Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Виница

Acura , 1
Alfa Romeo , 12
Alpina , 1
Audi , 47
BMW , 38
Chevrolet , 1
Citroën , 26
Daewoo , 7
Daihatsu , 1
Fiat , 26
Ford , 40
Honda , 1
Hummer , 1
Hyundai , 3
Jaguar , 1
Jeep , 1
Kia , 7
Lada , 6
Lancia , 5
Mazda , 7
MG , 1
MINI , 1
Nissan , 5
Opel , 38
Peugeot , 23
Renault , 27
Rover , 6
Saab , 1
Seat , 16
Subaru , 2
Suzuki , 6
Toyota , 13
Volvo , 6
Yugo , 3
Zastava , 5

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Виница , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Виница или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 септ. 15:40 Автомобили , Виница

Голф 4

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 19:11 Автомобили , Виница

VW Golf 5 plus 2005

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 15:50 Автомобили , Виница

Mazda 323

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
15 септ. 12:25 Автомобили , Виница

Audi A6 2.7TDI / 190KS

11 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
08 септ. 19:48 Автомобили , Виница

Se prodava gip vo ekstra sostojba.

2 600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
06 септ. 15:50 Автомобили , Виница

Se prodava

3 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
01 септ. 14:58 Автомобили , Виница

Mercedes Benz ML 320 cdi

14 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
12 авг. 19:55 Автомобили , Виница

Suzuki dobro socuvano so vgraden plin

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
08 авг. 03:55 Автомобили , Виница

Se prodava Toyota Corolla

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 17:32 Автомобили , Виница

Se prodava Toyota Corolla

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 00:47 Автомобили , Виница

Epica

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 13:05 Автомобили , Виница

VW Golf 7 2.0 150ks 2014

12 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 17:08 Автомобили , Виница

Renault Espace 1.9 dci

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
11 јул. 10:52 Автомобили , Виница

Suzuki vo dobra sostojba

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
05 јул. 18:50 Автомобили , Виница

Alfa Romeo 147

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
04 јул. 22:54 Автомобили , Виница

Zastava 101

700 ЕУР

Година: 1987
Километража: 95 000 - 99 999
28 јун. 09:44 Автомобили , Виница

Alfa Romeo 145

10 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
23 јун. 13:46 Автомобили , Виница

Mercedes-Benz E280 2008

7 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
21 јун. 11:38 Автомобили , Виница

Bmw-320

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 10 000 - 14 999
21 јун. 08:06 Автомобили , Виница

Seat ibiza

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
20 јун. 17:17 Автомобили , Виница

Trsino-Vinica

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 10 000 - 14 999
15 јун. 12:35 Автомобили , Виница

Acura RL

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
04 јун. 16:12 Автомобили , Виница

Seat Ibiza 1.4tdi

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
03 јун. 01:40 Автомобили , Виница

Zastava 750 zacuvano zdravo

32 000 МКД

Година: 1982
Километража: 50 000 - 54 999
01 јун. 19:08 Автомобили , Виница

Fiat Bravo 1.9 Multijet 120ks

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
31 мај 02:28 Автомобили , Виница

Bmw 320d 2.0

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
25 апр. 17:54 Автомобили , Виница

Volkswagen Golf TDI

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 16:14 Автомобили , Виница

Prodavam vw cena fix

3 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
10 апр. 12:08 Автомобили , Виница

Peugeot 307 HDI 2004

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 11:05 Автомобили , Виница

Toyota Land Cruiser V8 4.5 D-4D Executive 5p.

25 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
25 мар. 19:30 Автомобили , Виница

Ford Fiesta 2005

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
24 мар. 19:54 Автомобили , Виница

Ford Fiesta 2005

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
20 мар. 13:22 Автомобили , Виница

TOYOTA AURIS 2.0/D 2008

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 14:02 Автомобили , Виница

Hummer H2 2008

34 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
05 мар. 22:59 Автомобили , Виница

Mercedes-Benz ML 320 bluetec

13 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 18:37 Автомобили , Виница

Land Rover Freelander

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
25 фев. 04:23 Автомобили , Виница

Mercedes-Benz GLK 350 CDI AMG Paket 2013

22 000 МКД

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 06:07 Автомобили , Виница

Mini Cooper 2007 benzinec

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
30 дек. 12:44 Автомобили , Виница

Peugeot 207 1.4 hdi 2007

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
25 дек. 11:52 Автомобили , Виница

Suzuki Grand Vitara 2007

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 дек. 22:00 Автомобили , Виница

Mercedes GLK220CDI 4matic

15 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 07:34 Автомобили , Виница

Opel Insignia 4x4

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 01:29 Автомобили , Виница

Seat Ibiza 1.4 2004

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
20 ноем. 13:15 Автомобили , Виница

Fiat Stilo 1.4

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
26 окт. 08:11 Автомобили , Виница

Mercedes-Benz C 220 CDI

4 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
26 окт. 00:53 Автомобили , Виница

Mercedes-Benz C 220 CDI

4 750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
24 окт. 18:10 Автомобили , Виница

Opel Corsa 1.2

6 200 МКД

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
11 окт. 01:07 Автомобили , Виница

VW Golf 5 2004

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 00:27 Автомобили , Виница

Alpina B5

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Виница не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации