15:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN OPREMEN ZA KANCELARII

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Онлајн
Вчера 15:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Skopje

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Вчера 14:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava 3-soben namesten stan vo Aerodrom

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 14:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Centar trosoben stan kaj Cveten Pazar 65m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации