Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | Yugo

10 , 55
101 , 89
128 , 3
1300 , 8
1500 , 7
750 , 4
AR 55 , 18
Yugo 45 , 117
Yugo 55 , 194
Yugo 60 , 6
Yugo 65 , 14
Yugo Ciao , 1
Yugo In L , 15
Yugo Tempo , 42

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | Yugo | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 17:31 , ,

Yugo 55 coral

500 ЕУР

Година: 1991
Километража: 120 000 - 129 999
03 мај 12:32 ,

YUGO 55 od prv sopstvenik

800 ЕУР

Година: 1990
Километража: 120 000 - 129 999
18 апр. 20:50 , ,

Продавам Yugo 45

Година: 1990
Километража: 140 000 - 149 999
16 апр. 19:44 , ,

PRODAVAM YUGO 1.1 VO SUPER SOSTOJBA

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
10 апр. 18:42 , ,

prodavam yugo

400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 5 000 - 9 999
09 апр. 18:30 , ,

Yugo 55 sočuvano

Година: 1990
Километража: 65 000 - 69 999
28 мар. 18:16 ,

Se prodava yugo 45

350 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
20 мар. 18:58 ,

Jugo 55

450 ЕУР

Година: 1993
Километража: 25 000 - 29 999
18 мар. 08:50 , ,

Prodavam zaribano yugo 55 dobra skolka so prevod

7 000 МКД

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
19 фев. 21:44 ,

Yugo 55

13 000 МКД

Година: 1990
Километража: 25 000 - 29 999
01 фев. 13:32 , ,

JUGO FLORIDA PIKAP

750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 85 000 - 89 999
30 јан. 14:31 ,

Se prodava

111 ЕУР

Година: 2005
Километража: 50 000 - 54 999
27 јан. 09:56 , ,

Yugo EFI -03

500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 85 000 - 89 999
16 јан. 17:40 ,

Yugo 45 se prodava

250 ЕУР

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
16 јан. 12:07 , ,

jugo 45 zolto

400 ЕУР

Година: 1992
Километража: 55 000 - 59 999
16 јан. 11:39 , ,

jugo 55 zeleno

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
16 јан. 11:27 , ,

Југо 55ка бордо

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 95 000 - 99 999
16 јан. 11:27 , ,

продавам југо 45 бело

450 ЕУР

Година: 1992
Километража: 100 000 - 109 999
16 јан. 10:59 , ,

Prodavam Yugo Florida bordo boja

450 ЕУР

Година: 1991
Километража: 90 000 - 94 999
16 јан. 10:07 , ,

Југо флорида бела 92

Година: 1992
Километража: 170 000 - 179 999
16 јан. 10:07 , ,

Југо Флорида црвена

Година: 1999
Километража: 65 000 - 69 999
16 јан. 10:06 , ,

Jugo Florida crvena 95

150 ЕУР

Година: 1995
Километража: 80 000 - 84 999
16 јан. 09:30 , ,

PRODAVAM JUGO FLORIDA

Година: 2000
Километража: 70 000 - 74 999
07 јан. 05:47 , ,

jugo.koral.55

200 ЕУР

Година: 1990
Километража: 20 000 - 24 999
24 дек. 15:07 , ,

Продавам Југо Флорида

Година: 1998
Километража: 75 000 - 79 999
22 дек. 19:44 ,

Yugo 2008 GODINA BENZIN KAKO NOVOO!!

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
17 дек. 21:57 , ,

yugo 1.6 90kw

1 300 ЕУР

Година: 1993
Километража: 5 000 - 9 999
10 дек. 19:41 , ,

Yugo 1.1i 2002god.so 74.000km.fabrika

899 ЕУР

Година: 2002
Километража: 70 000 - 74 999
09 дек. 18:15 ,

Се продава Yugo 45.

400 ЕУР

Година: 1990
Километража: 60 000 - 64 999
29 ноем. 20:48 , ,

YUGO VO ODLICNA SOSTOJBA

750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 60 000 - 64 999
24 ноем. 20:08 , ,

Prodavam Yugo Tempo 1.1

650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 80 000 - 84 999
24 ноем. 15:28 , ,

Yugo 55 1.3 -03

800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 70 000 - 74 999
19 ноем. 04:05 ,

JUGO 11I. 2004G PLIN ATEST

25 000 МКД

Година: 2004
Километража: 55 000 - 59 999
16 ноем. 21:58 , ,

Se prodava yugo

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 100 000 - 109 999
08 ноем. 08:02 ,

Yugo 55 -03

Година: 2003
Километража: 35 000 - 39 999
23 окт. 17:30 , ,

PRODAVAM JUGO FLORIDA PIKAP

Година: 1998
Километража: 85 000 - 89 999
01 окт. 23:49 , ,

Yugo 1.1i so 60.000km.socuvano kako od fabrika

850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 60 000 - 64 999
01 окт. 20:41 , ,

Yugo 45

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
01 окт. 19:25 ,

Se prodava Yugo 45

550 ЕУР

Година: 1990
Километража: 65 000 - 69 999
21 септ. 00:31 ,

Yugo 2008 GODINA ITNOOO!

1 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
19 септ. 14:02 , ,

Yugo koral in prv sopstvenik

1 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 30 000 - 34 999
12 септ. 19:38 , ,

Se prodava jugo vo odlicna sostojba!!

Година: 2006
Километража: 35 000 - 39 999
08 септ. 00:43 ,

Se prodava cena po dogovor

Година: 1991
Километража: 55 000 - 59 999
08 септ. 00:29 , ,

YUGO za prodazba

990 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 55 000 - 59 999
07 септ. 15:47 , ,

Se prodava YUGO

990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 55 000 - 59 999
21 авг. 00:38 ,

Се Продава Yugo Koral 55 Бензин/Плин

25 000 МКД

Година: 1991
Километража: 5 000 - 9 999
20 авг. 12:03 , ,

Yugo Koral 65

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
08 авг. 09:15 Претпријатие , ,

Yugo 55

Година: 1995
Километража: 80 000 - 84 999
06 авг. 14:46 , ,

Yugo 55 -91

800 ЕУР

Година: 1991
Километража: 70 000 - 74 999
25 јул. 13:33 , ,

prodavam yugo tempo

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 75 000 - 79 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | Yugo | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации