Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Fiat

124 , 5
126 , 16
130 , 4
131 , 3
500 , 51
500C , 3
500L , 6
Barchetta , 4
Brava , 134
Bravo , 307
Coupe , 8
Croma , 59
Doblo , 320
Ducato , 34
Fiorino , 36
Grande Punto , 360
Idea , 34
Linea , 74
Marea , 78
Multipla , 38
Palio , 28
Panda , 89
Punto , 1243
Punto Evo , 31
Qubo , 15
Scudo , 39
Sedici , 27
Seicento , 62
Stilo , 362
Strada , 1
Tempra , 47
Tipo , 122
Ulysse , 58
Uno , 118

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Fiat | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

03 Mar 20:39
Link:
, ,

Tri komercijalni vozila Fiat Fiorino

8 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 11:10
Link:
, ,

Fiat Linea 2009 benzin

3 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Dje 20:52 ,

Fiat Punto 3 1.2 44kw benzin i plin

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 20:39 ,

Fiat Doblo 1.4 benzin i plin moze zamena

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 Shitorja ,

Fiat Panda 1.2 LPG klima prv sopstvenik

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 17:47 Shitorja , ,

Fiat Grande Punto Evo 1.2 2011 Mobil Stef

3 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:43 Shitorja , ,

Fiat Punto TNG 2018 neuvezeno od prv sopstvenik

7 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:43 ,

Itno se prodava fiat punto 1.9 jtd

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:57 Shitorja ,

Fiat Grande Punto 1.3JTD avtomatik tiptronik

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:57 ,

Fiat Punto 1.2 pominato samo 24. 600 km

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:10
Link:
, ,

Fiat Linea 2009 benzin

3 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Maj 19:28 , ,

Fiat Punto 1.2 8v 2000 registrirana

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 15:29 ,

Fiat Stilo 1.8

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 14:53 , ,

Fiat Grande Punto 1.9 mjet 2007

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 13:47 , ,

Fiat Bravo 1.9

55 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 13:09 , ,

Fiat Punto 1.2 motor 2000

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 09:14 , ,

Fiat 500 1.2 longue full oprema

4 599 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Maj 09:11 Shitorja ,

Fiat Grande Punto 1.4 benzin 95ks 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 07:32 Shitorja ,

Fiat Doblo Maxi 1.3 dizel 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Maj 23:56 , ,

Fiat Palio 1.7 dizel

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 23:10 Shitorja , ,

Fiat Qubo 1.4 benzin 2011/12god full odlicen

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Maj 22:43 , ,

Fiat Punto 1.3 Jtd uvezena od Svajcarija

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 15:44 ,

Fiat Bravo 1,9jtd 2007 88kw

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 15:24 Shitorja ,

Fiat 500 1.3jtd panorama moznost na rati 2010

5 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 14:32 , ,

GP 1.3mjet 90hp sport

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 12:33 , ,

Fiat Punto 1.9 JTD

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 11:58 , ,

Fiat punto 2

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 11:14 Shitorja ,

Fiat Linea 1.4 petrol 78ks emotion 2016 moze na lizing

5 490 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Maj 21:54 , ,

Fiat punto 2

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 19:45 , ,

FIAT PUNTO 1.2

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 12:39 , ,

FIAT PUNTO EVO 1.4 I -BENZIN- 57KW CNG FABRICKI FULL OPREMA

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 09:33 Shitorja , ,

Fiat Bravo 1.6 mjet 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 09:26 Shitorja , ,

Fiat Grande Punto 1.3D mjet 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 18:53 , ,

Fiat Grande Punto 1.3mjet 2010 euro 5

4 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 11:35 , ,

Fiat Punto 1.2 44kw 2008 kako novo

2 750 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Maj 10:09 , ,

Fiat Punto 1.3mjet 2005 sport

2 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 23:16 , ,

Fiat Linea vo odlicna sostojba

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Maj 23:16 Shitorja ,

Fiat Doblo 1.9jtd 2006 A.C. Avto Alex

3 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 18:59 ,

Fiat Linea 1.3 multi jet prv gazda

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Maj 15:50 , ,

Fiat Lancia Y

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 11:43 Shitorja ,

Fiat Bravo 1,9 JTD A.C. Avto Alex

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 11:36 Shitorja ,

Fiat Doblo 1.6 mJET 2011 Euro 5 A.C. Avto Alex

7 790 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 09:24 Shitorja , ,

Fiat Fiorino Qubo 1.4benzin metan AutoMilano garancija

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 09:21 ,

Fiat 500S 0.9 TwinAir

8 200 MKD

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Maj 09:14 Shitorja , ,

Fiat Florino Qubo 1.3 mjet 75ks 2010 moze zamena

4 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Maj 15:12 Shitorja , ,

Fiat 500 C Cabrio Twinair Turbo 85ks

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Maj 09:36 Shitorja ,

Punto Evo 1.3 mjet 90ks 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 18:22 , ,

Fiat Panda 1.2 benzin so atest plin 2008

2 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Maj 17:23 , ,

Fiat Punto Evo 1.4 atest plin 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 12:55 ,

Fiat Ducato 2.3 Hdi 7 Sedista Kamjoneta Doka

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione