Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!15 окт. 15:16
Link:
, ,

Se izdava namesten stan vo Kisela Voda

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
26 окт. 21:39
Link:
, ,

Se izdava nov celosno ureden stan vo naselba Vodno

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 16:27
Link:
, ,

For rent downtown apartment with a fantastic view

440 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90
Денес 16:21 , ,

Stan vo Aerodrom komplet namesten

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 16:16 , ,

Dvosoben stan vo Karpos 4

Број на соби: 2
Денес 16:11 , ,

Garsonjera namestena vo prizemna kuka so poseben vlez

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 16:08 , ,

Se izdava luksuzen stan so dve spalni vo centarot na gradot

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 15:47 Агенција за недвижности , ,

Se iznajmuva odlicen stan Mlecen -2spalni

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Денес 15:47 ,

Se izdava stan vo centar na Stip

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Денес 15:31 , ,

Se izdava stan za studenti vo Centar

Број на соби: 3
Денес 15:29 , ,

Se izdava stan pogoden i za kancelarija

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 15:26 ,

Se izdava dvosoben stan

Број на соби: 3
Денес 15:18 , ,

Se izdava dvosoben stan vo Crnice

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
Денес 15:04 , ,

SE IZDAVA STAN VO BARDOVCI ODLICNA LOKACIJA

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Денес 15:03
Link:
, ,

Se izdava celosno opremen stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
Денес 15:02 , ,

Se izdava stan novogradba naselba Radisani

110 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 14:54 , ,

Se izdava deloven prostor

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 14:44 , ,

Luksuzno opremen nov stan 51m2 Pedagoska

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:42 , ,

Se iznajmuva luksuzno namesten stan

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 14:34 , ,

Ekstra stance kompleks MI-DA

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:32 , ,

Se izdava stan od 42m2 vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:28 , ,

Stan do Zebra

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 14:27 , ,

Se izdava kompletno namesten dvosben stan

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:26 , ,

Se izdava namesten stan vo Karpos 3 Leptokarija

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 14:21 , ,

Se iznajmuva dupleks vo strog Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:14 , ,

Nov moderen stan kraj na Vlae pocetok na Gorce

190 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 14:09 , ,

Se iznajmuva trosoben stan od 80m2 vo Centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 13:53 , ,

Se izdava stan moderno namesten vo Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:53 , ,

Se iznajmuva stan vo Crnice pozadi Reptil Market

Број на соби: 4
Површина: 100

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации