Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Dacia

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Dacia | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 12:37 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Dacia Duster 1.5dci perfektna

8 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 10:38 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Dacia Duster 1.5dci navi 2016

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Вчера 13:07
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Dacia Logan со фул опрема и вграден плин со атест

1 449 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:47
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Dacia Logan со фул опрема и вграден плин со атест

1 449 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
20 септ. 10:33 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

DACIA DUSTER 1.5 DCI 4X4 TREND OPREMA 149700KM.GARANCIJA

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
08 септ. 12:06 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Dacia Duster 1.5 DCI 81KW 2011

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
08 септ. 00:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Dacia Duster 1.5 DCI

7 199 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
04 септ. 20:54 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

DACIA DUSTER 4X4 1.5 DCI 110KS 2017G RENAULT ESSENTIAL!!

12 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
17 авг. 07:23 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

DACIA LOGAN 1.4 BENZIN PLIN KLIMA DINAMIK OPREMA

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
15 авг. 17:45 Автомобили , Скопjе , Карпош

Dacia DUSTER 1.5dci ecoflex euro6 2017 neuvezen

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
12 авг. 12:21 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Чаир

Dacia Sandero 2010 1.2 55kw 75ks

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
10 авг. 15:40 Автомобили , Прилеп

Dacia Duster 4x4 2014

9 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
28 јул. 13:02 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Dacia dokker

Година: 2016
Километража: 85 000 - 89 999
19 јул. 14:25 Автомобили , Скопjе , Карпош

Se prodava DACIA SANDERO

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
18 јул. 19:59 Автомобили , Битола

Prodavam

1 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
15 јул. 15:18 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

DACIA DUSTER 1.5 DCI 4WD 6-BRZINI TREND LINE MODEL

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 07:42 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Центар

Dacia Sandero 2018

9 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
07 мај 12:25 Автомобили , Прилеп

Dacia Sandero 2010

2 790 МКД

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
05 апр. 13:07 Автомобили , Скопjе , Карпош

Dacia Duster

17 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 70 000 - 74 999
21 мар. 11:19 Автомобили , Скопjе , Центар

Dacia Logan Laurete Pack 1.4i

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 23:41 Автомобили , Струмица

Dacia Duster 2011 1.6 105hp 70000km prv sopstvenik

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
11 фев. 21:20 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Dacia 1.4

3 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
13 јан. 08:56 Автомобили , Скопjе , Центар

Dacia Sandero 2018

10 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
05 јан. 14:03 Автомобили , Скопjе , Бутел

Dacia Lodgy 2017

11 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 80 000 - 84 999
27 дек. 13:30 Автомобили , Скопjе , Центар

Dacia Sandero 2018

10 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
13 дек. 19:58 Автомобили , Скопjе , Бутел

Dacia LOGAN

3 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
13 окт. 09:03 Автомобили , Скопjе , Бутел

Dacia Logan 1,4 2006

1 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 14:53 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Dacia Sandero

3 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
17 авг. 16:03 Автомобили , Скопjе , Бутел

Se prodava Dacia Logan 2008god.

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
22 јул. 10:34 Автомобили , Скопjе , Илинден

Dacia Dokker 2017

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
22 јул. 10:29 Автомобили , Скопjе , Илинден

Dacia Dokker 2017

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
05 јул. 10:00 Автомобили , Скопjе , Илинден

Се продава Дачиа Докер 2017 година на призводство 1.5 DCI ,

8 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
26 јун. 10:42 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Dacia Sandero 1.4 во одлична состојба

3 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 08:13 Автомобили , Скопjе , Карпош

DACIA DUSTER 4X4 1.5 DCI 110KS

8 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 20:52 Автомобили , Делчево

Dacia Logan 1.4 prv sopstvenik

1 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
18 мар. 13:17 Автомобили , Прилеп

Dacia Pick Up benzin plin

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 22:31 Автомобили , Неготино

Dacia Logan

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
18 фев. 22:37 Автомобили , Битола

Dacia Logan od prv sopstvenik

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
03 фев. 14:13 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Dacia Solenza 2004

1 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
17 ноем. 21:53 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Dacia Solenza 1.9 dizel

800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
06 ноем. 10:21 Автомобили , Скопjе , Центар

Dacia Solenza 1.4 benzin 2004

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 30 000 - 34 999
05 ноем. 12:37 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Dacia benzin 2001

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
03 окт. 18:50 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Dacia Logan 1000€

1 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
14 септ. 08:31 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Dacia Logan 1.4 plin a-test novi gumi registrirano Maj 2022

1 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
10 септ. 04:58 Автомобили , Куманово

Dacia sandera

6 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 90 000 - 94 999
19 јул. 15:31 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Се продава Dacia Sandero

3 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
29 јун. 13:31 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Dacia Logan 1.4 plin a test so oprema registriran

1 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
20 јун. 17:47 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Dacia Pick Up 4×4

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 22:47 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Dacia Duster 1.5 dci 4x4

10 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
03 јун. 14:16 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Dacia Logan 2007

422 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Dacia | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации