Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

10 Pri 21:46 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Tepih za detska soba

1 200 MKD Намалена цена

08 Pri 15:22 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Tepih nov

2 000 MKD

06 Pri 13:15 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam staza

2 300 MKD

28 Mar 22:20 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Shaggy (чупави) теписи

3 600 MKD

17 Mar 14:52 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Tepih

1 000 MKD Намалена цена

15 Mar 11:34 Qilimë dhe Perde  ·  Veles

Tepisi

Online
14 Mar 14:11 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Tepih 2.00 x 3.00

2 500 MKD

13 Mar 06:55 Qilimë dhe Perde  ·  Shtip

Tepih dobro socuvan

3 000 MKD Намалена цена

12 Mar 22:40 Qilimë dhe Perde  ·  Shtip

Tepih

6 000 MKD

11 Mar 13:23 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Karposh

Persiski tepih

18 000 MKD

04 Mar 17:05 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Karposh

Kvaliteten tepih

2 000 MKD

03 Mar 16:12 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Çair

Tepisi i stazi

1 500 MKD

18 Shk 17:47 Qilimë dhe Perde  ·  Strumicë

Tepisi od cista volna

1 MKD

16 Shk 14:34 Qilimë dhe Perde  ·  Berovë

Se prodavaat tepisi

6 000 MKD

15 Shk 11:34 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Centar

Тепих Tepih 240*300 Ikea Tebstrup

6 000 MKD

12 Shk 20:34 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup

Staza 3 metri dolzina 1m sirina

5 000 MKD

22 Jan 15:51 Qilimë dhe Perde  ·  Strugë

Bambus Zavesi (300den. metro)

300 MKD

22 Jan 15:35 Qilimë dhe Perde  ·  Strugë

Bambus Zavesi (300den. metro)

300 MKD

20 Jan 12:46 Qilimë dhe Perde  ·  Strugë

Bambus Zavesi (METRO 300den.)

300 MKD

15 Jan 10:35 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodavaat Tepisi/Теписи

15 Jan 09:26 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Karposh

Tepisi

5 000 MKD

10 Jan 06:46 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam dva persiski kilimi so dimenzii 2 × 3 m

300 EUR Намалена цена

03 Jan 19:53 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Çair

Tepih

2 500 MKD

10 Dhj 00:57 Qilimë dhe Perde  ·  Gostivar  ·  Vrapçisht

Zavesi perde

100 EUR Намалена цена

21 Nën 11:25 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodavaat tepisi

1 500 MKD

17 Nën 12:47 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam tepisi

7 000 MKD

17 Nën 12:38 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Volnen tepih

9 000 MKD Намалена цена

13 Nën 00:29 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Çair

Stazi , novi

400 MKD

11 Nën 15:53 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Dve stazi so dimenzii 120x80

300 MKD Намалена цена

06 Nën 18:11 Qilimë dhe Perde  ·  Manastir

Zavesi dobro zacuvani

04 Nën 20:46 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Centar

Persijski tepih

03 Nën 12:58 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Prodavam tepisi novi neupotrebeni

5 500 MKD

29 Tet 14:48 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Butel

3 Стази

3 000 MKD

28 Tet 15:36 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

prodavam nov volnen tepih

200 EUR

25 Tet 14:17 Qilimë dhe Perde  ·  Strugë

Nov neiskoristen tepih

25 Tet 13:21 Shitore Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Karposh

Tiphede tepih Ikea

1 160 MKD

23 Tet 10:15 Qilimë dhe Perde  ·  Manastir

Tepih 2×3m

1 500 MKD

16 Tet 18:19 Qilimë dhe Perde  ·  Sveti Nikollë

Sintelon

1 EUR

15 Tet 18:40 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Karposh

Antistatska zavesa so kornez vo krem boja

70 EUR Намалена цена

13 Tet 05:45 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

tepik

2 000 EUR

13 Tet 05:45 Qilimë dhe Perde  ·  Strugë

Se prodava tepison 400cm x350cm

8 000 MKD

08 Tet 18:58 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Karposh

Persiski kilim i edna staza

08 Tet 18:04 Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Zelatinski i platneni zavesi

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione