Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Shkup

Opel , 49
Peugeot , 31
Seat , 19
Audi , 15
BMW , 15
Ford , 15
Fiat , 13
Renault , 13
Citroën , 9
Kia , 7
Hyundai , 4
Škoda , 3
Honda , 2
Jeep , 2
Chevrolet , 1
Jaguar , 1
Nissan , 1
Toyota , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polo , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: polo | Të gjitha | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Pri 19:25
Линк
, ,

Се продава VW POLO GTI

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 11:06 Shitorja , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI UNIKAT UVOZ GERMANIA

6 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:05 Shitorja , ,

VW GOLF 1.6TDI 77kw UNIKAT UVOZ GERMANIA

7 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:16 , ,

TOJOTA 2003 POLO I F.FOKUS DIZEL SO KLIMA

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:01 , ,

VW Polo 1.4 benzin 2002

2 399 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:21 Shitorja , ,

OTKUP NA KOLI VOZILA PLAKAM VEDNAS

500 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 09:00 Shitorja ,

VW POLO 1.2 TDI 2013 FUL OPREMA ODLICNO

5 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 00:51 , ,

TOJOTA 2003 F. FOKUS I POLO DIZEL REG. SO KLIMA

2 500 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:03 , ,

VW Polo 1.4

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Pri 13:16 ,

VW POLO 1.2TDI 55KW FULL OPREMA BLUEMOTION 2013 SERVISIRANO

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Pri 10:52 , ,

VW POLO 1.4 tdi bluemotion

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 21:52 , ,

VW Polo

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 19:25
Линк
, ,

Се продава VW POLO GTI

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Pri 17:39 , ,

VW Polo cllasic

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 16:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 09:39 Shitorja , ,

VW POLO 1.6 TDI UNIKAT (AUTO ZVEKI)

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 09:33 Shitorja ,

OPEL CORSA D 1.4 benz FULL NOVO AVTO NIKI UNIKAT

3 790 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 01:44 ,

Renault Grand Scenic 1.5dci ´7 sedista

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 17:24 , ,

VW Polo 1.6 TDI 90ks 2010 SERVISNA 154.253km

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 17:16 Shitorja ,

New Seat Ibiza 1.0 benzin 75ks style 2018

8 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Pri 03:06 ,

Opel Corsa 1.0 benzin

2 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Pri 17:36 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.4 tdi 75ks ambient 2016

7 190 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Pri 10:12 Shitorja ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 10:11 Shitorja ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

2 899 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Pri 10:13 Shitorja ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI FULL UNIKAT -11 AVTO NIKI

4 790 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 01:45 , ,

Vw Polo Fox 1.2 12v 10.2008g odlicna sostojba

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj polo | Të gjitha | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Слични пребарувања

Polo polo polo Polo Polo polo polo polo polo polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione