Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Shkup

Audi , 981
Opel , 45
Peugeot , 23
BMW , 19
Renault , 17
Ford , 10
Citroën , 9
Fiat , 7
Hyundai , 4
Seat , 4
Kia , 3
Škoda , 3
Honda , 2
Nissan , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi A4 , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Audi A4 | Të gjitha | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

05 Maj 10:23
Link:
Shitorja , ,

Audi A4 2.0tdi 2xSLine 2016

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:45
Link:
, ,

Audi a4 2.0tdi 140ks

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 21:36 , ,

AUDI A4 2.7

12 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:35 , ,

Audi A4 -02 1.9 tdi 131ps

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:45
Link:
, ,

Audi a4 2.0tdi 140ks

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 05:24 , ,

Audi A4 vo top sostojba

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:59 , ,

Audi A4

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:57 , ,

Audi A4 karavan -01 dizel

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:08 , ,

Audi A4 1.9 tdi 131ps

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:33 ,

Audi A4 2.7 TDI

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:00 , ,

Audi A4 2.0 TDI so 56000km

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 17:33 Shitorja , ,

Ford Focus 1.6 TDCI perfektna uvoz od Holandija

6 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:46 , ,

Audi A4 s-line

5 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:32 , ,

Audi A4 2.0 143k Sline -09

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:18 , ,

Audi A4

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:28 Shitorja , ,

OPEL MOKKA 1.7CDTI 92KW PERFEKTNA

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:27 Shitorja , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI UNIKAT UVOZ GERMANIA

6 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:44 Shitorja , ,

Skoda Yeti 2.0 tdi perfektna Avto Miro

8 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:29 Shitorja , ,

Renault Scenic 1.5 dci navigacija Avto Miro

7 990 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:18 Shitorja ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 12:18 Shitorja , ,

OTKUP NA KOLI VOZILA PLAKAM VEDNAS

500 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 10:33 Shitorja , ,

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 110KS COSMO PERFEKTNA

4 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:33 Shitorja , ,

VW GOLF 1.6TDI 77kw UNIKAT UVOZ GERMANIA

7 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:31 Shitorja , ,

Audi A4 2.0tdi AutoMilano 6meseci garancija

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:21 Shitorja , ,

Audi A4 Allroad 2.0tdi AutoMilano 6meseci garancija

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:19 Shitorja , ,

Audi A4 2.0tdi AutoMilano 6meseci garancija

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 01:10 , ,

Audi A4 2.0TDI 143ks -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 22:12 , ,

Peugeot Partner -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 20:17 , ,

Audi A4 TDI 2.5 -03 120kw 163 KS Perfektno

4 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 20:17 , ,

Audi A4 V6 2.5 kraj 120 kw 163 KS

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 17:04 ,

Mercedes-Benz cls 320 cdi moze zamena

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 16:20 , ,

Audi Quattro 3.0

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Maj 14:18 Shitorja , ,

Izbor na germanski avtomobili Avto Miro

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Maj 12:51 , ,

Audi A4 -02 1.9 tdi 131ps

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 12:26 Shitorja , ,

Audi A4 2.0 tdi 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 11:57 , ,

Audi A4 2.0 tdi

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 08:55 Shitorja , ,

Audi A4 2.0 tdi allroad 4x4 dsg 7 brzini 177ks

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 08:53 Shitorja ,

Audi A4 2.0tdi 177ks allroad 4x4 avtomatik dsg

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 01:25 , ,

Audi A4

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 19:56 , ,

Audi A4 3.0 tdi 2015 allroad

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 16:54 Shitorja , ,

Audi A4 2.0tdi 2014 automatic

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 10:28 , ,

Audi A4 2.5 2002

1 610 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 10:23 Shitorja , ,

Audi A4 2.0tdi 2xSLine 2016

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 10:11 Shitorja , ,

Audi A4 2.5 TDI diesel

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Maj 14:27 , ,

AUDI A4 2.7 TDI V6 190 HP S-LINE F1 AVTOMATIK 8G

9 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 10:45 Shitorja ,

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTI.EURO 5.2010g.FULL.AVTO NIKI

4 890 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 10:44 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.4 benz.2008.UNIKAT NOVA AVTO NIKI

3 790 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Maj 20:00 Shitorja ,

Audi A4 2.0 tdi 105kw avtomatik 2010 god super

9 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 19:58 Shitorja ,

Audi A4 2.0 tdi 105kw s-line 2012 god ekstra

12 199 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 20:36 , ,

Audi A4 B7 2.0 Tdi 125kw Quattro S line

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Audi A4 | Të gjitha | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione