Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Dacia mk | Се продаваат Dacia половни автомобили на Пазар3.мк - Dacia Duster и Dacia Sandero и други модели

Пронајдете ги најдобрите огласи за Dacia возила во Македонија на Пазар3. Ние Ви нудиме огласи за нови и користени Dacia Duster и Dacia Sandero возила по најприфатливи цени. Купете го Вашето совршено возило денес и уживајте во безбедноста и комфорот на патот.

Платформата на Пазар3 Ви обезбедува огласи од нови и половни возила од марката Дачиа кои котираат високо на пазарот на квалитет според цена и удобност. Реткост е да имате толку економична, комфорна и убава кола за таа цена која се нуди моментално на нашиот сајт. Искористете ја можноста што Ви ја нуди нашиот сајт Пазар3, пребарајте и уживајте во купувањето на возила.
Вчера 07:35 Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Крива Паланка

Dacia Duster 1.5 4WD Klimatronik

9 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 15:01 Автомобили  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Битола

Se prodava dacia logan

1 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
07 мај 15:26 Автомобили  ·  Dacia  ·  Dokker  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dacia Dokker 2019 1.5dci **Prv sopstvenik**

10 000 МКД Намалена цена

02 мај 14:47 Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava Dacia Duster

13 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
30 апр. 14:51 Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dacia Duster 2011 dizel

7 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
26 апр. 17:05 Авто плац Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Крива Паланка

DACIA DUSTER 1.5 DCI 110KS 2012g *REGISTRIRAN* MOZNA ZAMENA

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
24 апр. 08:23 Автомобили  ·  Dacia  ·  Dokker  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продаваDacia dokker

7 ЕУР

Година: 2016
Километража: 85 000 - 89 999
23 апр. 12:12 Автомобили  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Продавам Сандеро 1.4 Бензин

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 40 000 - 44 999
17 апр. 09:15 Авто плац Автомобили  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Кочани

DACIA SANDERO STEPWAY 1,5 DCI 68KS 2010 !

4 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
12 апр. 10:55 Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Скопjе  ·  Центар

Dacia Duster 2016 god 4 WD

9 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
16 мар. 16:30 Автомобили  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Битола

Se prodava dacia logan

1 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
23 фев. 12:56 Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Гостивар

Dacia Duster 2019 1.5 dci... TECHROAD

18 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 45 000 - 49 999
22 фев. 08:38 Автомобили  ·  Dacia  ·  Dokker  ·  Скопjе  ·  Илинден

Dacia Dokker 2015

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
23 јан. 23:45 Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam Dacija Duster prv Gazda

11 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 70 000 - 74 999
09 јан. 15:40 Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dacia Duster 4x4

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 14:52 Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Daster 4x4

7 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 13:17 Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dacia Daster 4x4 NOVO so 50000km !!!!!

11 000 МКД

Година: 2013
Километража: 50 000 - 54 999
27 окт. 09:02 Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dacia Daster 4x4 NOVO so 50000km !!!!!

11 000 МКД

Година: 2013
Километража: 50 000 - 54 999
01 окт. 14:28 Автомобили  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam Dacia Logan

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 35 000 - 39 999
17 авг. 07:23 Авто плац Автомобили  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Крива Паланка

DACIA LOGAN 1.4 BENZIN PLIN KLIMA DINAMIK OPREMA

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
10 авг. 15:40 Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Прилеп

Dacia Duster 4x4 2014

9 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
19 јул. 14:25 Автомобили  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava DACIA SANDERO

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
18 јул. 19:59 Автомобили  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Битола

Prodavam

1 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
15 јул. 15:18 Авто плац Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Крива Паланка

DACIA DUSTER 1.5 DCI 4WD 6-BRZINI TREND LINE MODEL

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 07:42 Авто плац Автомобили  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Скопjе  ·  Центар

Dacia Sandero 2018

9 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
07 мај 12:25 Автомобили  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Прилеп

Dacia Sandero 2010

2 790 МКД

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
05 апр. 13:07 Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dacia Duster

17 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 70 000 - 74 999
21 мар. 11:19 Автомобили  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Скопjе  ·  Центар

Dacia Logan Laurete Pack 1.4i

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев. 21:20 Автомобили  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Dacia 1.4

3 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
13 јан. 08:56 Автомобили  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Скопjе  ·  Центар

Dacia Sandero 2018

10 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
05 јан. 14:03 Автомобили  ·  Dacia  ·  Lodgy  ·  Скопjе  ·  Бутел

Dacia Lodgy 2017

11 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 80 000 - 84 999
27 дек. 13:30 Автомобили  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Скопjе  ·  Центар

Dacia Sandero 2018

10 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
13 дек. 19:58 Автомобили  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Скопjе  ·  Бутел

Dacia LOGAN

3 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
13 окт. 09:03 Автомобили  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Скопjе  ·  Бутел

Dacia Logan 1,4 2006

1 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 14:53 Автомобили  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Dacia Sandero

3 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
17 авг. 16:03 Автомобили  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava Dacia Logan 2008god.

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
22 јул. 10:34 Автомобили  ·  Dacia  ·  Dokker  ·  Скопjе  ·  Илинден

Dacia Dokker 2017

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
22 јул. 10:29 Автомобили  ·  Dacia  ·  Dokker  ·  Скопjе  ·  Илинден

Dacia Dokker 2017

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
05 јул. 10:00 Автомобили  ·  Dacia  ·  Dokker  ·  Скопjе  ·  Илинден

Се продава Дачиа Докер 2017 година на призводство 1.5 DCI ,

8 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
26 јун. 10:42 Автомобили  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dacia Sandero 1.4 во одлична состојба

3 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 08:13 Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Скопjе  ·  Карпош

DACIA DUSTER 4X4 1.5 DCI 110KS

8 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 20:52 Автомобили  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Делчево

Dacia Logan 1.4 prv sopstvenik

1 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
18 мар. 13:17 Автомобили  ·  Dacia  ·  Pick Up  ·  Прилеп

Dacia Pick Up benzin plin

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 22:31 Автомобили  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Неготино

Dacia Logan

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
18 фев. 22:37 Автомобили  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Битола

Dacia Logan od prv sopstvenik

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
03 фев. 14:13 Автомобили  ·  Dacia  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Dacia Solenza 2004

1 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
17 ноем. 21:53 Автомобили  ·  Dacia  ·  Друг модел  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Dacia Solenza 1.9 dizel

800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
06 ноем. 10:21 Автомобили  ·  Dacia  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Центар

Dacia Solenza 1.4 benzin 2004

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 30 000 - 34 999
05 ноем. 12:37 Автомобили  ·  Dacia  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Dacia benzin 2001

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
03 окт. 18:50 Автомобили  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Dacia Logan 1000€

1 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999

Дали сте во потрага по Вашиот идеален Dacia автомобил?


Пазар3 водечка платформа за огласување во Македонија, Ви го нуди најголемиот избор на нови и користени Dacia возила во Македонија. Нашата платформа Ви овозможува да пребарувате различни модели, вклучувајќи ги и популарните Dacia Duster и Dacia Sandero. Независно дали барате нов автомобил со најнови технологии или користено возило што нуди одлични карактеристики, нашиот сајт Пазар3 е тука да Ви помогне да го најдете Вашиот совршен Dacia автомобил.
На Пазар3, Ви нудиме брз и лесен начин за да го пронајдете вашиот Dacia Duster или Dacia Sandero. На нашиот сајт достапни Ви се квалитетни користени возила. Огласите на Пазар3 се ажурираат секој ден, обезбедувајќи Ви постојан пристап до најдобрите понуди на Dacia возила во Македонија.
Ние не само што Ви ги нудиме најдобрите огласи на dacia duster mk и dacia sandero mk во Македонија, туку Ви обезбедуваме одлична клиентска поддршка доколку се одлучите за отворање на продавница на нашиот сајт.
Пазар3 е водечката платформа за огласување на половни возила во Македонија. Нека Ви биде прв избор нашиот сајт доколку се одлучувате за огласување или купување на користени автомобили.


Пребарувај Dacia возила на Пазар3


При посета на нашата веб страна и онлајн платформа Пазар3 добивате многу информации за огласи од сите категории низ цела Македонија, но доколку сакате да бидете насочени кон вистинските огласи за кои сте ја посетиле Пазар3 може да искористите клучни зборови за подобро и поефикасно снаоѓање и штедење на време.
Познати клучни зборови за оваа категорија т.е возила на Дачиа се:
“dacia duster pazar3”, “dacia sandero cena mk”, “dacia mk koristeni vozila”, “dacia sandero pazar3”, “Dacia Duster”, “Dacia Sandero”, “Dacia”, “dacia mk”.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации