Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Битола

Acura , 8
Aixam , 1
Alfa Romeo , 38
Alpina , 1
Audi , 242
BMW , 172
Chevrolet , 27
Chrysler , 9
Citroën , 93
Dacia , 8
Daewoo , 21
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Fiat , 134
Ford , 174
Honda , 22
Hummer , 6
Hyundai , 72
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 4
Jeep , 8
Kia , 38
Lada , 38
Lancia , 4
Land Rover , 15
Lexus , 2
Lincoln , 1
Mazda , 35
MINI , 13
Mitsubishi , 16
Nissan , 35
NSU , 1
Opel , 305
Peugeot , 108
Renault , 200
Rover , 12
Seat , 65
Škoda , 40
Smart , 2
Ssangyong , 1
Suzuki , 15
Tata , 1
Tesla , 2
Toyota , 33
TVR , 1
UAZ , 6
Volvo , 13
Yugo , 25
Zastava , 19

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 10:53 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN TWINPORT-MODEL 2006-REGISTRIRANA!!!!

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:52 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C1  ·  Битола

CITROEN C1 1.0 BENZIN-KLIMA-REDIZAJN--MODEL 2013-NOVO VOZILO

4 650 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:52 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Битола

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN--FACE LIFT--MODEL 2010-NOVO VOZILO!!

4 390 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:52 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Битола

KIA CEED 1.4 16V BENZIN--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!!

5 190 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:51 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Битола

Ford Fiesta 1.3 benzin klima redizajn model 2007 nova

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:51 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI-92KW--EURO 5--MODEL 2012--NOVO VOZILO!

6 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:50 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN--AVTOMATIK!!!--MODEL 2006!!UNIKAT!!!

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:50 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Битола

Mazda 6 2.2 dizel 92kw model 2010 novo vozilo

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:49 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Битола

TOYOTA AURIS 1.4 D4D--DIZEL--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!!!

5 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:49 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN--REDIZAJN--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!

3 390 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:49 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--REDIZAJN--KLIMA--MODEL 2009!!!NOVO!

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:48 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN TWINPORT-COSMO-MODEL 2007!!!NOVA!!!!

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:47 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Битола

Renault Clio III 1.5 DCI redizajn 50kw model 2010 novo

4 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:47 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Битола

HYUNDAI I30 1.4 BENZIN--REDIZAJN--MODEL 2010--NOVO VOZILO!!!

5 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:47 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

Opel Corsa C 1.2 benzin avtomatik cosmo model 2007 nova

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:46 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Битола

HYUNDAI I30 1.4 BENZIN--FACE LIFT--MODEL 2013--NOVA!!!!!!!!

6 250 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:46 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Битола

RENAULT LAGUNA III 1.5 DCI-110KS--REDIZAJN--MODEL 2013--NOVA

7 690 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Битола

RENAULT MEGANE III 1.5 DCI--REDIZAJN-MODEL 2011--NOVO VOZILO

5 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Битола

TOYOTA AURIS 1.4 D4D-DIZEL-MODEL 2008--NOVO VOZILO!!!!!!!!

5 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Битола

CITROEN C4 1.4 BENZIN-PLIN--MODEL 2007-REGISTRIRANA!12.2024

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:09 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Битола

FORD FOKUS SW 1.6 TDCI. !!!! - MOZI I ZAMENA

7 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
28 фев. 17:17 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Битола

CHEVROLET SPARK

2 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
27 фев. 16:50 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Битола

Се продава, може и замена со моја доплата

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 350 000 - 399 999
27 фев. 16:36 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Битола

MERCEDES E220CDI DPF 170KS 2010G AVANTGARDE KAKO NOV

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 14:26 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI **81KW-110KS***EURO-5***NOVO VOZILO!!!

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
27 фев. 14:25 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Битола

BMW E90 318D***2011GOD***REDIZAJN**EURO 5**

9 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 14:25 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Битола

BMW 118d ***FACELIFT***105KW-143KS***2007GODINA

5 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 14:24 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Битола

FORD FIESTA 1.6 HDI **2012 GOD***EURO 5***REGISTRIRANA***

6 350 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
27 фев. 14:23 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA D 1.3 CDTI***55KW-75KS***

4 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
27 фев. 14:22 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA GTC 1.4 BENZIN 2008GODINA***66KW-90KS***

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
27 фев. 14:22 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN 2007GOD***49KW-67KS***

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
27 фев. 14:21 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Битола

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI **AVTOMATIK***96KW-131KS***EURO 5***2

7 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 14:20 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Битола

BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
26 фев. 13:47 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Битола

Mercedes-Benz E 300

27 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 10:34 Авто плац Автомобили  ·  Tata  ·  Telcoline  ·  Битола

TATA TELCOLINE 2.0 TD 90 KS OFFROAD VO TOP SOSTOJBA

5 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 08:27 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C2  ·  Битола

CITROEN C2 1.4 HDI *** REG. 12/2024 + SERVIS

2 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
26 фев. 08:18 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Битола

--- CITROEN C3 1.4i --- Exclusive --- Model 2008 ---

2 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
26 фев. 08:04 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Битола

VW GOLF 5 1.9 TDI * KARAVAN * MODEL 2008 * (servis + gumi)

4 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 08:03 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

** OPEL CORSA C 1.2i ** TWINPORT MODEL 2006 ** 80 KS **

2 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
25 фев. 18:32 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Битола

MAZDA 3 ODLICNA 1.4 BENZIN

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
25 фев. 18:30
Линк
Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Битола

Chevrolet Aveo 1.2 16v

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
25 фев. 14:38 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Битола

Citroen C3 1.2 PureTech 82KS 2018

11 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 25 000 - 29 999
24 фев. 19:53 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Битола

SUZUKI SWIFT 1.6 TNG

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 95 000 - 99 999
24 фев. 13:45 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Битола

Шкода Октавија 2018 година 1.6 тди 115 кс

14 490 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
23 фев. 13:10 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Битола

Renault Megane 2014 1.5dci NAVI

7 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 10:16 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA GTC 1.7CDTI 101KS. FACELIFT (COSMO)

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 10:16 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Битола

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0TDI 140KS. 6 BRZINI (4 MOTION)

8 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 10:15 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Битола

FORD FIESTA 1.25 75KS. REDIZAJN *118 500KM*

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
21 фев. 10:15 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA D 1.3CDTI 95KS. FACELIFT (COSMO)

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
21 фев. 10:14 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Битола

VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0TDI 110KS. (REG*SERVIS*NOVI GUMI)

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации