Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 11:12 Të tjera , Shkup , Gazi Babë

Maska detska soba

250 EUR

29 Jan 14:35 Të tjera , Shkup

Lulaski za uzivanje

350 EUR

29 Jan 05:37 Të tjera , Shkup , Saraj

Euro paleti

26 Jan 21:24 Të tjera , Shkup

Prodavam LULASKI

350 EUR

24 Jan 17:12 Të tjera , Shkup , Centar

Radijator za parno

3 000 MKD

24 Jan 10:09 Të tjera , Gostivar

Bukov parket

12 EUR

24 Jan 08:09 Të tjera , Shkup , Aerodrom

Mebel

5 000 MKD

19 Jan 09:18 Të tjera , Shkup , Çair

mebel za hodnik

3 000 MKD

16 Jan 13:57 Të tjera , Shkup , Centar

Fotelja na spustanje nova

7 000 MKD

13 Jan 19:17 Të tjera , Shkup , Centar

Прочистувач за вовздух

2 000 MKD

09 Jan 14:18 Të tjera , Shkup , Centar

Se Prodava Tenda

17 000 EUR

09 Jan 13:07 Të tjera , Kriva Pallankë

Drzac za palta Vasagle

1 999 MKD

07 Jan 22:23 Të tjera , Shkup

Vnatresni skali

40 000 MKD

06 Jan 19:57 Të tjera , Shtip

Biro/rabotna masa

6 800 MKD

05 Jan 19:49 Të tjera , Kumanovë

Се продава

550 EUR

05 Jan 10:40 Të tjera , Gostivar

Vitrine per embelsira

1 300 EUR

04 Jan 15:23 Të tjera , Shkup , Kisella Voda

Komplet mebel

04 Jan 12:42 Të tjera , Kriva Pallankë

Dzidni polici Vasagle

1 900 MKD

27 Dhj 14:30 Të tjera , Shkup , Aerodrom

Tenda so sirina 225cm

6 000 MKD

19 Dhj 09:29 Të tjera , Tetovë

Masa kako nova

150 EUR

17 Dhj 17:59 Të tjera , Tetovë

Masa kako nova

150 EUR

16 Dhj 11:51 Të tjera , Shtip

Novogodisna elka povolno

3 000 MKD

11 Dhj 15:52 Të tjera , Shkup

SINGER MASINA ZA SIENJE RETRO

400 EUR Price Reduced

08 Dhj 12:31 Të tjera , Kumanovë

Се продава

550 EUR

06 Dhj 09:28 Të tjera , Shkup

Mnogu socuvan sank

18 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione