Македонски | Shqip | English |

Огласи за продавање на станови

Продажба на станови - голем избор на станови со слики, цена и опис на Пазар3.мк. Погледнете ги сите огласи - на Пазар3 се продаваат станови за сечиј вкус! Можноста за филтрирање на огласите по локација, цена и сл. дополнително ја оленува Вашата потрага при купувањето на стан.

Денес 07:48
Линк
, ,

Strog centar do Sobranie

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
25 ноем. 20:28
Линк
, ,

Se izdava ekskluziven stan

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50

Денес 13:31 , ,

Prazen stan od 51m2 vo Karpos

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:29 , ,

Se izdava luksuzno namesten stan na plostad

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:28 , ,

Stan do Zebra

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 13:27 , ,

Se izdava kompletno namesten dvosben stan

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:23 ,

Se izdava stan na podolg period vo Ohrid

Број на соби: 2,5
Денес 13:21 , ,

SE IZDAVA STAN VO STROG CENTAR DUPLEKS

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:18 ,

Stan vo Bitola

Број на соби: 2,5
Денес 13:15 , ,

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 13:10 , ,

Se izdava stan za deloven prostor vo strog centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:09 , ,

Stan za iznajmuvanje na Bulevar Koco Racin

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 12:56 , ,

Stan do Josip Broz Tito

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 12:53 , ,

Se izdava stan moderno namesten vo Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:50 , ,

SE IZDAVA TROSOBEN STAN OD 120m2

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 12:50 , ,

Se izdava stan vo strog centar na Skopje

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:45 , ,

Kompletno namesten stan Bunjakovec Centar 39m2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 12:43 , ,

Se izdava dvosoben stan vo strog centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:40 , ,

Se izdava stan kaj Nova Zeleznicka

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 12:30 , ,

New York apartment Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 12:28 , ,

Izdavam garsonjera vo kapishtec

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Денес 12:01 , ,

Se izdava stan vo Centar na Skopje

14 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40

Станови огласи

Пазар3 е најголемиот огласник за станови во Македонија, каде се врши продажба на станови од физички лица, агенции за недвижности и претпријатија како Adora градба, Diamond станови, Bortas станови, Cevahir Sky City, Atlantis станови Велес, и други. 

 

Продажба на станови од претпријатија

Со селектирање на опцијата Претпријатија, или пребарување со клучни зборови "Нови станови" може да ги погледнете огласите за продажба на нови станови, станови во изградба и становите кои се продаваат од страна на агенциите за недвижности.

На Пазар3 се продаваат станови од BISI центар Скопје, Lychnidos Residence II Охрид, Garden Inn станови Скопје, Golden Art станови Скопје и други.  

 

Продажба на станови од физички лица  

Купувањето на стан од физичко лице, односно купување на стан директно од сопственикот на станот, е начин да ги избегнете трошоците за посредување, меѓутоа од друга страна, подготовката на целосната документација останува на Ваша одговорност.

 

Без разлика дали Ве интересираат станови со помала квадратура или поголеми станови, Пазар3 нуди голем избор, па сигурно ќе најдете стан во Скопје, Охрид, Битола, Тетово, Куманово, Гостивар или некоја друга локација во Македонија.

 
Кон почеток