Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Shkup

Acura , 9
Aixam , 1
Alfa Romeo , 632
Alpina , 2
Artega , 1
Audi , 2886
Bentley , 3
BMW , 2817
Buick , 3
Cadillac , 4
Chevrolet , 434
Chrysler , 68
Citroën , 1603
Corvette , 3
Dacia , 86
Daewoo , 336
Daihatsu , 37
DeTomaso , 1
Dodge , 27
Fiat , 1751
Ford , 2327
GMC , 1
Honda , 269
Hummer , 5
Hyundai , 519
Isuzu , 1
Jaguar , 38
Jeep , 133
Kia , 328
KTM , 1
Lada , 216
Lancia , 105
Land Rover , 178
Landwind , 1
Lexus , 21
Lifan , 1
Lincoln , 1
Maserati , 4
Maybach , 4
Mazda , 338
Mercedes-Benz , 4123
MG , 2
MINI , 160
Mitsubishi , 221
Morgan , 1
Nissan , 289
NSU , 3
Opel , 4357
Peugeot , 2277
Piaggio , 5
Pontiac , 3
Porsche , 53
Renault , 2197
Rover , 108
Saab , 19
Seat , 1262
Škoda , 532
Smart , 119
Spyker , 1
Ssangyong , 43
Subaru , 35
Suzuki , 265
Tata , 4
Toyota , 474
Triumph , 4
TVR , 1
UAZ , 2
VW Volkswagen , 6970
Volvo , 126
Wartburg , 5
Yugo , 292
Zastava , 162

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

10 Maj 16:53
Link:
, ,

Land Rover Defender serija 9 Old Timer

Viti: 70-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Maj 22:02
Link:
Shitorja , ,

porsche cayman 2018 posleden model

64 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 16:53
Link:
, ,

Audi A8 Long 4.2 Quattro V8 T 390HP facelift

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 13:35 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.2 benzin

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:33 Shitorja , ,

VW GOLF 1,9TDI COMFORTLINE-05

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 Shitorja , ,

VW GOLF 1,9TDI COMFORTLINE-05

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 ,

Audi a6 3.0 tdi qwatro 245ps

19 000 MKD

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:26 , ,

Hyundai Getz 1.1 benzin neuvezuvan perfekten

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:25 , ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro 232ks Full Oprema

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:19 , ,

MERCEDES C-220 2002 GOD ODLICEN

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:05 , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTD -06

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:03 , ,

Toyota RAV 4

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 13:03 , ,

VW GOLF 2017 1,6 TDI

11 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:00 , ,

Mercedes E250 dizel -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 , ,

Mercedes-Benz C220 Coupe

43 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:53 , ,

Seat Ibiza 1.4tdi 80hp redizajn nova 2008 Ch

3 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:53 , ,

Mercedes-Benz Viano 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 , ,

Skoda Octavia RS 2.0 178hp

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 Shitorja , ,

Seat Leon 1.9 tdi 105ks nova uvoz Holandija

4 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:40 Shitorja , ,

Peugeot 308 1.6 hdi 82kw unikat uvoz od Germanija

4 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:36 , ,

Ford Focus dizel 2001 full oprema

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:34 , ,

Mercedes-Benz C 320 CDI 4Matic Avantgarde

12 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:22 , ,

MONDEO 2.0i PRV GAZDA

990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 , ,

VW Golf 1.6 dsg

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:13 , ,

Chevrolet Aveo

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 , ,

Renault Megane Cabrio 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:03 , ,

AUDI A6 2.7 TDI quattro

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:59 ,

Bmw Coupe 320

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:56 ,

KUPUVAM OTKUPUVAM ZDRAVI I XAVARISANI AVTOMOBILI I DZIPOVI

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:54 , ,

Audi A6 2.0 TDI 18 Zoll BBS

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:53 Shitorja , ,

Ford Focus 1.6 TDCI perfektna uvoz od Holandija

6 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:52 Shitorja , ,

Peugeot 508 2.0 hdi 103ks perfektna

7 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:52 Shitorja , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI UNIKAT UVOZ GERMANIA

6 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:49 , ,

Opel Meriva 1.7 cdti 2004

2 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:48 , ,

BMW 320 D 177 KS NOVO 07 -08

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:33 Shitorja , ,

Peugeot 308 1.6hdi AutoMilano 6meseci garancija

9 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:33 , ,

Peugeot 508 1.6 hdi -11

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:32 , ,

MERCEDES E220.

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:26 , ,

Audi Q7 3.0 tdi neuvezena

25 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:14 Shitorja , ,

OPEL MOKKA 1.7CDTI 92KW PERFEKTNA

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:14 Shitorja , ,

VW Polo 1.4TDI 59kw perfektna

3 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:14 Shitorja , ,

Peugeot 308 1.6hdi od Euro Impex

4 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:02 , ,

VW GOLF 4 TDI 1,9 ODLICNA SOSTOJBA NE E OD UVOZ

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 , ,

VW Passat 2.0 125KW 170KS DSG -07

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 Shitorja ,

Hyundai i20 1.4CRDI edinstven vo MK 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:53 Shitorja , ,

Ford C-max 1.8 16v 137.000km unikat uvoz Germanija

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:51 , ,

BMW 730XD MPAKET INDIVIDUAL -16

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:45 Shitorja , ,

Toyota Yaris 1.4 d-4d unikat uvoz Holandija

3 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:45 Shitorja , ,

Peugeot 207 1.6 hdi 66kw unikat uvoz Holandija

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:45 Shitorja , ,

Peugeot 207 1.4 sport 65kw nova uvoz Holandija

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione