Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Makina

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: golf | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 16:30 , ,

VW Golf 6 2.0 tdi 110ks full oprema navi Reg cela god ITNO

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:13 , ,

Audi A5 2.0 automatic

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:29 ,

VW Golf 5 1.9tdi edition 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:23 , ,

Golf 7 Full oprema 2016 2017

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:52 , ,

Golf VI 2.0 tdi 140ks 2012

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:46 Shitorja , ,

Bmw 120D 120ks sport unikat

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:46 Shitorja , ,

Peugeot 5008 1.6 HDI 80kw perfektna

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:34 , ,

Shitetë Golf 6 Pa Defekte

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:28 ,

VW Golf 3 benzin i plin 1996

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 ,

VW Golf 7 2.0 TDI 150ks

15 299 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:55 , ,

Golf 7 1.6 tdi 2016 reg 4.2023 full servis

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:51 Shitorja , ,

Suzuki Grand Vitara 1.9D 95kw 4x4 unikat

8 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:46 Shitorja , ,

Ford Fiesta 1.6tdci 66kw perfektna

4 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:59 , ,

Mercedes-Benz E280 2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 ,

Se prodava golf 6

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:18 ,

VW Golf 5 2007 4x4 170 ps

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:16 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110ks model 2010 novo vozilo

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:59 ,

Golf VI TDI

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:59 , ,

Golf 4 1.9.TDI 90 KS 98 klima full

1 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:50
Линк
,

Golf 7 1.6 bmt neuvezuvan od Porsche Top

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:08 , ,

VW Golf 6 2.0 highline

6 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:40 Shitorja , ,

Seat Altea XL 1.9 TDI Stylance Style

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 04:27 ,

VW Golf 6 2013 1,6tdi vo odlicna sostojba

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:26 , ,

VW Golf 5 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:26 , ,

Golf 6 1.6 DSG 2011/10

8 599 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 04:26 , ,

Golf 7 2.0 TDI

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 04:26 , ,

VW Golf 7 1.6 105 ks Highline

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 02:12 ,

Golf 1.9TDI 2007 klimatronik

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Qer 02:12 Shitorja ,

Seat ibiza 1.9tdi Fr reg na mk tabli 2008

4 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 23:21 Shitorja ,

Fiat 500 1.2 70 KS 90000 km EURO5 nova 10 MT Auto

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Qer 20:34 , ,

FORD FIESTA 1.4TDCI 2006 AUDI BMW GOLF

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj golf | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Слични пребарувања

Golf 7 golf Golf golf 5 golf 4 Golf 7 golf golf Golf 5 golf 5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione