Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Citroën

2 CV , 2
AX , 39
Berlingo , 416
BX , 5
C1 , 76
C2 , 110
C3 , 606
C4 , 523
C5 , 278
C6 , 11
C8 , 33
C-Crosser , 9
C-Elysée , 12
CX , 3
DS , 2
DS3 , 15
DS4 , 24
DS5 , 5
Evasion , 8
GSA , 2
Jumper , 27
Jumpy , 21
Nemo , 31
SAXO , 173
Visa , 3
Xantia , 94
XM , 6
Xsara , 292
ZX , 77

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Citroën | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 мар. 17:19
Линк
Автомобили , Струга

Citroen C4 perfektna sostojba 1.6 HDI

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 07:20
Линк
Автомобили , Скопjе , Карпош

Се продава Citroen DS3

6 750 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999

Денес 09:29 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen DS4 1.6hdi AutoMilano 6meseci garancija

9 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C4 Cactus 1.6hdi AutoMilano 6meseci garancija

10 850 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C4 Cactus 1.6hdi AutoMilano 6meseci garancija

11 850 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 09:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C4 Picasso 1.6hdi AutoMilano 6meseci garancija

5 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Berlingo 1.6HDI 66kw uvoz Germanija

7 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Citroen Berlingo 2.0hdi dizel 66kw 90ks

1 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:42
Линк
Автомобили , Куманово

Citroen C4 2006 dva kluca

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:05 Претпријатие Автомобили , Кочани

Citroen C3 Societe 1.6 bluehdi 100hp feel navi

9 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:51 Претпријатие Автомобили , Кочани

Citroen C3 1.5 bluehdi 102hp feel

10 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C4 1.6 e-HDi Business unikat

7 199 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:07 Автомобили , Скопjе , Аеродром

CITROEN C4 1,4 2006 GOD FUL OPREMA PLIN OD MKD

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:59 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen C3 1.1 benz full unikat novo A Niki

5 490 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
26 мар. 22:25 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen C3 1.1 benzin 2010 klima ates plin full

3 299 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
26 мар. 19:44 Автомобили , Скопjе , Карпош

Citroen DS5 Automatic Hybrid 200ks

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
26 мар. 17:19
Линк
Автомобили , Струга

Citroen C4 perfektna sostojba 1.6 HDI

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 17:11 Автомобили , Тетово

Odlicen Citroen Xsara 1.9 Dizel 1999 Registriran Zelen Karto

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 15:54 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C3 Picasso

4 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
25 мар. 13:35 Претпријатие Автомобили , Битола

Citroen C4 Grand Picasso sedum sedista 1.6hdi registrirana

3 599 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
25 мар. 11:31 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen Nemo 1.4 hdi 2010god Avto M&S

5 190 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
25 мар. 10:39 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen C4 Pikaso 1.6 benzin ekstra

9 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
25 мар. 10:38 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen C3 1.2 benzin 80KW 2016

6 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
25 мар. 10:31 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C3

3 250 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
25 мар. 09:58 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen c2 automatic VTR

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
25 мар. 08:37 Претпријатие Автомобили , Битола

Citroen C5 1.6HDI 109ks exclusive

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 21:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

CITROËN C3 2014 1.4HDI AUTOBERN

6 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
24 мар. 21:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen C4 Picasso 1.6hdi avtomatik 2011 Avtobanda

6 199 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
24 мар. 19:50 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C4 Grand Picasso 1.6 hdi MOBIL STEF

3 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
24 мар. 19:14 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citoren C4 CACTUS 15 bluehdi 120 avtomatik

14 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 60 000 - 64 999
24 мар. 15:41 Претпријатие Автомобили , Охрид

Citroen C1 1.4 HDi Style

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 09:58 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C3 1.6 bluehdi 75ks 2017 klima tempomat registriran

6 350 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
24 мар. 07:10 Претпријатие Автомобили , Велес

Citroen DS4 1.6e-HDI sport avtomat F1

9 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
23 мар. 00:29 Автомобили , Охрид

Citroen C4

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 10 000 - 14 999
23 мар. 00:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Citroen C4 1.6 e-hdi 2013 Godina

7 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
22 мар. 23:58 Автомобили , Куманово

Se prodava Citroen C2 1.1 2005

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
22 мар. 22:48 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Xsara Picasso 2003

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
22 мар. 22:46 Автомобили , Охрид

Citroen Jumper 2.2hdi L1H1

6 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 22:46 Автомобили , Охрид

Citroen Jumper 2.2hdi L1H1

13 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
22 мар. 22:46
Линк
Автомобили , Штип

Citroën C4

7 100 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
22 мар. 21:05 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Citroen DS4 1.6HDi 115ks Navi 2014g

8 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
22 мар. 21:04 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Citroen DS4 1.6HDI 115ks automatic F1 navigacija

9 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
22 мар. 14:55 Претпријатие Автомобили , Кочани

Citroen C3 Societe 1.2 puretech 82hp feel navi

10 200 ЕУР

Година: 2019
Километража: 95 000 - 99 999
22 мар. 12:39 Претпријатие Автомобили , Велес

Citroen Picasso C4 1.6hdi navi 2015 108.000km

12 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
22 мар. 10:07 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Citroen C4 1.6 E-HDI 68kw 2014 Perfekt Auto

7 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
22 мар. 09:32 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C3

4 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
22 мар. 07:20 Автомобили , Скопjе , Карпош

Се продава Citroen DS3

6 750 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
21 мар. 22:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen C4 cactus 1.6 blue HDI 73kw avtomatik novo

12 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
21 мар. 22:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Citroen C4 Cactus 1.6 Blue HDI 73kw registrirana 12/2023

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
21 мар. 22:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

CITROEN C3 1.6 BLUE-HDI 55KW AIRBUMP NAVIGACIJA LED NOVO

10 499 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
21 мар. 11:40 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Citroen C-Elysee

7 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Citroën | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации