Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Shkup

Golf , 233
Passat , 118
T4 , 1
Amarok , 3
Beetle , 8
Bora , 1
Caddy , 3
CC , 3
Crafter , 1
Eos , 4
Fox , 3
Jetta , 6
Käfer , 1
LT , 1
Lupo , 7
Phaeton , 3
Polo , 57
Scirocco , 3
Sharan , 3
Tiguan , 8
Touareg , 17
Touran , 13
up! , 6
Vento , 3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Gush 13:51 , ,

VW Touareg

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 08:29 , ,

Passat

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 22:40 , ,

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION-2011

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 15:03 , ,

VW Passat 1.9tdi 110ps

1 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 10:20 , ,

Golf VI 2.0 tdi 140ks 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 10:20 , ,

VW Golf 7 Rline 2016 Fabrika

19 500 MKD

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Korr 15:39 , ,

VW Amarok

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 14:33 , ,

Volkswagen Up 1.0 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Korr 21:16 , ,

WV GOLF 3 1.9 TD 1995 GOD KLIMA FULL

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 18:07 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 15:44 , ,

VW EOS 2.0 TFSI 200 HP

5 500 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Korr 17:56 , ,

VW Passat 2018/2019 1.6 diesel

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Qer 15:24 , ,

Golf 5 1.9 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 12:28 Shitorja , ,

AMAROK 2.0 DSG 4MOTION 180PS HIGHLINE

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 09:34 , ,

Golf 3 1.9tdi 110ks.full oprema klima reg.zelen karton

1 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 15:03 , ,

Golf 3 1.9tdi 110ks.full oprema klima reg.zelen karton

1 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 21:32 , ,

Golf 3 1.9tdi 110ks.full oprema klima reg.zelen karton

1 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 13:35 , ,

VW Golf 3 1993

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 15:34 , ,

VW Amarok 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 23:32 Shitorja , ,

VW Golf 7 1.6tdi dsg automatic highline

18 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Maj 22:59 , ,

VW Polo 1.2 benzin 2012

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Maj 13:47 , ,

Volkswagen Fox 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 13:44 , ,

Volkswagen Fox 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 19:05 , ,

VW Golf 5 1.9 105ks 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 20:31 , ,

VW Golf 4 1.9tdi 110ks full oprema odlicno socuvan 2000

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 13:33 , ,

VW Golf 5 1.9 105HP ekstra socuvan

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 18:00 , ,

VW Jetta 1.6 TDI highline 2011 prv sopstvenik od Porsche

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Pri 16:04 , ,

VW Touran 2008 1.9TDI

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 20:28 , ,

VW Polo 6C1 1.0 2016

7 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 08:50 , ,

VW Polo Classic 1998 dizel

600 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 10:47 , ,

VW POLO 2009 god 1.4 benzin

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Shk 12:59 , ,

VW Golf 4 1.4 benzin 2001 max socuvan so full oprema

1 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 15:46 , ,

VW Tiguan 2010 dizel

10 999 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 13:49 , ,

VW Golf 5 2.0 TDI

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 13:48 , ,

VW Passat CC 2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Jan 15:15 Shitorja , ,

VW Passat CC 2.0 tdi

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 23:47 , ,

VW Passat cc 2.0tdi 140hp

10 000 EUR

18 Jan 12:03 , ,

VW Golf 6 1.6 tdi

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Dhj 12:55 , ,

VW Passat 1.9 TDI

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Nën 16:27 , ,

Volkswagen Passat CC

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 15:26 , ,

VW Golf 7 1.2 TSI bluemotion

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Nën 14:08 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 12:03 , ,

VW Golf 2017 1.6tdi

11 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Nën 21:24 , ,

VW Passat B6 vo odlicna sostojba

5 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Nën 16:44 , ,

VW Polo 1.2 TDI

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione