Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!Вчера 17:02
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
27 фев. 12:24
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava ekskluziven stan so 3 spalni sobi

Број на соби: 4
27 фев. 12:25
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava ekskluziven stan so 3 spalni sobi

470 ЕУР / месечно

Број на соби: 4

Денес 18:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava Luksuzen sran Vo Diamond Limak

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 18:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava luksuzen stan na Vodno

Број на соби: 2
Површина: 70
Денес 18:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се издава стан во Центар

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 18:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava luksuzen stan vo Limak

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 18:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава , издава луксузен стан на Водно

1 100 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
Денес 18:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Apartman strog centar

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Денес 17:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kratok prestoj vo Centar na Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Денес 16:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov trosoben novo opremen stan vo Kozle

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 16:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva trosoben stan na Vodno kaj Hotel Skala

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 15:54
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се изнајмува стан во Центар

Број на соби: 3
Површина: 100
Денес 15:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Комплекс Џевахир

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 15:04
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се Издава прекрасен стан во Козле карши Алумина

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:43
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo centar kaj Grcka Ambasada

22 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Cetvorosoben namesten stan na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 130
Денес 14:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben stan vo Kapistec Complex KTK

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Apartman vo strog centar na Ohrid

1 600 МКД / дневно

Број на соби: 1
Денес 14:13 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Deloven Prostor

10 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 13:59 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Стан под кирија -Kiralık Daire- Топанско до Балкански Унивр.

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Денес 13:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov ubavo Trosoben stan 75m2 Centar Kapistec

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

MODERNO OPREMEN STAN TAFTALIDZE

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 13:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Apartman vo strog centar na Ohrid so pogled na ezero

1 800 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 13:35 Станови  ·  Кратово

SE PRODAVA STAN VO KRATOVO

Број на соби: 3
Денес 13:33 Станови  ·  Кратово

SE PRODAVA STAN VO KRATOVO

Број на соби: 3
Денес 13:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

ДАРМА ДОМА izdava luksuzen trosoben stan vo Taftalidze

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
Онлајн
Денес 13:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Дарма Дома издава нов стан позади East Gate Mall !

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
Денес 13:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva prazen so kujna Mi-Da!Karposh 2

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 13:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben nov vo Debar Maalo Gradski Park

Број на соби: 2
Површина: 60

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации