Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гевгелиjа

Acura , 2
Alfa Romeo , 16
Alpina , 1
Audi , 89
BMW , 55
Chevrolet , 5
Chrysler , 2
Citroën , 35
Dacia , 9
Daewoo , 8
Dodge , 3
Fiat , 60
Ford , 81
Honda , 8
Hyundai , 15
Jeep , 1
Kia , 8
Lada , 8
Lancia , 4
Mazda , 12
MINI , 2
Nissan , 13
Opel , 153
Peugeot , 70
Porsche , 2
Renault , 81
Rover , 4
Saab , 2
Seat , 18
Škoda , 15
Smart , 1
Subaru , 1
Suzuki , 5
Toyota , 11
UAZ , 2
Volvo , 7
Yugo , 5
Zastava , 6

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 мај 20:01
Линк
Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

LAND ROVER / RANGE ROVER EVOQUE PRICE 21000

21 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 13:27 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

MERCEDES-BENZ GLE 350 d Coupe

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
28 мај 10:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Volkwagen Passat 2.0 TDI

5 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 03:01 Автомобили  ·  Audi  ·  100  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Audi 100

Година: 1992
Километража: 5 000 - 9 999
27 мај 02:59 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Opel astra

1 150 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 13:50 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Opel astra

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 09:30 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  Bipper  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Peugeot Bipper 1.4HDI

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 09:29 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Peugeot Expert 1.6HDI

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 09:26 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Fiat Panda 1.2i

2 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 09:25 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Opel Vivaro 1.6CDTI BITURBO

Година: 2015
Километража: 350 000 - 399 999
13 мај 09:19 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  Boxer  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Peugeot Boxer 2,2HDI

9 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 350 000 - 399 999
13 мај 09:16 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Opel Vivaro 2.5CDTI

7 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 09:15 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Caddy 1.6 TDI

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 400 000 - 449 999
13 мај 09:15 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Combo  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Оpel Combo 1.3 CDTI

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 09:12 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Caddy 2.0SDI

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
12 мај 18:36 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Audi A6 2.0 TDI 177 hp

24 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 10:31 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes C220 Exclusive

25 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
04 мај 15:47 Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Audi a7 3.0tfsi 400hp

21 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
02 мај 22:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Golf 6 plus

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 16:51 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Honda Civic 1400 kubika 55 kw

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
02 мај 16:48 Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Prodavam honda civic 1400 kubika 55 ke

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
17 апр. 19:51 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

CITROEN C3 1.4HDI

4 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
07 апр. 15:17 Автомобили  ·  BMW  ·  X4  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

BMW X4 2.0d

16 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
30 мар. 22:38 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Opel Corsa C 1.3 CDTI

2 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 09:16 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mazda 3 2007

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
30 мар. 09:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Volkswagen Passat B6 2007 2.0 TDI

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 400 000 - 449 999
18 мар. 20:57 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava Mercedes A180 CDI 2013

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
15 мар. 20:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

SE PRODAVA PASSAT B6 2009 2.0

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 14:10 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

VW Volkswagen Polo 1.4TSI

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
14 мар. 19:55 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Audi A4

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 19:15 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Audi A4

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 00:01 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Fiat Ducato 11Q 2.0MJ

8 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 18:28 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Audi a6 c6 3.0 2005

6 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 11:19 Автомобили  ·  Toyota  ·  Tundra  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Toyota Tundra 4x4 2004

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
29 јан. 23:37 Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Citroen C5 x7 tourer

8 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 12:20 Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Nissan Qashqai 1.5dCI 110ks (2013)

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
17 јан. 10:02 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Caddy 2007

1 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 14:16 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mazda 3 2006

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
12 јан. 14:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Volkswagen Passat B6 2007 2.0 TDI

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 400 000 - 449 999
11 јан. 04:02 Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Porsche CAYENNE 3.0-333 4, Automat

14 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
04 јан. 12:14 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

VW Polo 2008 benzinec

500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 дек. 21:21 Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava AUDI A7

21 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
24 дек. 23:30 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Itno se prodava - Chevrolet Kalos 1.2 Plin/Benzin 53kw/72hp

2 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
16 дек. 13:35 Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Audi Q5 s-tronic 2014

23 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
12 дек. 17:11 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Golf 5

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
12 дек. 09:34 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Felni

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
07 дек. 02:33 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes Benz E280 avtomatik 2005

6 500 МКД

Година: 2005
Километража: 400 000 - 449 999
05 дек. 16:27 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Audi A4 dizel 1996

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 45 000 - 49 999
04 дек. 13:48 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz CLS 350

18 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
03 дек. 13:08 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Audi A4

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации