Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | Telefona celular | Asus

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Telefona celular | Asus | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

28 Maj 09:53 Telefona celular  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Strumicë

650

40 000 EUR

01 Nën 12:10 Telefona celular  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Veles

Asus Rog 5

30 000 MKD

09 Nën 00:54 Telefona celular  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Saraj

Miner

800 EUR

29 Tet 13:10 Shitore Telefona celular  ·  Asus  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Asus Memopad HD7

4 890 MKD

24 Qer 22:32 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 3  ·  Kumanovë

Asus Zenfone 520kl

9 000 MKD

16 Dhj 20:17 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 3  ·  Manastir

Mobilen Asus

8 000 MKD

08 Dhj 15:05 Telefona celular  ·  Asus  ·  Google Nexus 7  ·  Shkup  ·  Karposh

Asus Pegasus

8 500 MKD

20 Sht 17:01 Telefona celular  ·  Asus  ·  Google Nexus 7  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Asus Nexus 7

7 000 MKD

29 Dhj 18:54 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 2 Laser  ·  Kumanovë

Asus Zenfone Go 5.5

190 EUR

03 Qer 20:58 Telefona celular  ·  Asus  ·  Google Nexus 7  ·  Shkup  ·  Çair

Asus Google Nexus 7

4 000 MKD

24 Pri 13:25 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 2 Laser  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Asus Zenfone Selfie

6 000 MKD

05 Nën 00:37 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 2 Laser  ·  Sveti Nikollë

Asus Pegasus 2 Plus X550 3GB/16GB LTE Dual SIM Gol

10 300 MKD

03 Tet 19:20 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 2 Laser  ·  Shkup

NOV ASUS Zenfone2 EXTRA CENAA

10 500 MKD

13 Qer 12:45 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 2 Laser  ·  Prilep

Asus Zenfone 5

6 000 MKD

20 Dhj 13:33 Telefona celular  ·  Asus  ·  Zenfone 2 Laser  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Dual Sim Asus ZE500KL

12 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Telefona celular në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Asus | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione